Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zdałem za pierwszym razem !


Wojtas_SPI

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnim czasie zmieni³em moj¹ 50kê na 125 i przysz³o mi robiÌ prawo jazdy kat. A1. Po blisko dwóch miesi¹cach na kursie (pozdrawiam moich instruktorów, firmê mogê z czystym sumieniem poleciÌ ) przyszed³ ten s¹dny dzieù egzaminu. Zdawa³em na Hondzie CBZ 125, bardzo przyjemny motorek i zdaje siê, ¿e ma ten sam silnik co moja maszynka . Zda³em za pierwszym razem, wszystkie manewry za pierwszym podejœciem, na teorii i na mieœcie 0 b³êdów. Z piêciu zda³o nas dwóch. Inni mieli chyba trudniej bo zdawali A, na GN 250. Wiem, ¿e to nie ³adnie siê tak chwaliÌ, ale nie potrafiê inaczej, bo cholernie siê cieszê, ¿e tak dobrze mi posz³o, ktoœ tam na górze mia³ na mnie oko . Nastêpny sezon zacznê jak tylko œniegi stopniej¹, w tym roku mam ju¿ po ptakach, bo prawka nie dostanê wczeœniej jak w grudniu, wiêc nawet nie rejestrujê teraz motocykla, dopiero na wiosnê.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nic tylko pogratulowaĂŚ.

Inni mieli chyba trudniej bo zdawali A, na GN 250.
Czy ja wiem, na kursie jeÂździÂłem kilka razy HondÂą Rebel 125 (normalnie Yamaha SR 250) i musze powiedzieĂŚ ze duÂżo trudniej sie na niej jeÂździÂło, przy robieniu 8 nie wiedziaÂłem gdzie mam dawaĂŚ nogi. MoÂże za duÂży na to moto jestem poprostu, ale moge z czystym sumieniem powiedzieĂŚ, ze duÂżo trudniej siĂŞ na Rebelce jeÂździÂło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na kursie po placu jeŸdzi³em MZ ETZ 250, a na mieœcie Yamah¹ SR 125. Ta Yamaszka jest doœÌ okrutna- malutka i jeszcze z t¹ w¹sk¹ rogat¹ kierownic¹. Du¿o lepiej mi siê t¹ ETZ¹ jeŸdzi³o. To na czym zdawa³em to nie Rebelka tylko CBZ 125 - naked bike i wydaje mi siê, ¿e lepiej na takim ni¿ na pokracznym ma³ym softchopperze jak ten GN (i to z tak¹ kierownic¹ jak ta SR na kursie). A generalnie to kocham choppery, ale nie SR i GN i cieszê siê, ¿e dosta³em takiego golasa na egzaminie. Maszynki jeszcze pachn¹ nowoœci¹, bo oœrodek w Bytomiu istnieje od niedawna i nie zd¹¿yli na nich zbyt wielu egzaminów zrobiÌ, a dziœ by³ ostatni wiêc jakbym nie zda³ to by³oby bardzo Ÿle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje !!!Niedawno teÂż zdawaÂłem, prawko byÂło bardzo szybko, ale od razu po egzaminie pojechaÂłem do mojego wydziaÂłu komunikacji i zapÂłaciÂłem za wydanie prawka. UrzĂŞdniczka powiedziaÂła, Âże wysyÂłajÂą papiery do wytwĂłrni dopiero po opÂłaceniu. MiaÂłem prawko po 2-2,5 tygodniach od egzaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DziĂŞki wszystkim za miÂłe sÂłowa i za porady.

