Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3610


rzeźnik46

Rekomendowane odpowiedzi

No to tak... Teraz moja historia.... Jestem tutaj nowym uÂżytkownikiem i szukam pilnie pomocy!! WÂłaÂściwie to ja jestem jeszcze mÂłody bo dopiero mam 18 latek no ale ÂśmigaÂłem juÂż na ró¿nych sprzĂŞtach, jeÂździÂłem takimi motorami (oczywiscie jako kierowca) jak: Yamaha R1 2001r, Honda CBR 900 2001r, Honda CBR 1000 2004r 170KM, no to sÂą tĂŞ wiĂŞksze no nie wspomne o takim czymÂś jak Jawa TS 350, MZ, ale tego niema co wypisywaĂŚ bo to jest hujnia. Teraz miaÂłem kupowaĂŚ jak¹œ 600 w zime, no ale...... ByÂł sobie 8 paÂździernik, jakoÂś miaÂłem takie smaki na picie no i siĂŞ troszke popiÂło, no w sumie nie troszke bo juÂż byÂłem taki gÂłupi ze.... wzioÂłem sobie forda fokusa od wujka i pojechaÂłem pojeÂździĂŚ, nie bede sie rozpisywaÂł, poprostu chycili mnie no i kajdanki i na komende..... Potem na izbe... No i prawko na wszystkie pojazdy mechaniczne mam odroczone na 2 lata MyÂślaÂłem Âże siĂŞ zabijĂŞ, przecierz ja nie umiĂŞ ÂżyĂŚ bez motora a te gnoje mi odroczyli prawko. TAK WIEM WIEM.... po co piÂłem??? Nie pytajcie sie mnie o to, byÂłem gÂłupi... A po co braÂłem auto... bo juÂż nie wiedziaÂłem co robie, za duÂżo miaÂłem wypite, no w sumie nie tak duÂżo bo 2,2 promila no i jedynie moge jeÂżdÂźiĂŚ motorowerami. Bede sprowadzaÂł tak koÂło stycznia-lutego HONDE NSR 125 z niemiec. I TERAZ MOJA PROÂŚBA: ma ktoÂś jakies znajomoÂści Âżeby zarejestrowaĂŚ jÂą na motorower??? KaÂżda pomoc mi siĂŞ przyda!! Piszcie wszystko co wiecie na ten temat!!!!! ProszĂŞ was!! Ja miaÂłem jednego rzeczoznawce co by to zaÂłatwiÂł, ale niedawno zmarÂł MoÂże znajdzie siĂŞ taki ktoÂś co by mi to zarejestrowaÂł..... PROSZĂ WAS POMĂÂŻCIE JAKOÂŚ!!!! Z gĂłry dziĂŞki za pomoc. Pozdrawiam wszystkich motorbarci no i oczywiÂście motosiostrzyczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

