Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek Tomcia


PRZEM

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wam Dzisiaj bylem w garazu znowu i juz silnik jest wyjety DRka cala rozebrana na czesci i wysuszona...jutro zaczynam smarowac lozyska w kolach, w glowce ramy itp!Mam do was pytanie: jezeli jest iskra na swiecy, pala sie swiatla itp tzn ze elektryka jest napewno sprawna?Znacie kogos kto tanio zrobilby mi remoncik silnika ?Pozdrawiam i zyczcie mi powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzeœÌ.Skoro dzia³a œwiat³a siê swiec¹ i jest iskra to znaczy, ze wszystko OK. Tylko upewnij siê, ze na pewno wszystko dobrze wysuszy³eœ, ¿eby póŸniej nie wda³a siê korozja w jakieœ styki. Najlepiej spryskaj wszystkie styki jakimœ œrodkiem - sa takie specjalne do elektryki, które usuwaj¹ wilgoÌ i konserwuj¹ po³¹czenia (nie jestem pewien ale WD-40 te¿ siê chyba nadaje).To teraz mo¿esz zmieniÌ nazwisko na Ma³ysz-Jêdrzejczak (skoki-p³ywanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz moÂżesz zmieniĂŚ nazwisko na MaÂłysz-JĂŞdrzejczak (skoki-pÂływanie) Smile Smile Smile
Tomasz Malysz- JĂŞdrzejczak smigajacy DRka wodno-powietrzno-ladowo W sumie wszytsko jest juz suche....wszystkie kable byly ,,zabezpieczone''tasma izolacyjna i musialem cala pozrywac....najlepiej bedzie jak na pare dni wpakuje rame na strych zeby wyschla Oj czeka mnie duzo pracy......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio masz szczĂŞÂści Âże byÂła tam woda, a nie tak jak tu: http://funlist.funpic.hu/?page=attachview&...e=7064&attach=3
szkoda ze widac ze to sa pojdyncz czesci Remont DR trwa....Tyle siedzialem w garazu, ze sie przeziebilem i napewno w najblizzym czasie nic wiecej nie porobie a plany mam duze bede tutaj wszystko opisywal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomcio polecam ci kolesia TOMEKMOTOR jest posiadaczem enduraka i robi motorki (ma wÂłasny serwis) i jest uniego tanio. a wiec ul.PstrÂągowa w k-ce (zarzecze) i tel.202-94-99
wiem znam go osobiscie wkoncu moj imiennik a jego enduras to tez DR 350 Wytlumacz mi dokladnie jak do neigo trafic jadac od kompostowni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pamiêtam ¿e mia³ honde african twin.a wiesz mo¿e kaj jest Renoult Pietrzaka ??(salon samochodowy za szaberplacem ko³o makro przed tym szaber placem jest honda kawaler )i jedziesz prsoto mijasz salon pietrzaka i skrecasz w lewo na tych œwita³ach wjedzasz na drogê szybkiego ruchu i potem nei jedziesz jak do geanta tylko pierwszy skret w prawo (jakbyœ jecha³ do OBI lub salonu jaguara)i jedziesz sobie t¹ drog¹ i stoisz na œwita³ach (po prawej bedziesz mieÌ szkolê)i skrecasz na tych œwiata³¹ch w lewo bo bedzie rozjazd tej drogi prosto lub lewo.jedziesz sobie mijasz osiedle dalej bed¹ œwiata³¹ i obi i jedziesz prosto mijasz kolejne œwiata³a (kolo shela)jedziesz ca³y czas prosto t¹ g³ówna droga)i na drugich œwitat³ach bedzie burdel po lewej ró¿owy i obok bar golcówka)i skrecasz an tych œwita³¹ch w lewo jedziesz prosto t¹ drog¹ i bedzie po lewej tomek motor jak cio to ci te¿ inaczej wyt³umacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek nie ma dr350,odkÂąd pamiĂŞtam ma afryke,a dojechaĂŚ jest bardzo prosto-jak jedziesz z kato na wisÂłe to mijasz po lewej burdel i za nim pierwsza w lewo(na ÂświatÂłach) parestet metrĂłw i jesteÂś,a dr350 miaÂł Jasiu-ale teraz ntv650 jeÂździ,chcecie numer do niego???pozdrokurde teraz malytgb twojego posta doczytaÂłem ale tomek motor nie jest po lewej ino po prawej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo ale przed tym jak sie poznalismy na bajzlu ja wlasnie z nim rozmawialem i mowil mi ze sam jezdzi dr 350, ze poleca itp Widac bylo, ze wie duzo o ty motorku Jak Leo nie bede mogl do niego trafic to sie zgadamy aaaaaa i dzieki Malygb za pomoc....Co do tej calej historii to ostatnio na kompostowni (samochodem bylem ) wszyscy o tym slyszeli i kazdy sie smial W sumie bede mial co opowiadac wnukom i przy browarku z kumplami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.