Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3883


Anushka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pamiĂŞtam!!! Ach, piĂŞkne lata 60-te, hippisi, dzieci kwiaty i te sprawy ! Czlowiek byÂł 40 lat mÂłodszy, chciaÂło siĂŞ ÂżyĂŚ A kto z obecnej tu mÂłodzieÂży pamiĂŞta boski smak gumy arabskiej (mniam) - kleju oczywiÂście a nie tego gĂłwna co teraz dodajÂą do kisieli, soczkĂłw itp. ? Kto jadÂł prawdziwÂą zdrowÂą kredĂŞ do tablicy i rzucaÂł do tejÂże tablicy cyrklem (scyzoryk zabraÂła Pani Nauczycielka po tym jak zauwaÂżyÂła dziwne dziury w tej pomocy naukowej) - sprĂłbujcie w dzisiejszÂą tablicĂŞ rzuciĂŚ czymkolwiek - tylko bagnet Wehrmachtu moÂże toto przebiĂŚ!Ale byÂła jazda!Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jadÂł prawdziwÂą zdrowÂą kredĂŞ do tablicy i rzucaÂł do tejÂże tablicy cyrklem (scyzoryk zabraÂła Pani Nauczycielka po tym jak zauwaÂżyÂła dziwne dziury w tej pomocy naukowej) - sprĂłbujcie w dzisiejszÂą tablicĂŞ rzuciĂŚ czymkolwiek - tylko bagnet Wehrmachtu moÂże toto przebiĂŚ!Ale byÂła jazda!Pozdrawiam!!!
Aj niestety mnie to ominelo, a moze stety. Wszystko jedno juz teraz Ale prawda, obecne tablice trudno czymkolwiek przebic, co prawda cegÂły powodujÂą nieznaczne wgiĂŞcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anushka "relaksy" to pradziadki naszych œniegowcówSean-ja te¿ du¿o pamiêtam--r 68. Najbardziej proce i haczyki z druta,rurki z d³ugopisa i ca³a gêba ry¿u,pachn¹ce hiùskie gumki,czeskie mazaki.Krede jad³em,klej w tubce te¿.Na pieni¹dze" pod murek" i "do do³ka"przegra³em fortune,trasy do wyœcigu pokoju na kapsle to do dziœ mi sie œni¹.Ogó³em fajnie by³o m³odzie¿ wiecej wyobra¿ni mia³a do wynajdowania zajêÌ dla zabicia czasu-co nie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja troszke z tego pamietam, Relaxy niedawno dopiero dostaly nakaz eksmisji z piwnicy, a motorynka i maluch to pierwsze moje srodki transportu. Smak kredy pamietam ale tablice za moich czasow juz byly "pancerne" , kolejki za srajtaÂśmÂą i kawÂą tez pamietam i chasla typu: "pozycz mi pani syna, bo kawe przywiezli" Na pieniadze tez sie gralo - a Milicja gonila za to!!! - PamietamHehe. Fajne czasy!! (Teraz dzieciaki maja komputery)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a orenÂżadki w proszku pamiĂŞtaĂŚi i ustronianke w litrowej szklanej butelce z kaucjÂą .Nie powiem choĂŚ bardzo maÂły wtedy byÂłem to siĂŞ pamieta co nieco ) a po gumie arabskiej gdziĂŞs jeszcze pojemniczek mam )Motorynka tez u dziadka byÂła, no i mojego taty jawaka mustang, ktĂłrÂą jeÂżdziliÂśmy zima do babci, ja na baku potem tata i mĂłj starszy brat ) wtedy chyba poczuÂłem pierwszy raz we wÂłosach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.