Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 2578


bolo

Rekomendowane odpowiedzi

JA JAKO PASAÂŻERKA W ZESZÂŁYM SEZONIE MIALAM KILKA GRZEJÂĄCYCH SERDUCHO SYTUACJI; JAK SLIZG TYLNEGO KOÂŁA I SZCZYRKOWSKIE ZAKRĂTY KIEDY SIE SKÂŁADALISMY LEKKO WYJECHALISMY DO OSI JESZDNI PRAWIE POD AUTO ZAMKNĂÂŁAM OCZY MĂJ KIEROWIEC WYSZEDÂŁ Z OPRESJI A W TYM SEZONIE MALO JEÂŹDZILAM ALE NIELADA ATRAKCJI MIAÂŁAM; JAZDA NA JEDNYM KOLE NAPRAWDE PODNOSI POZIOM ADRENALINY TEJ POZYTYWNEJ, HEHE I PRAGNE JESZCZE I JESZCZE :mrgreen: POZDRO DLA WSZYSTKICH ADRELINOZALEÂŻNYCH [ Dodano: 2005-10-09, 13:27 ]A JAKIE MAM WNIOSKI?? JAK SAMA BEDE PROWADZIĂ MASZYNE TO PEWNIE ODGROMA MI SIE ICH NASUNIE :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PodsumowujÂąc mijajÂący, pierwszy po kilkunastu latach przerwy sezon, moÂżna powiedzieĂŚ, Âże nie byÂło Âżle. Ok. 4000 nakĂŞconych km (wiem, Âże maÂło :? ), dwie gleby (ostatnia w sobotĂŞ), obie na prostej drodze, z wrodzonego udupstwa, kilka niebezbiecznych sytuacji, o standardowym zajeÂżdÂżaniu drogi przez puszki nie mĂłwiÂąc. Wnioski nasuwajÂące siĂŞ po dwukrotnym bliÂższym kontakcie z MatkÂą ZiemiÂą:1. zawsze ale to zawsze jeÂździĂŚ w kombinezonie,2. hamulcĂłw uÂżywaĂŚ z gÂłowÂą,3. trzymaĂŚ siĂŞ z daleka od pobocza (ostatnio tylne koÂło, przy hamowaniu przednim hamulcem, chwyciÂło pobocze i nastĂŞpne co widziaÂłem to byÂł asfalt oglÂądany z maÂłej odlegÂłoÂści i ciekawej perspektywy :wink: ),4. kupiĂŚ ochraniacze biodrowe do kombinezonu,5. gmole - fajna rzecz,6. sprawiĂŚ sobie dobry klej do plastiku.W miarĂŞ upÂływu czasu pewnie jakieÂś wnioski siĂŞ jeszcze nasunÂą.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczêœcie ten sezon (odpukaÌ - puk, puk) nie przyniós³ ¿adnych przykrych niespodzianek (mo¿e poza tym ¿e z powodu przebicia musia³em zmieniÌ obie gumy)Teraz wnioski:1. Zawsze mieÌ przy sobie piankê do kó³ (na wypadek przebicia)2. WoziÌ ze sob¹ "plecaczek", który w odpowiednim momencie powstrzyma twoje sportowe zapêdy wal¹c ciê po plecach (np. jak jakiœ dureù w puszce za wszelk¹ cenê próbuje udowodniÌ, ¿e jego auto jest szybsze - lepiej czasem odpuœciÌ)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz ja przez okoÂło 3 miesiace zrobiÂłem 4tys km:) -zaliczyÂłem jednego dobrego szlifa i wie mze sie nei szaleje po deszczu:)-Kierowcy puszek w wiekszosci to osÂły nie patrzace do lusterek:/-fajnie jest pogazowac na switaÂłach i pokonac kilka puszek:PPz uwagi na to ze to moj pierwszy sezon to za duzo powiedziec nei moge ale powiem ze przyszÂły bedzie duzo lepszy:)) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sezon wygl¹da³ tak: w zimê przed sezonem tuningowa³êm skuter wsadzi³em duzio kasy w mojego kochaego derbika... jak jush skonczylem dzie³o zaczalem smigac na zloty na pocz¹tku ŒKS-u, tam pozna³em b. wiele osob, od samego pocz¹tku non stop jeŸdzilem z Rozusem , który jest moim najlepshym przyjacielem... Posmigalem ze 2 miechy pokatowalem skuta ( popali³em nim oponki itd. ) i spzreda³em bo mi siem znudzil... potem kupilem Aprilie Pegaso 125 zajebista bryka i zajebiste osi¹gi ash do dzis kiedy to owa aprilia siem zjeba³a ( posz³a uszczelka pod g³owic¹ i rozjeba³o ca³y t³ok) leby zadnej nie zaliczy³em ale sezonu nie zakonczylem bo jutro odbieram stare suzuki 250 bede na tym Ìwiczy³ gume takze ... bedzie siem dzia³oP.S. Aha przypomnialem sobie zaliczy³em megana na parkingu... wyjecha³ mi IDIOTA I ZAGNIOTLEM MU DRZWI .... skuti ca³y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja sezon na Fazerce skoùczy³em bez gleby zrobi³em 6500km , ale coœ mnie pokusi³o i na koniec sezonu zakupi³em se KTM 525 EXC ¿eby w ch³odne dni poœmigaÌ w terenie. No i w pierwszy dzieù pojechaliœmy z bracikiem(Husqvarna 450) na ha³dy przy kopalniach i tutaj uwaga w ci¹gu 3 godzin zaliczy³em 22 gleby z czego 2 konkretne po których jak doszed³em do siebie powiedzia³em , ¿e w ¿yciu ju¿ nie wsi¹de na t¹ bestie , 3 razy utopi³em moto w bagnie i 2 razy lecia³em z samej góry ha³dy raz ja nad motorkiem raz motor nade mn¹ . Ale ból min¹³, na szczêœcie oby³o siê bez z³amaù i ju¿ czekam a¿ temperaturka wskoczy powy¿ej 12-14 stopni i znowu jazda w teren . [ Dodano: 2005-10-23, 19:57 ]Tak jak pisa³em wczeœniej temperaturka skoczy³a w góre to wyjademy polataÌ no i efekt tego taki , ¿e siedza z praw¹ nog¹ w gipsie Za wysokie loty by³y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a moÂże komuÂś sie udaÂło zrobiĂŚ fikoÂłka przez puszke?
MI siê uda³o ale to 4 latka temu by³o i nie w maskê trafi³em, ale w drzwi..lto by³ piêkny, ale niestety telemarka nie zrobi³em W tym sezonie jeŸdziÌ zaczo³em miesi¹c temu dopiero....nastukane 1600km...wnioski:-przewody w stalowym oplocie-nieporysowana szybka w kasku(rozmazuje œwiat³a w nocy-kijowa widocznoœÌ)-uwaga na liœcie.....-przy ruszaniu na kostce brukowej mniej gazu dawaÌ!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.