Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ogłaszam uroczysie:):)


fajna koleshanka

Rekomendowane odpowiedzi

suzi napisaÂł/a:ale wiesz najpier do basenu na kÂąpiel bÂłotnÂą  wiesz co chyba faceci by oszaleli z radosci wiec oszczedzmy soebie tago bÂłotka bo jeszcze by nas na miejscu zjedli:D:    
teee jacy faceci :| miaÂłyÂśmy byc tylko we dwie AGA jĂŞdzo jedna nie ma trĂłjkÂątĂłw :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 261
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kazda laska duzo gada malo robi ....
ja tam uwaÂżam Âże juÂż przy robieniu laski trza siĂŞ naruszaĂŚ hehe
Cytat:kazda laska duzo gada malo robi .... dohNiestety, a jak sÂą we dwie, to podwĂłjnie  
wtedy to idzie dwa razy szybciej hehea swojÂą drogÂą to jakby co to mom zdiĂŞcie w profilu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timac napisaÂł/a:kazda laska duzo gada malo robi ....
I TU SIE MYLISZ BO MNIE JESZCZE NIE ZNASZ:D;D;D
ja tam uwaÂżam Âże juÂż przy robieniu laski trza siĂŞ naruszaĂŚ  hehe
A TY TO ODRAU KOSMATE MYSLI MASZ ............EHH FACECI.......ZAWSZE TYLKO O JEDNYM
Nio nie  W samiczkach sÂą twardzi  
A SKAD WIESZ??? WIDZE TUTAJ JAKIES PODTEKSTY EROTYCZNE I MOJE POPRZEDNIE STWIERDZENIE ( PARRZ WYZEJ) SIE SPRAWDZA......
duzo szczekaja a niegryza
WYDAJE MI SIE ZE PRZEZEMNIE TO TY RACZEJ NIE CHCEIÂŁ BYÂŚ BYC POGRYZIONY ,,,,,,,UWIERZ NA SÂŁOWO A JAK NIE TO ZAPYTAJ ARCZIEGO.........CO SIE STAÂŁO PO TYM JAK MNIE W KOMĂRCE ZAMKNÂĄÂŁ ON CI NAPEWNNO POWIE .........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo napisaÂł/a:ja tam uwaÂżam Âże juÂż przy robieniu laski trza siĂŞ naruszaĂŚ  hehe  A TY TO ODRAU KOSMATE MYSLI MASZ ............EHH FACECI.......ZAWSZE TYLKO O JEDNYM    
jasne,a potem chodzÂą takie nie dorobione dzieci po Âświecie!!!!!moÂże zaprzeczysz?????dlatego trzeba sie staraĂŚ i przykÂładaĂŚ do wszystkiego co siĂŞ robi. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arczi napisaÂł/a:To byÂło najprzyjemniejsze doÂświadczenie w moim zyciu  To ja tesh poproszĂŞ  Dwa razy na wynos  
to mogÂło byc tylko raz ehehehe i sie nie powtorzy bo ja sie nie dam zamknac w komĂłrce:)LEO a co do tych niedorobionych dzieci to mam nadzije ze chodi ci o to ze pozniej maja tez takie skojazenia erotyzne .......jak ty za kazdym razem jak cos napiszesz widac mysli osmate :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 2005-09-22, 13:55 ]wiĂŞc Moja Droga czytaÂłaÂś wszystkie moje posty???

LEO a co do tych niedorobionych dzieci to mam nadzije ze chodi ci o to ze pozniej maja tez takie skojazenia erotyzne
ewidentnie sugerujesz Âże jestem niedorobiony??? akurat mĂłj ojciec przyÂłoÂżyÂł siĂŞ strasznie a w tym co powiedziaÂłem to chodziÂło to Âże ci faceci ktĂłrzy nie interesujÂą siĂŞ jak to siĂŞ robi to potem takich policjantĂłw robiÂą hehea czy to Âże okazujĂŞ zainteresoanie kobietom to Âźle???a moÂże to ty masz jakieÂś zÂłe kosmate myÂśli z dzieciĂąstwa i nie lubisz byĂŚ adorowana????przekonamy siĂŞ hehe
jak ty za kazdym razem jak cos napiszesz widac mysli osmate    
moÂże to Ty doszukujesz siĂŞ jakihÂś ukrytych podtekstĂłw???heheheeezauwaÂżyÂł jeszcze ktoÂś jakieÂś kosmate myÂśli u mnie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.