Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3516


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

zdjecie zostalo zrobione przez takiego jednego fotografa co ma stronke w ktorej umieszcza fotki z tej trasy roznych przejezdzajacych motocykli i nie tylko. Postaram sie znalezc i zapodac linka bo niektore sa naprawde warte zobaczenia. Jak cos to ten koles nie jest jedyny co wygramolil na tej trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecie zostalo zrobione przez takiego jednego fotografa co ma stronke w ktorej umieszcza fotki z tej trasy roznych przejezdzajacych motocykli i nie tylko. Postaram sie znalezc i zapodac linka bo niektore sa naprawde warte zobaczenia. Jak cos to ten koles nie jest jedyny co wygramolil na tej trasie 
Czeekam w takiem razie na linka zdjecie jest naprawde w momencie uchwycone to widac po minie goscia co sie wygramolil...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co..Ja jak jezdzilem GSem i mocno sie pochylalem w zakretach(niektore osoby, ktore ze mna jezdzily to wiedza) i juz jak zaczynalem trzec podnozkami/gmolami to niejednokrotnie sie prawie wypier****! To jest okriopne uczucie! A widze ze zdjec ze taki choperek w zakrecie trze gmolami i calym wydechem! Wiec mysle ze koles prawie nie mial szans wyjsc z tego! Oczywiscie jezeli to nie bylo wyrezyserowane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo gdy sie dotknie asfaltu gmoalmi,podnozkami,tlumikiem itp. to poprostu podbija motocykl i lecisz....To tak samo jakbys jechal z niezlozona boczna nozka i przyszlo by Ci skrecac w lewo 
coœ ty, gixer?w zesz³ym roku na chorwacji to se nieŸle podnó¿ki na winklach star³em (moge sie pochwaliÌ przy najbli¿szej okazji . a propo- ile stoi teraz u ciebie przednia opona dunlop do vz800?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coÂś ty, gixer?w zeszÂłym roku na chorwacji to se nieÂźle podnó¿ki na winklach starÂłem (moge sie pochwaliĂŚ przy najbliÂższej okazji  . a propo- ile stoi teraz u ciebie przednia opona dunlop do vz800?)
nie chwalac sie ale w moim przypadku tarcie podozkami to byla jaknajbardziej norma!A jak motocykl jest dociazony to jeszcze latwiej sie to dzieje!Ale trzec podnozkami, a trzec gmolami to sa 2 zupelnie inne rzeczy!Podnozek sie sklada i ma ,,slizgacze'' a gmol sie nie zlozy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... i tu musze przyznaĂŚ racje Tomciowi... W moim Dragu mam tak poobdzierane gmole, Âże zimÂą trzeba bĂŞdzie pomyÂśleĂŚ o jakiejÂś kosmetyce...?! AÂż cud, Âże jeszcze dziĂŞki nim nie leÂżaÂłem.Zrywam sie teraz, bo wczoraj jeÂździÂłem po opolszczyÂźnie, a dzisiaj chce na dolnyÂślÂąsk.... Czy wszyscy juÂż zaÂłoÂżyli ciepÂłe "kapcie"...???Pozdrowienia dla wszystkich koÂłowcĂłw.!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No!! W koncu znalazlem!! www.killboy.comgalerie zmieniacie miesiacami ktore sa na samym dole stronki.

Bo gdy sie dotknie asfaltu gmoalmi,podnozkami,tlumikiem itp. to poprostu podbija motocykl i lecisz....To tak samo jakbys jechal z niezlozona boczna nozka i przyszlo by Ci skrecac w lewo 
Powiem Ci ze nie zawsze post-88-1133219054.jpgpost-88-1133219226.jpgpost-88-1133219615.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.