Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3845


Madzia Kawabusa

Rekomendowane odpowiedzi

W oczekiwaniu na zblizajace sie Œwieta Bozego Narodzeniai Nowy Rok ¿egnamy minione miesi¹ce i pe³ni nadziei spogl¹damy w przysz³osc.Pragniemy,by nasze rodziny przezy³y niepowtarzalne œwi¹teczne chwile w pokojui wzajemnej bliskosci i ¿yczymy sobie wszystkiego,co najlepsze.Ja równie¿ ³¹czê skromne ¿yczenia:Zdrowia,pogody ducha,spe³nienia wszystkich marzeù,zawodowej satysfakcji i wielu sukcesów,aby wszystkie dni w roku by³y tak piêkne i szczesliwe,Jak ten jeden wigilijny wieczór,aby Wasze twarze i twarze Waszych bliskichZAWSZE rozpromienia³ uœmiech,a Gwiazda Betlejemska prowadzi³a Was ku szczesciu !!! Tego Wam moi kochani zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tradycyjnie jak co rokusypi¹ siê ¿yczenia wokó³,wiêkszoœÌ ¿yczy œwi¹t obfitychi prezentów znakomitych,a ja ¿yczê, moi mili,byœcie œwiêta te spêdzilitak jak ka¿dy sobie marzy.Mo¿e cicho bez ha³asuid¹c na spacer gdzieœ do lasu,mo¿e w gronie swoich bliskichjedz¹c karpia z jednej miski,mo¿e gdzieœ tam w ciep³ym krajuczuj¹c siê jak Adam w raju,mo¿e lepi¹c gdzieœ ba³wana,jeœli œniegu napada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na scyùœci na zdrowiena to Bo¿e NarodzyniCobyœcie byli zdrowi weselijako w niebie janieliCobyœcie mieli pe³no goscijako na ga³onzce ³oœciCobyœcie mieli pe³ne ³obory pe³ne pud³acoby wom gospodyni przy piecu nie schud³aCoby sie Wom darzy³o kopi³odyœlem do stodo³y ³obruci³oTak Wom wsystkim Forumowicom Boze dejHEJ HEJ HEJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozniez sie dolaczam do zyczen swiatecznych.Z calegop serduszka zycze wszystkim wspanialych ÂŚwiat Bozego Narodzenia,udanej kolacji wigilijnej,grubeko gwiazdora z kije o worem prezentow, przemilej rozmowy o polnocy z waszymi zwierzakami kochanymi .Szcescliwego Nowego Roku....wspanilej nocy sylwestrowej,prezpelnionej piknymi ognimi i lamkmi szmpana i nie tylko Wszystkiego naj,naj drodzy forumowicze w Swieta i w Nowym Roku 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stu choinek w lesieprezentow ile mikoÂłaj uniesiebaÂłwana ze Âśniegumniej Âżycia w biegu. Tyle radoÂści ile karp ma oÂścibeczkĂŞ wina, wiadro wĂłdkiby utopiĂŚ wszystkie smutki.100 buziakĂłw na dodatekby smaczniejszy byÂł opÂłatek Wszystkiego najlepszego kochanym 4umowiczom ÂżyczyAgatka, Bartek i Konrad_b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkiego NAJ NAJ NAJ lepszego wymazonych sprzetow i wszystkiego czego sobie zamarzycie i jeszcze wiecej.... No i oczywiscie hucznego SYLWESTRA i zasluzonego KACA!!!!!ZYCZY DAREK.....
A gdzie spedzasz Sylwestra?Bo jesli w domu siedzisz to o polnocy mozemy sie spotkac na drodze i walnac toascik bo ja bede sie masakrowal u siostry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie spedzasz Sylwestra?Bo jesli w domu siedzisz to o polnocy mozemy sie spotkac na drodze i walnac toascik bo ja bede sie masakrowal u siostry 
Siedze w domu a o polnocy jasna rzecz ze na ulicy hehehehe pozdrawiam a jak juz jestesmy przy temacie swieta to....http://www.millan.net/funp/100/deerz3.swf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.