Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ogłaszam uroczysie:):)


fajna koleshanka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 261
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

feminicha siĂŞ znalazÂła-a czy ja naduÂżyÂłem moich olbrzymich praw ktĂłre otrzymaÂłem wraz z mmm????raczej oddajĂŞ szacunek moim koleÂżankom i piĂŞknej ksiĂŞzniczce(mojej kobicie),a hasÂło: 'ja mmmmm' przypomniaÂłaÂś mi ino-ja tak robiÂłem jak miaÂłem 5 lat,a niektĂłrzy tak na kiblu robiÂą. a co do rĂłwnouprawnienia to uwaÂżam Âże kobietom wiĂŞcej siĂŞ naleÂży ale wymaga teÂż hehehei

nasrane i peÂłno much
jak ktoÂś by tak powiedziaÂł(takÂże chopok) to ja bym mu odpowiedziaÂł:to jest nie grzeczne psuĂŚ apetyt hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz juÂż nie zwalaj znowu na biednego chÂłopaka!!!!!!!!!caÂła kobieta jak jest ok to ona chce rĂłwnouprawnieĂą a jak problem to wszystko ci chÂłopcy nie napisaÂłaÂś Âże cytujesz,a poniewaÂż ja napisaÂłem to wczeÂśniej Âże powiem to kaÂżdemu wiĂŞc:zukiSu powiedziaÂłaÂś to juÂż drugi raz i powtarzam ci-to jest niesmaczne czytaĂŚ to co piszesz jak jem chleb z nuttelÂą!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen: 8) :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja se tesh coœ og³osze Komunikat departamentu leœnictwaW œwietle wzrastaj¹cej czêstoœci konfliktów cz³owiek/grizzly, Departament Leœnictwa doradza turystom, myœliwym oraz wêdkarzom przedsiêwziêcie dodatkowych œrodków ostro¿noœci i zachowanie wzmo¿onej czujnoœci podczas przebywania w terenie. Radzimy, aby ludzie znajduj¹cy siê w terenie nosili ma³e, g³oœne dzwonki na swoim ubraniu po to, aby nie zaskakiwaÌ niedŸwiedzi, które siê ich nie spodziewaj¹. Radzimy równie¿ noszenie ze sob¹ aerozolu o zapachu pieprzu na wypadek spotkania z niedŸwiedziem. Bardzo dobrym rozwi¹zaniem jest uwa¿ne rozgl¹danie siê za œladami aktywnoœci niedŸwiedzi.Bêd¹c w terenie nale¿y umieÌ rozró¿niÌ odchody czarnego niedŸwiedzia od niedŸwiedzia grizzly. Odchody czarnego niedŸwiedzia s¹ mniejsze i zawieraj¹ sporo jagód i futra wiewiórek. Odchody niedŸwiedzia grizzly zawieraj¹ ma³e dzwoneczki i pachn¹ pieprzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogÂłaszam uroczyscie ÂŻEÂŚCIE SÂĄ FAJNI A CO DO OGÂŁASZANIA TO BYLO NA POCZATKU TEMATU EHEHEH A TERAZ TU SIE CIAGNA JAKIES NIESTWORZOEN GĂWIENKA HEHEHEEH I KAZY MOWI ZE MAMY JE W DUPIE I WOGOLE EHHEHEE;P; :roll: :roll: :tak: [shadow=cyan:e1dc0e5a06][/shadow:e1dc0e5a06][glow=black:e1dc0e5a06][/glow:e1dc0e5a06] [ Dodano: 2005-10-06, 21:25 ]

Bêd¹c w terenie nale¿y umieÌ rozró¿niÌ odchody czarnego niedŸwiedzia od niedŸwiedzia grizzly. Odchody czarnego niedŸwiedzia s¹ mniejsze
TU TEZ O GĂNWACH TYLKO ZE NIEDZWIEDZICH AJ NIE WIEM CO WY MACIE Z TYMI KUPAMI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.