Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ogłaszam uroczysie:):)


fajna koleshanka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 261
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

FOTKI PROSZE KIEROWAC NA ADRES [email protected] a resztÂą siĂŞ juz sama zajmĂŞ :P [ Dodano: 2005-09-21, 11:26 ]FOTKI PROSZE KIEROWAC NA ADRES [email protected] a resztÂą siĂŞ juz sama zajmĂŞ :P prosze jeszcze wpisac swoje dane tzn imiĂŞ albo ksye .....moto....zainteresowania...........i bedzie ok:D:D:D:D:D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moÂże bĂŞde miaÂł jakieÂś fory
nio nie wiem ÂŁYSY hehehheeh wiesz ja nie wiem czy ty zasÂłuzyÂłes na jakies fory sÂłoĂące ehehehe:P:P
dobre hehe,to jest konkurs na najszpetniejszego shreka na forum!!  tu nie moÂżna po znajomoÂści,ja chce byĂŚ pierwszy!!!!!
nio wiesz jak sie postarasz ehehe ja wszystkie samiczki w to zaangarzuje to one zdecyduja slijcie foty !!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAJNA.... czy ja o czymÂś nie wiem
Suzi co ty jesteÂś partnerkÂą na staÂłe z FajnÂąkoleshankÂą???czy jak???
co TY znowu kobieto kombinujesz  
McGiver hehedobra ¿eby spamu nie robiÌ to opowiem jeszcze kawa³:jecha³ m³ody rycerz na koni przez las i widzi ksiê¿niczke,pomyœla³ sobie-przejade obok niej a ona zapyta gdzie jedziesz dzielny rycerzu a ja jej odpowiem:jade nie jade ale bym cie bzykn¹³-no i wtedy by siê sta³o.przejecha³ obok niej ale ksiê¿niczka nic,wiêc pomyœla³ znowu: przegalopuje obok niej a ona zapyta gdzie tak galopujesz dzielny rycerzu a ja jej odpowiem: galopuje nie galopuje ale bym cie bzykn¹³,mia³ nadzieje ¿e plan mu sie uda i zrobi³ jak myœla³ ale ksiê¿niczka dalej nic.Pomyœla³:pomaluje konia na niebiesko i przegalopuje obok niej a ona zapyta: gdzie tak galopujesz na niebieskim koniu dzielny rycerzu??a ja jej odpowiem: niebieskim nie niebieskim ale bym cie bzykn¹³.wiêc rycerz galopuje obok niej a ona pyta:-bzykn¹³ byœ mnie??-bzykn¹³ nie bzykn¹³ ale za to na niebieskim koniu.-powiedzia³hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.