Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pojebani kierowcy nie wiedzą ze nie wolno parkowaĂŚ na jezdn


maku_CSI RIDERS

Rekomendowane odpowiedzi

W³aœnie wroci³em z wycieczki i s³ysze ze moj stary mia³ wypadek... okaza³o siê ze pojecha³ odwieŸÌ kumpla i jak wraca³ na drodze na ³uku tym samym gdzie wy³azyl sie koleœ na kawie ( Sarnów 2.X2005) stan¹³ sobie jakie pajac na prawym pasie bia³ym jebanym UNO, moj starszy akurat grzeba³ prawedopodobnbie przy radio a gdy siê zorientowa³ to odbi³ kierownic¹ zeby nie przyjebaÌ czo³owo myœla³ ze siê zmieœci na lewym pasie.... ale... przelecia³ przez ten rów po³ama³ wszystkie belki w samoichodzie i wjeba³ siê do ogródka jakims ludziom.... auto do kasacji... starszy jest ca³y napewno poobijany jeszcze dokladnie nie wiem bo siê z nim nie widzia³em... Na koniec wkurwi³a mnie stara suka ktora zaczela mi wymyslac ze chce za fragment 10m p³otu odszkodowania 3 tys z³otych... ( za ogrodzenie z prêtów) 3 bramek i 2 s³upków PARANOJA... MAM DOŒà uwazajcie na takie sytuacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten plot moze sobie naprawic z OC samochodu Twojego ojca
Now eim spoko al ten p³ot jest wart max 600 z³ a nie 3 tys... ludzie normalnie zeruj¹ na czyjejœ tragedii ... zwyzywa³em t¹ babe od najgorszych suk itd. by³o gor¹co powiedziaq³em jej ze nie dostanie pieniêdzy tylko przyjedzie firma i postawi jej taki sam p³ot jak mia³¹ w trakim samaym kolorzemsg-8608-1212353926.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile byl tam zakaz zatrzymywania sie.
Na zakrĂŞcie nie wolno sie zatrzymywaĂŚ. TeÂż siĂŞ kilka razy spotkaÂłem jak jakiÂś pacan stoi sobie autem na zakrĂŞcie jakby niby nic To sie nazywa brak wyobraÂźni, a tacy kierowcy to wielkie zagroÂżenie dla innych,o czym Âświadczy ten przykÂład.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starszy akurat grzebaÂł prawedopodobnbie przy radio a gdy siĂŞ zorientowaÂł to odbiÂł kierownicÂą zeby nie przyjebaĂŚ czoÂłowo myÂślaÂł ze siĂŞ zmieÂści na lewym pasie.... ale...
A ja myÂślĂŞ, Âże mozna sie postarac, zeby to bylo zaplacone z OC tego pajaca co stal na jezdni. O ile byl tam zakaz zatrzymywania sie.
ByÂło nie byÂło, podczas jazdy naleÂży patrzeĂŚ na drogĂŞ, kaÂżdy sÂąd powie Âże nie zostaÂła zachowana naleÂżyta ostroÂżnoœÌ.Sam miaÂłem doœÌ podobnÂą sytuacjĂŞ: jechaÂłem puszkÂą za goÂściem i trochĂŞ siĂŞ zagapiÂłem, a ten zatrzymaÂł siĂŞ Âżeby przepuÂściĂŚ pieszych, KTĂRZY PRZEBIEGALI NA CZERWONYM (my mieliÂśmy zielone), no i zabrakÂło 1,5 metra Âżebym siĂŞ zatrzymaÂł. PrzydzwoniÂłem gosciowi w tyÂłek. No i co z tego Âże bezpoÂśrednim sprawcÂą wypadku byli piesi I TAK BYÂŁA MOJA WINA.WaÂżne, Âże tata caÂły (a po to jest OC Âżeby siĂŞ takimy babami nie przejmowaĂŚ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ju¿ nie raz widzia³em bezmyœlnoœÌ kierowców tak w³aœnie sobie parkuj¹cych, ale najlepsi s¹ kierowcy ¯uków parkuj¹cy na ciemnej dwu pasmówce z brudnymi odblaskami z ty³u. Jake k...wa z tego s¹ tragedie. Niedawno jad¹c do gliwic autostrad¹ DTS w poprzek (by³a jakaœ 3 w nocy) sta³, W POPRZEK drogi na praym pasie jakiœ z³om. Zadwoni³em na 112 i jak wraca³em tego gówna ju¿ nie by³o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi przykro a co do pÂłotu to szczerze za pÂłot Ci nawet maÂło policzyÂła,mi miesiÂąc temu skoĂączyli robiĂŚ pÂłot i z materiaÂłami wyszÂło (jest tego moÂże 10m,3przĂŞsÂła,brama i furtka) przeszÂło 5tyÂś,takÂże to nie jest tak z tymi 600zÂłotymi,chyba Âże pÂłot byÂł z siatki :? sorki za dygresje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.