Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Impreza na jesieni-potaĂącĂłwa


Leo

Rekomendowane odpowiedzi

Motocykliœci niekoniecznie musz¹ siê spotykaÌ tylko w sezonie,co myœlicie ¿eby zrobiÌ jakieœ spotkanie ca³onocne(impra z chlaùskiem i muzyk¹) np na andrzejki w jakiejœ spelunie?oczywoœÌie wynajêtej?pogodaÌ mo¿naby,wypiÌ i powspominaÌ sezon????zarówno mo¿naby zrobiÌ naprawde du¿¹ impre na 200osób jak i w ma³ym gronie-kto by³by chêtny,choÌby i w 25-30 osób?????termin-kiedykolwiek-ja jestem chêtny zawsze(od nastêpnego miesi¹ca-teraz siê kuruje jeszcze)miejsce-do ustalenia,jestem za Orzeszem jako i¿ to centrum :roll: mój pomys³ to tylko sugestia-nie œmiejcie siê ,mia³em wstrz¹s mózgu hehepiszcie co o tym myœlicie(tylko bez obelg skierowanych to pomys³odawcy )wiêc jak?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ty podÂła................... :mrgreen: pomysÂł dobry .Moim skromnym zdaniem nie musi byĂŚ to zadna powazna data.Wystarczy tylko week.Jestem za ,a ekipke z Zawiercia teÂż ÂściÂągnĂŞ. ( nie naleÂżymy do tych ktĂłrych trzeba prosiĂŚ czy aby miĂŞĂŞĂŞĂŞli by ochotĂŞ dobrze siĂŞ zabawiĂŚ )Miejsce i data do ustalenia. POZDRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze teraz pisze za kilka osob..................Jasne ze robimy imprezke szczerze mowiac taki pomysl tez kiedys smignal w mojej glowie. Jako miejsce proponuje Mierzecice .... nie a tak powaznie to chyba Katowitz sa w srodku Mozna zrobic I FORUMOWY ZJAZD POSEZONOWY Tylko w weekend moze byc problem z knajpa bo pewnie beda chcieli mase forsy.... ...ale jakby byli chetnie to cos sie na pewno wymysli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mie na Ochujcu (Kattowitz - jakby ktoÂś nie wiedzioÂł) je tako zaprzyjaÂźniono knajpka. moga sie popytaĂŚ co i jak. Ni ma tam co prawda Âżarcia (oprocz jakichÂś zapiekanek i popcornu, moÂżna zamĂłwiĂŚ pizze z dowozem) ale je w ciul picia! ino to jest na maÂłym zadupiu i moÂże byĂŚ kÂłopot z powrotem do centrum (no chyba Âże rano ) Dejcie znaĂŚ!P.S. Z taĂącowaniem tam moÂże byĂŚ cienko. No ale po co taĂącowĂŚ jak moÂżna piĂŚ!Ja nie dansior, ja tankista :piwko: :tak: !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za Orzeszem jako iÂż to centrum
Popieram, ja rowniez jestem za Orzeszem :mrgreen: Dzis mam spotkanie klasowe, ktore robimy w wynajetej sali (fakt iz to nic szczegolnego.. taki barak poprostu ktory zostal przeksztalcony w bar :wink: ) ale za sale placimy cos kolo 250zl. Do tego 'napoje' we wlasnym zakresie ale zaopatrzyc sie mozna rozwniez na miejscu 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
JAK JA TO LUBIE
Accord ja rowniez :wink: A tak swoja droga czy ten temat upadl???????????????? Czy jestesmy juz takimi swirami motocyklowymi, ze bez sprzetow sie nie znamy :| No albo wiekszosc forumowiczow po prostu nie lubi sie bawic i spozywac plynow A tak powaznie to chyba ktos bedzie chetny????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze w wiosce kolo centrum dowodzenia swiatem czyli w Pszczynie...w knajpie gdzie pracuje mozna i posiedziec i podensowac a co do ceny to mozna sie z szefem dogadac co do wlasnego alko rowniez:) a on jest bardzo otwarty na takie imprezy a nocleg...hmmm jeden pokoikmoge odstÂąpic a hoteli u nas nie brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh kazdy by chcial u siebie w miescinie co by nie mial daleko do domu
A ja bym nie chcia³ u siebie he he bo jak bym zaproponowa³ to po³owa by siê zgorszy³a bo miejsca naprawde du¿o mam, spac jest gdzie przycze jeszcze sie trzymaj¹ no i by nikt z imprezy wczeœnie nie uciek³ bo drutem kolczastym teren otoczony. a iloœÌ miejsc nie ograniczona zmieszcz¹ siê miloiny,a jak ju¿ najwy¿e bedzie za du¿ó to bêdzie czy w piecach napaliÌ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym nie chciaÂł u siebie  he he bo jak bym zaproponowaÂł to poÂłowa by siĂŞ zgorszyÂła bo miejsca naprawde duÂżo mam, spac jest gdzie przycze jeszcze sie trzymajÂą no i by nikt z imprezy wczeÂśnie nie uciekÂł bo drutem kolczastym teren otoczony. a iloœÌ miejsc nie ograniczona zmieszczÂą siĂŞ miloiny,a jak juÂż najwyÂże bedzie za du¿ó to bĂŞdzie czy w piecach napaliĂŚ    
to cyba niejest ciekawy pomysÂł :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej bo godanie je a zadnych konkretow niema......sÂłuchajcie,uwaÂżam ze kaÂży zna swoje miasto / mniejjwiecej / i moÂże zaÂłatwiĂŚ to wÂłaÂśnie w swoim mieÂściewiĂŞc co ja moge zaoferowaĂŚ?Fajnka knajpka za 0 zÂł i zarezerwowac pokoiki na nocke tylko musze wiedzieĂŚ ILE osĂłb na BANK moge rezerwowaĂŚjeÂśli uda mi sie to zaÂłatwiĂŚ to nocka niebedzie przekraczaĂŚ 30 zÂł ale nieobiecuje, zaczne sie pytac jak bedzie poparcie..MysÂłowice sÂą ok. 5 km od katowic takze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.