Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mandacik,kolejny


Leo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chcĂŞ wam opowiedzieĂŚ co mi i Rekrutowi76 siĂŞ wczorej przydaÂżyÂło.opowiem ino interesujÂący nas kawaÂłek dnia mianowicie jechaÂłem sobie z KrzyÂśkiem CBR i nie zauwaÂżyÂłem zadiowozu ktĂłry staÂł po prawej(zasÂłaniaÂł mi go przez moment ciĂŞÂżarowy),nas na radar i lizaczek,a co zrobiÂł Leo???zatrzymaÂł siĂŞ(ktoÂś zapyta czemu?? bo wydawaÂło mi siĂŞ Âże wcale nie przekroczyliÂśmy prĂŞdkoÂści,i chcÂą sobie ino moto obadaĂŚ,nie miaÂłem zamiaru uciekaĂŚ z pasaÂżerem,blat byÂł nie zgiĂŞty,i mam maÂły uraz po moim wypadku) wiĂŞc zjechaÂłem,podchocdzĂŞ do gliniarzy a oni siĂŞ ÂśmiejÂą i pokazujÂą mi radar,no tam grubo powyÂżej dozwolonej,zaprasza mniejeden do wozu,mĂłwi Âże naleÂży mi siĂŞ 6pkt i 300zÂł,ale Âśmieje siĂŞ i jakoÂś tak rozmowe wyprowadziÂłem Âż eokazaÂło siĂŞ Âże kolo ok 50 jeÂździÂł dÂłuuugo na moto,kupuje teraz dr650 ale po to zeby do jazdy na gumie i szalenia jej uÂżywaĂŚ(!) i mĂłwi mi Âżebym nie szalaÂł na koniec sezonu bo duÂżo wypadkĂłw jest(mi to mĂłwi hehe),pyata siĂŞ jaka chce kare- mĂłwie Âże upomnienie(Âśmiech)suje i tu moje zdziwienie-pozytywne,daÂł mi mandat za przechodzenie w ne oznaczonym miejscu!!!takÂże znowu mam pozytywne przeÂżycie z Policjantami,albo to przez mojÂą elokwencje,albo mom olbrzymie szczĂŞĂŚie,no nie wiem i chociaÂż jestem biedniejszy o 50zÂł,to uÂśmiech mi wczorej z paszczy nie schodziÂł,dziĂŞki Krzysiu za przejaÂżdzkĂŞ!!aha,pierwszy raz dostrzegÂłem minusy racingowego tÂłumika(braku),paÂły wiedzÂą o tobie od minuty i czekajÂą na ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to polska wÂłaÂśnie,niby tak narzekamy ,Âże korupcja,ÂłapĂłwkarstwo, blebleble, ale jak nam OSOBIÂŚCIE sie "uda" to wszysko yes git i supaa
szczerze to jeszcze nie spotka³em upierdliwego gliny :wink: raz na œwiat³ach móg³ mi daÌ 500z³ za podgiêt¹ blachê a ino upomni³¹³ przez szyba,raz mia³em mieÌ conajmniej 500z³ mandatu a mia³em 200(ni¿ej siê ju¿ naprawde nie da³o :wink: )tak¿e ja tam nie mia³em jakichœ dziwnych relacji z policj¹,a s³ysza³em na ich temat g³ównie same obelgi-w sumie jak nie którzy z nas zachowuj¹ siê czasem chamsko(bo to glina) to mu siê nie dziwiê czemu ma byÌ pob³a¿liwy :wink: pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yes ró¿nie ,Kiedyœ mnie sprawdzili na tankszteli , i niemia³em nic! prawka,oc,przegl¹du.I mnie puœcili ,musia³em tylko wszystko op³aciÌ i pokazaÌ na drugi dzieù.Kupi³em ch³opakom za to po ¯ubrówie i by³o git.A mia³em te¿ "przyjemnoœÌ z gostkiem ,który mi dowali³ 3 stówy za przekroczenie o 20 na godzine ,bo jak mi powiedzia³-" ty i tak sie rozpierdolisz tym motorem , wiêc lepiej ¿eby twoja forsa posz³a na zasi³ki" Glinia¿e to tylko ludzie, s¹ normalni,a s¹ te¿i pojebusy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ze jak z dlinami czlowiek normalnie pogada to jest luz!Jak od razu sprowadza sie go do pozycji tepaka to bywa gorzej. Ja mam przezycia z glinami glownie jak jezdze samochodem,raz bylem mily ale wiele nie pomoglo.Koles co siedzial na miejscu pasazera byl kawal SSyna. Jak sie okazalo kierowca byl z tej samej wioski co ja no i mi sie upieklo bo tamten chcial mi zabrac prawko-mimo ze mam 0 punktow-i wlepic w sumie 1100zl. A za co? Za to ze przelecialem na zoltym skrzyzowanie,a oni twierdzili ze na czerwonym.W sumie skonczylo sie na 0zl i 0punktow. Za drugim razem chcieli 700zl i 11punktow i tez sie skonczylo na 0zl i 0punktow.Powiedzieli:"...kup dziewczynie kwiatka i jedz..."W wakacje to taka jaze mialem przynajmniej raz w tygodniu... Tylko niech nikt nie wspomina jaki to ma zawsze szeczescie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tez zaliczyma sie do tego grona, ktĂłry ma same miÂłe przygody z policjantmi i policjantkami, nie moge na nich narzekac bo zawsze jacyÂś tacy mili, miesiÂąc temy tez mnie dybneli na radar, gdzieÂś juÂż tu na forum o tym pisaÂłem miaÂłem 90 w terenie zabudowanym i wyprzedzanie na podwĂłjnej ciÂągÂłej wiec 600zÂł miaÂł nie byc moje,ale w koĂącu 100zÂł i 3pkt, za przegrocznie predkoÂści i namandazie wypisali 75km/h i jeszcze powiedziaÂł Âż enie musze w ciÂągu siedmi dni pÂłaciĂŚ jak kasy nie ma no i , kiedyÂś tez z dwa lata temu autem mnie zatrzymali w nocy miaÂłem grubo ponad z jakieÂś 130, a miaÂło byĂŚ 50, ale pani byÂł miÂła pozatym w skĂłrzye byÂłoe o motorkach pogadalismy no i 100zÂł i 3 punkty ) wiĂŞc naprawde nie naÂżekajmy, i tak mamy ten plus Âże nie egzekfujÂą wszystkich kar i wykroczeĂą,na zachodzie niemogli bys my sobie pozwoliĂŚ na takÂą jazde jak jeÂździmy.