Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Impreza na jesieni-potaĂącĂłwa


Leo

Rekomendowane odpowiedzi

I znowu zadnych konkretow..........Ja proponuje spotkac sie w klubie ARKADY lub TRZY POZIOMY w Katowicach. Moze byc w tygodniu np. w Srode sa za darmo striptizy dla Pan i Panow itp. Wstep nic nie kosztuje, a borwar jest w miare tani.... Pozostaje pytanie w ktory dzien bedzie moglo byc najwiecej ludzi Bo ze dogodzimy wszystkim to watpie...Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No jeszcze mnie w Trzech Poziomach nie widzieli...MiĂŞsko jak najbardziej jestem za MysÂłowicami........ czy tyÂś myÂśloÂł o Cichym KÂąciku ???? Imprezy tam organizowane sa przednie. ani razu trzezwa stamtad nie wyszÂłam...... To by wcale ne byÂł gupi pomysÂł z tym Cichym. Jo mieszkom niedaleko wiĂŞc jakiegos przystojnego forumowicza moga przenocowaĂŚ.....A jak dalij bydzie tak maÂło konkretĂłw to na Sylwestra sie bydymy ugadywac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm. tak jak jush pisaliÂście kaÂżdy by chciaÂł u siebie.. ale kaÂżdy chce jak najlepiej ... myÂśle Âże mogÂłbym zaproponowaĂŚ remize (tam tesh sie odbywajÂą wesela) w wojkowicach...niedaleko S1..ostatnio byÂła imreza to wstĂŞp nic nie kosztowaÂł tylko Âże trzeba byÂło picie i jedzenie z sobÂą przynoÂśiĂŚ...ale przecierz moÂżna sie zÂłoÂżyĂŚ i jechaĂŚ gdzieÂś do sklepu kupiĂŚ duuÂżo.. Âżeby nie brakÂło i kÂłopot z gÂłowy...(jak coÂś to sie jeszcze zgadamy)a jakby pomysÂł nie wypaliÂł to jest niedaleko sklep....JeÂśli chodzi o taĂące to jest duÂża sala...czyli jest gdzie taĂączyĂŚ.... muzyka tesh jest dosyĂŚdobra nagÂłoÂśnienie...ale co do tego.. to musze siĂŞ jeszcze pogadaĂŚ z wÂłaÂścicielami(straÂżakami)..piszcie co o tym myÂślicie... pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adas7 jo i madzia nie musimy miec mayday wystarczy mi Madzia i sie bawia super... zreszta nawet i bez Madzi ale na takich imprach my zawszesa de best jak moge przyjsc z moja tesknota to tez bede a jak nie moge i tak bede z Madzia piatek jest gites tylko ktory ????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.