Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3434


krzychTG

Rekomendowane odpowiedzi

trzeba uwa¿ac na starsze osoby za kierownic¹ oni uwa¿aja ze zawsze pierszeùstwo maj¹ no i kolesie w s³u¿bowych puszkach ale najbardziej mnie wkurzaj¹ niktórzy tuningowcy taki jak mój kumpel z klasy który uwa¿a ze dobre puszka wyjebie ka¿de moto a najbardziej mnie wkurzy³a sytuacja kiedy wumusi³ na motobracie pierszenstwo motocyklista musia³ troszke zwolinic nieby³o to niebezpieczne ale kiedy wyjechalismy na g³ówna droge (moto jecha³o w tym samym kierunku) to juz wogle smiechu mia³em kumpel ciagnie auto ile fabryka da³a a moto brat kulturalnie wyprzedza niewykrêcajac swojego sprzêtu na obroty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat Skody nie zalaz³y z skórê. Ale s¹ inne marki samochodów które doprowadzaj¹ mnie do qrwicy. Mianowicie Tico i niestety BMW. Tico nigdy nie zjedzie z lewego ale co gorsza ludzie nimi jezdzacy lubi¹ sobie beztrosko wyjechac z podporz¹dkowanej. Co do BMW to jestem zawiedziony postaw¹ wielu posiadaczy, bo naprawde maj¹ czym jechac a jazda takim autem to przyjemnosc. Niestety sprawdza sie to co siê ¿artobliwie mówi : Jak najprosciej zrobiÌ sa³atkê z buraków - wrzuciÌ granat do BMW. Jezdz¹c Moto, nie jezdze na d³ugich poni¿ej 200 a jedynie uprzedzam z daleka lewym kierunkiem bo wydech mam seryjny. Na wszystkich to dzia³a poza Tico bo nie obserwuj¹ lusterek, ale za to bezpiecznie prawym mozna ich smign¹c. Buraki zaœ widz¹ ale zawsze "kickdownuj¹ siê" , machaj¹ tym lewarkiem jak pojebani. Wszystko tylko ¿eby nie ust¹piÌ z lewego. A na koniec i tak s¹ zawsze wyjebani z prawego mimo ¿e wydaje im siê na 1000% ¿e kogoœ zamkn¹. No poprostu królowie szos! Co do Przedstawicieli Handlowych to tu trzeba byÌ ostro¿nym oraz wyrozumia³ym. Nêkaj¹ siê z tymi samymi problemami co Moto. Te¿ szukaj¹ miejsca jak wyjebaÌ "Anglika" przez co czêsto zmieniaj¹ pasy ruchu a w rezultacie wygl¹da to jak wygl¹da. Wiêcej ni¿ po³owa jeŸdzi wporzo i bardzo ³adnie schodz¹ z lewego, lub przytulaj¹ siê do œrodka jezdni razem z kierunkiem daj¹c mo¿liwoœÌ œmigniêcia przy zieleni. Natomiast trzeba byÌ ostro¿nym jak tego nie robi¹, mog¹ nie widzieÌ bo s¹ zbyt zajêci wiszeniem na czyjejœ dupie i zobacz¹ nas w ostatniej chwili. Poniewa¿ maja dobry refleks to w momencie kiedy szybko pójdziemy prawym, mo¿emy siê spotkaÌ razem z nimi na tym samym pasie i w najlepszym przypadku zostaniemy dodatkow¹ reklam¹ na ich drzwiach :-D . Niestety maj¹ jedn¹ Duuuuuu¿¹ wadê - jak widz¹ Moto to zapierdalaj¹ za nim ile wlezie ale to z powodu fascynacji nasz¹ maszyn¹ bo chc¹ zobaczyÌ jak im odchodzimy, nie maj¹c pojêcia ¿e przy jezdzie z pasazerem czy na mokrym nie zawsze mamy na to ochotê.Jak kogoœ urazi³em to sorry, wiadomo ¿e nie wszyscy co BMW maj¹, buraka twarz w lustrze ogl¹daj¹ :-D Natomiast wszystkim peda³om co siê cipcz¹ lewym pasem, kierunkowskaz daj¹ w ostatniej chwili i rozci¹gaj¹ siê spod œwiate³ jak makaron - mówiê WON DO ANGLII. Albo niech kupi¹ sobie w zestawie ze skrobaczk¹ m³otek i niech klupi¹ siê w ten g³upi ³eb zamiast robiÌ to rêk¹ kiedy wyprzedzam ich z prawej strony.Pozdrawiam wszystkich Motomaniaków i poprawnie je¿dz¹cych kierowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie czytac 2 stron postow :|Ale moj ojciec czesto jezdzi zielona felicja i wiem ze dobrze i w miare bezpiecznie jezdzi!A pozatym gdy tylko mam mozliowsc ja jÂą biore od niego (stara mi przestala dawac samochod :| ) a co do mojej jazdy samochode-nie jezdze duzo(wtajemniczeni wiedza) ale jak juz suedze za kolkiem to jezdze bardzo ,, zachowawczo''Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.