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies 4 latka temu jad¹c sobie na dwupasie do centrum(ograniczenie do 60) jakies 110 na budziku mia³em...no i za zakrêtem halt! Standardowa gadka, czy nei za szybko itp. No i wreszcie dokumenty poprosi³, wiêc rêke do kieszeni wsadzam i wyci¹gam szybkim ruchem krzycz¹Ì kur.... Policjant zdziwiony, ja tym bardziej. Pszczo³a mi do kieszeni wpadal podczas jazdy No to policjant w œmiech, drugi to samo. Poczytali papiery i mówi jeden:-gdybysmy Ciê nei zatrzymal, to by ciê nie ugryz³a?no to ja:-pewnie nie.-No wiêc masz juz karê, mandatu nie bedzie.Ja teznie mam zlych wspomnieù z policj¹, a jest ich juz trochê...to te¿ ludzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no toz jak juz tak opowiadamy to:1. jakies 4 lata temu moze nawet 5... bez swiatel, spod zakazu i nie moglam wozic wtedy pasazera bo za smarkata bylam ale skonczylo sie na 0zl nie wiem dlaczego...2. 2 lata temu za spowodowanie kolizji 6 pkt i 100 zl (baaaardzo ulgowo,powinnam byc bez prawka)3. 2 lata temu tyz chcieli mi wlepic 100 zl i 2 pkt za brak kasku pasazera... ja sie wadzilam o pkt a kumpela o kase (przeca juz 6 na moim koncie bylo) a skonczylo sie na 0 pkt i 0 zl dosc dlugo probowalam ich przekonac no i jak opowiedzialam za co te punkty to zaczeli mi zadawac dziwne pytania zwiazane z rodzicami i w koncu kazali tate pozdrowic.. yno zapomnieli sie przedstawic 4. hmmmm rok temu w kwietniu hmmm za dzika yyyy 0pkt 0 zl nie wiem jak sie dogadali bo ja pojechalam do szpitala i nie pytalam sie pozniej jak sie to dla mnie skonczylo jezeli chodzi o mandat5.w stuczniu b.r. za brak bilecika parkingowego-nie zaplacilam i nei zaplace 6. W cieszynie wjazd na rynek jest tylko do 11 szczerze nei wiedzialam tego i tez bylam baaaardzo zdziwiona jak mnie panowie miejscy zatrzymali...no ale nasciemnialam ze pierwszy raz, ze ja patrze po nazwach ulic a nie po znakach i wogole nie wiem jak dojechac do tej a do tej ulicy i takie tam:P a ze nie mialam nigdy wczesnije z nimi stycznosci to dal mi upomnienie ustne i jeszcze wytlumaczyl z ktorej strony w jakis sposob tam dojechac 7.w tym roku jakies w PorĂŞbie od Pszczyny jak sie jedzie 2 miesiace temu...sobie jade do pracy i popindalam wiem ze czesto stoja ale nikt nei mruga 9tak mi sie wydawalo) no i patrza niebiescy hamuje ale lizaczek wyciagneli i na boczek no i gadka gadka ale ten policjant dziwnie znajomy i dziwnie na mnie patrzy to sie pytam czy nie podoba do zdjec czy jako... a on mi mowi ze wlasnie znajoma twarz no i okazalo sie ze to on ze swoim kompanem byli na moim wypadku z dzikiem rok wczesniej jak potwierdzial marke prywatnego auta kazal mi jechac wiec 0zl i 0 pkt a moglo byc zle teren zabudowany a troche cislam 8. wracam ostatnio z Rybnika po spotkaniu z Madzia i ekipa no i zas w Porebie tylko od drugiej strony... nie wiedzialam ze tam stoja, a zapomnialam ze kumpel powiedzial zebym zwolnila... no i pech stali i lizaczek to zjezdzam szukam torebki i dokumentow... a onpodchodzi i pado ze mam nawet nie wyciagac bo kontroli nie bedzie tylko czy moglabym tak troszke szybciej jezdzic... tez mu mowie ze szybciej zawsze moge hehehe no ale sie poprawil i nie wiem chyba za oczy 0 zl i 0 pkt bez kontroli i gadki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w terenie zabudowanym jecha³em doœÌ szybko i patrze - gliny stoj¹. Zwolni³em, ale patrze ¿e jeden mi macha - myœle³em ¿e chc¹ mnie zatrzymaÌ, ale jak podjecha³em bli¿ej to okaza³o siê ¿e pokazuje mi ¿ebym odci¹gn¹³ manetkê i troche przygazowa³ - no to wrzuci³em sprzêg³o i zarycza³em silnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.