heheh...niezle.. wiesz.. moj brat byl tez taki jak ty.,.. i tez mu wzieli prawko..ale tylko na auto.. nio ale z nim to byla zleksza gorsza sytuacja..ale nie wazne.. nio coz..chyba bedziesz sobie musial przez dwa latka jako pasazer posmigac hehe wcale nie jest tak zle ja narazie tylko jako plecaczek czmycham i nie narzekam wiesz... coz..musisz odpokutowac za grzechy ale wiesz.. czlowiek na bledach sie uczy, wiec miejmy nadzieje ze Ciebie to cos nauczy w przyszlosci bedziesz wiedzial... jakie konsekwencje niesie jazda %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet gdybym miaÂł mozÂłiwoÂści to nie pomĂłgÂłbym Ci.....jestem zdania, ze prawko powinni zabieraĂŚ doÂżywotnio osobom jeÂżdzÂącym po pijaku.No i Jawa, czy MZ to nie jest chujnia tylko motocykl....zapewne spore grono ludzi jeÂżdzÂących na tym maszynach moÂże siĂŞ poczuĂŚ dokniĂŞtych.....mimo wszytko powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego czego chcesz??? policja to ciule???czÂłowieku jakbyÂś mi kogoÂś potrÂąciÂł w takim stanie z rodziny to sam bym cie pozwaÂł!!!!!!!!!!!w czym chcesz pomocy????widocznie sorki ale nie zasÂługujesz na coÂś dla mÂądrych ludzi czym jest motocykl przykro mi ale dobrze Âże siĂŞ tak skoĂączyÂłoauto od wujka - bez komentarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Ci tak, troche sobie odetchniesz i ochÂłoniesz....dobrze, Âże jeszcze komus krzywdy nie zrobiÂłes lub zycia nie odebraÂłeÂś......Powinni Ci odroczyĂŚ prawko minimum na 5 lat.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co sie emocjonowac, poprostu, sÂą ludzie i parapety...
Tylko szkoda, ¿e niektórzy te parapety maja w g³owie..........jestem zdania moich poprzedników........ jak Ci siê zdarzy³o jeden raz, zdarzyc mo¿e siê i drugi..... tak samo na 50 mo¿esz wsi¹œÌ po pijaku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ByÂł sobie 8 paÂździernik, jakoÂś miaÂłem takie smaki na picie  ..., poprostu chycili mnie no i kajdanki i na komende...  No i prawko na wszystkie pojazdy mechaniczne mam odroczone na 2 lata  ..., no w sumie nie tak duÂżo bo 2,2 promila
Chlopie az sie we mnie gotuje... takim skurw... jak ty (az szkoda ty pisac z duzej litery!) ... u nas policji sie nie wola... wiecej bys nie byl w stanie prowadzic... (nie to rada nie groÂźba)wsumie nie takj duzo bo 2,2 promila ty chyba jeste pierdolniety i to zdrowo!wiesz czym sie ruzni morderca od ciebie ??? Debilu niczym !!! Powinnes byc wykluczony z tego forum! i jeszcze chcesz jezdzic.... Chcesz to ci pomoge podaj swoje dane , a i zanim wyjedzisz w trase po kieluszmu napisz sms ... , bo swiadczac po twojej inteligencji tak bedzie....Nie naprawde ... nawed nie wiem co pisac , mam nadzieje ze juz nigdy nie poprowadzisz zadnego pojazdu ! Boze jak widze takich pseÂłdo ludzi to mimo ze jestem spokojny niedaje rady... jak ja bym byl na miejscu tych gliniarzy to napewno nie traktowalbym cie tak lagodnie podczas oporu .... moze wbili by ci troszke rozumu...tylko 2,2 .... IDIOTO!!szukaj lepiej pomocy w AA !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie Bronx prawie napisal to co mi sie zgubilo
Jestem wielkim przeciwnikiem ludzi tego typu! Sam nigdy po wypiciu nie prowadze (ew 1 piwo z odczekaniem 2-3h !!! wliczjac obiad !!!!) A jak wypije wiecej to poszcze od jazdy min 24h !! ( tak tak na kacu tez latwo o wypadek)Kiedys pracowalem w Chicago ... bylo 3 polaczkow (wielcy maczooo )nakuli sie i pojechali autostrada... udezyli w auto z dzieckiem... rodzicom sie nic nie stalo dziecko na intensywnej prawie 2 miechy... Ony wyszli z auta usiedli na poboczu i niezdawali sobie sprawy co sie stalo.. Paly sie z nimi nie patyczkowali dostali w pier... i do ciupy ... wyjezdzalem ponad 2 miesiace po tym zdazeniu i dalej siedzieli zazuty postawione o chyba usilowanie morderstwa....Takie buraki oni nie wiedza co moga zrobic... to jest poprostu wada eliminujaca ze spoleczenstwa!!! ( wiem jak to brzmi , ale ilu z nas by mialo jeszcze tego znajomego... kogos bliskiego... ) JEstem zdania iz te cos nalezy albo na uwizi albo z dala od spoleczenstwa (kazdy ma prawo min na 1 szanse - nie pijacy za kulkiem tylko 1 na poprawe) z tym ze dozywotnie zakaz prowadzenia czegokolwiek , nawed roweru!!! za bledy panie i panowie trzeba placic , a taki blad to w 99% czyjes zycie... moze wlasnie twoje drogi forumowiczu czytajace tego posta a moze twojej bliskiej osoby... pomysl co wtedy bys zrobil....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.