Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3845


Madzia Kawabusa

Rekomendowane odpowiedzi

no to i ja siê do³acze do tego wszystkiego co napisane powy¿ej i Wszytkigo naj z okazji tych wyj¹tkowych Œwi¹t:))http://www.saint.haa.pl/he he tak na marginesie sylwestra to o pó³nocy bêde z kumplami i kumpelami odpala³ sprzêta i w palnik co by œwiat us³ysza³ moc psychopaty w kasku )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W oczekiwaniu na zblizajace sie ÂŚwieta Bozego Narodzeniai Nowy Rok Âżegnamy minione miesiÂące i peÂłni nadziei spoglÂądamy w przyszÂłosc.Pragniemy,by nasze rodziny przezyÂły niepowtarzalne ÂświÂąteczne chwile w pokojui wzajemnej bliskosci i Âżyczymy sobie wszystkiego,co najlepsze.Ja rĂłwnieÂż ³¹czĂŞ skromne Âżyczenia:Zdrowia,pogody ducha,speÂłnienia wszystkich marzeĂą,zawodowej satysfakcji i wielu sukcesĂłw,aby wszystkie dni w roku byÂły tak piĂŞkne i szczesliwe,Jak ten jeden wigilijny wieczĂłr,aby Wasze twarze i twarze Waszych bliskichZAWSZE rozpromieniaÂł uÂśmiech,a Gwiazda Betlejemska prowadziÂła Was ku szczesciu !!!                                      Tego Wam moi kochani zycze     
Ja moje Âżyczonka umiesciÂłam w "ogĂłlne", nie wiedzialam Âże tutaj taki temacik jest " PrĂłszy Âśnieg czysty jak Twe serce,gdziekolwiek spojrze tam ÂśnieÂżne kobierce,cichutko rozbrzmiewa wesoÂła kolĂŞda,niech piĂŞkne bĂŞdÂą dla Was te ÂŚwieta"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Âłodemnie tyz :Zycza Wom w te Swiynta byli wyzgerni jak nowonarodzony PanBoczek w Betlyjce. Niych w Waszychchaupach bydzie takie rodzinne cieplo jako w betlyjemskim zlobeczku i niych sie o Wos troszczyNojswiytszo Panienka.W Nowym Roku zas trzimejcie sie zdrowo i niych wos zodne Herody ani innawe pierony szczynscio niezbulom.Lostoncie z PonBoczkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda nie lubie ÂświÂąt ale i ja chciaÂłam Wam wszystkim zÂłoÂżyĂŚ Âżyczenia: radosnych, spokojnych, rodzinnych Âświat i aby ta zima jak najszybciej minĂŞÂła juÂż i znowu spotkaliÂśmy siĂŞ w tym samym a nawet poszerzonym skÂładzie krzyczÂąc DO PIEKÂŁA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ka¿dy z nas ma na tyle du¿¹ d³où,¿e mo¿e z niej uczyniÌ BetlejemKa¿dy z nas ma na tyle ciep³e serce,¿e mo¿e przyj¹Ì nowo narodzon¹ mi³oœÌ...do tego wystarczy tylko wiara, nadziejaa mi³oœÌ przyjdzie sama... Radosnych Œwi¹t! post-855-1135352118.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radosnych ÂŚwiÂąt BoÂżego Naroszenia, rychÂłego speÂłnienia kaÂżdego marzenia, ciepÂła, wiary, ÂżyczliwoÂści, gwiazdki najjaÂśniejszej, choinki najpiĂŞkniejszej, prezentĂłw kupĂŞ i rĂłzgi na dupĂŞ, zimnego szampana, sylwka do rana oraz szczĂŞÂśliwego wskoku do nowego roku Âżyczy Skalar DO PIEKLAAAA!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja ¿yczonka chcia³abym z³o¿yÌ Tradycyjnie jak co roku,Sypi¹ siê ¿yczenia wokó³.WiêkszoœÌ ¿yczy Œwi¹t obfitychI prezentów znakomitych.A ja ¿yczê, Moi Mili, byœcie Œwiêta te spêdziliTak jak ka¿dy sobie marzyMo¿e cicho bez ha³asuIœÌ na spacer gdzieœ do lasu,Mo¿e w gronie swoich bliskichJedz¹c karpia z jednej miski,Mo¿e gdzieœ tam w ciep³ym kraju,Czuj¹c siê jak Adam w raju,Mo¿e lepi¹c gdzieœ ba³wana,Jeœli œniegu nam napada.Potem wieczór Sylwestrowy,Po nim rano bólik g³owy. Oby to by³ jednak dzieù,W którym zaczn¹ spe³niaÌ siêSny marzenia i ¿yczeniaBez ¿adnego wyrzeczenia.Niechaj zatem w Nowym RokuSzczêœcie nam dotrzyma kroku! Wszystkiego co najZyczy KAROLCIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAGIA ÂŚWIÂĄT TO DZIECIĂCA WIARA W ÂŚWIĂTEGO MIKOÂŁAJA , SPOKOJNA ROZMOWA Z BLISKIMI PRZY KOMINKU , ROZLENIWIONY TELEFON , ZASPANY BUDZIK I ÂŚNIEG , KTĂRY NIE JEST UTRAPIENIEM .MAGICZNYCH ÂŚWIÂĄT BOÂŻEGO NARODZENIA ÂŻYCZĂ WSZYSTKIM MOTOCYKLISTOM .ÂŻYCZĂ SOBIE I WAM ABY W PRZYSZÂŁYM SEZONIE NIE BYÂŁO TYLU PRZYKRYCH POSTĂW W TEMACIE : KU PRZESTRODZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim ÂŻyczĂŞ Zdrowych i Spokojnych ÂŚwiÂąt !!! Fajnych PrezentĂłw, Wyjebistego Sylwestra i SpeÂłnienia MarzeĂą ... I ÂŻEBYÂŚCIE ÂŚMIAGALI TAK JAK KOCHACIE ... ALE NIECH WÂŁANCZA SIĂ WAM W ZÂŁYCH MOMENTACH ROZWAGA I WYOBRAÂŹNIA, BO W TÂĄ WIGILIĂ NIESTETY WIELU RODZICĂW SIADA BEZ SWOICH CĂREK I SYNĂW... Tego ÂŻyczĂŞ wam Z CaÂłego Serca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzbanek miodu, litr wodeczkiBy odrzucic Twe smuteczkiI 100 latek na dodatekBy smaczniejszy byl opÂłatekwesolych i happy new 2006 Ze jestesmy w trakcie ÂŚwiÂąt, ktorych i tak nie lubie to : Gdy kolednik sie dobijaOtworz szybko daj mu w ryjawpusc do domu drzwi zamykajbij go ch** kolednikazÂłam mu nogi i kregoslupniech nie neka innych osobWESOLYCH SWIAT ORAZ SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU WSZYSTKIM ZYCZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.