A ten oÂśrodek z tÂą cb 125,to nie jest przypadkiem Auto-Art ?
Wojewódzki Oœrodek Ruchu Drogowego w Katowicach, oddzia³ terenowy w Bytomiu. Nie widzia³em tam nigdzie nazwy Auto-Art A jeœli chodzi o moj¹ szko³ê jazdy to Kewex, z Piekar Œl. Po¿¹dna firma, ludzie znaj¹ siê na rzeczy, bo sami prywatnie je¿d¿¹, wiêc mo¿na siê od nich wiele nauczyÌ, kurs przebiega sprawnie, wszystko spoko. Polecam z czystym sumieniem Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PochrzaniÂł mi siĂŞ Bytom z Piekarami

Auto-Art
Ja u nich chodziÂłem na kurs. Dwa lata temu mieli Daelima VS lub VT 125 cm3. Motocykl absolutnie nie nadajÂący siĂŞ do nauki jazdy.
No wÂłaÂśnie,miaÂłam u nich poczÂątkowo robiĂŚ,mieli w tym roku srebrnÂą Cb od Kawalera Ale Âże bytom doÂśc daleko,a znalazÂłam w k-cach,wiĂŞc zostaÂły k-ce......i choper Wektor :| :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdawalem w Gliwicach na GN 250. Na 11 osob zdaly 2 !!! Wszystko przez to ze GN jest tak wypierdzielony ze na Ăłsemce wszyscy odpadli. Zawieszenie ma miekie jak @$%%$3maĂŚ !!! To byla jazda jak na roddeo !!! Jak sie uczylem na swojej DR 650 to luuuzik, osemeczki szly jak zoto moglem przyhamowac , dodaĂŚ gazu a na tej tapczanowej GN to byl horror - normalnie roddeo , jak sie lekko przychamowalo nurkowal po konce lag a jak sie dodalo gazu znowu to samo ale w odwrotna strone. jak z nim walczylem to reszta az sie smiala z tego co sie dzieje... miny jednak im zrzedÂły jak jako pierwszy przeszedÂłem ĂłsemkĂŞ i ...... zdaÂłem OÂśrodek robi kokosy na tym gracie, nie polecam Gliwic z uwagi na ten zÂłom jaki maja.KrzychuDR 650SE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fogg_wb, no to zostaÂło tylko pogratulowaĂŚ [ Dodano: 2005-11-07, 09:28 ]krzychTG, Stary widze Âże zmieniÂłeÂś bryke znĂłw na DR tyle Âże mÂłodszÂą...myÂślaÂłem Âże pĂłjdziesz w hard enduro.Ja miaÂłem z moja spotkanie 3 stopnia z puszka troche sie skasowaÂła ale kupiec sie znalazÂł i poszÂła Krzych gdybys zachodziÂł w gÂłowe kto do ciebie pisze to "mariusz off road" powinieneÂś juz wiedziec.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heej, a juz myslamem ze Cie gdzies wcieÂło ... nie piszesz nie dzwonisz I co to ma byc za plasik ?? Enduro juz Ci przeszÂło ? (SE jest genialna - super maszyna lekka, Âświetnie zawieszona, pieknie gada, nic sie nie tÂłucze w silniku i na 2 osoby bo moja zonka tez chce jeÂździc)Mam nadzieje ze jeszcze sie spikniemy na nie jeden wypad !!! A jak zdrowko, spotkanie z puszkÂą nie przyniosÂło nic groÂźnego mam nadzieje.Pozdrwo !!!!K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzychTG, No widzisz czym na stare lata przysz³o latac... co do enduro to choroba nieuleczalna...zbieram kase na crossa(zadnych kompromisów)teraz ujezdzam Yamahe YZ250F lub WR400 zajebista sprawa.Licze ¿e w przysz³ym roku bede lata³ swoj¹ YZ. [ Dodano: 2005-11-08, 09:15 ]a co do zdrowia jest ok. Przy glebie by³ lot i to doœc poka¿ny...jakiez 7 metrów za puszkom sie znalaz³em.Facet pó¿niej t³umaczy³ siê ¿e mnie nie zauwazy³ a ja jecha³em tylko 50km/h.ma³o mnie krew nie zala³a. [ Dodano: 2005-11-08, 09:21 ]Fogg_wb, Sorry stary ¿e w Twoim poœcie piszemy nie na temat.Bije sie w pierœ i prosze o wybaczenie Poprawie siê

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.