Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nowy nr ŚM


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Wam, ¿e wczoraj kupi³em nowy nr ŒM, no i znowu by³a p³ytka - podszed³em do niej bardzo sceptycznie, ale zosta³em mile zaskoczony. To chyba najlepsza p³ytka jaka by³a za³¹czona do tej gazety.Nie ma tekstów w stylu "Yooo³ men, mada faka""my jesteœmy najlepsi""mamy swój w³asny styl, nikt tak nie robi"i innego hojrakowaniaJest tylko jazda, warto obejrzeÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awedlug mnie ta plytka jest jedna z najnudniejszych z tych dolaczonych do SM. Praktycznie caly czas wykonywane sa kolka na gumie w pionie na malej predkosci (nie znam nazwy tego tricku )....Wiem ze jest to strasznie trudne i wymaga niesamowitego opanowania maszyny....ale przeciez sa tez inne tricki do pokazania....ale gustimus se non disputantem czy jakos takPoza tym w samej gazecie sa opisy motocykli producentow z BIG 4 na nowy sezon, znowu Pan Dziawer pochwalil sie ze gdzies byl i na czyms jezdzil, troche o Teamie Wyscigowym Yamaha, o Rossim, z motocykli uzwyanych opisano ZRX 1100/1200... i to w sumie wszystko.Czytajac gielde troche sie pocieszylem bo mimo konca sezonu CBRy dobrze stoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolka na gumie w pionie na malej predkosci (nie znam nazwy tego tricku  )....
Circle :wink: Film zobaczylem i jest fajny,zwlaszcza szybkie circle na monsterze wykonywane przez Pfeiffera i wysokie gumy na klasycznym Triumphie (chyba Bonneville) wykonywane przez Carmicheala Co do samej gazety to lipa jak zawsze Dobrze ze ta gazete mamy w salonie i nie musze za nia placic :mrgreen: Bo generalnie to szkoda tej kasy na nia,lepiej 2 browce za to wypic :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragop weÂź lepiej swĂłj film z Kompostu pooglÂądaj a nie badziewie z SM
DziĂŞki, wiesz trzeba podpatrywaĂŚ co robiÂą inni, jak chce siĂŞ zrobiĂŚ coÂś lepszego, dzisiaj teÂż kamera pĂłjdzie w ruch.A tak wogĂłle to mam w mojej gÂłowie pewnego "pomysÂła", ale jego realizacja to juÂż chyba w przyszÂłym sezonie. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam kupic czy nie kupic :mrgreen: Zreszta zobacze jak mi sie bedzie chcialo isc do kiosku to moze kupie heheh :wink: Bo w sumie to torche szkoda kasy zeby tylko kupic gazetke zobaczyc film a sama gazete wywyalic do kosza. Wiec tak jak mowi Gixer lepiej za ta kase wypic dwa piwa :| :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ogolnie fajny film! gazetki jeszcze nie ruszylem
Daj se spokoj, co to za kolejnosc. Najpierw gazetka miala byc a potem film prosto do kosza. Mozna circle obejrzec raz, mozna dwa mozna i piec ale nie piecdziesiat razy to samo.SM listopadowy moim zdaniem warto kupic z powodu prezentacji kilku nowosci na 2006 rok m.in. nowa Kawa. Poza tym to samo co zwykle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher, dobrze powiedziane, dlatego ja SM poÂżyczam zawsze od kumple, mnie obecnie szkoda kasy
A Ja robie tak, Âże jak jestem w jakims markecie czy innym sklepie z prasa, to otwieram, przegladam i jak jest cos ciekawego, to czytam na miejscu
Szkoda ze GMC zostaÂło wstrzymane...
Uuuu, a tak dobrze sie zapowiadaÂło ??Dlaczego wstrzymali ??
Mozna circle obejrzec raz, mozna dwa mozna i piec ale nie piecdziesiat razy to samo.
O no no, racja Dlaczego nie poka¿¹ z³ych motocyklistów, jak zderzaj¹ siê z innymi maszynami, wi¹¿a sobie metalowe linki na szyi, dokonuja zbiorowych gwa³tów, a na koniec dokonuj¹ zbiorowego harakiri i takie tam inne Ilez, to mo¿na ogl¹daÌ, takie filmy, które sa nudne jak flaki w oleju Jedno i to samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.