Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 2549


thekamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 290
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ÂŁysy - my teÂż organizujÂąc imprezĂŞ w Siamoszycach liczylismy na forumowiczĂłw. I CO ? Ci co byli to wiedzÂą , poprostu byÂło Was setki :mrgreen: Ale jeÂśli pogoda dopisze to zjawimy siĂŞ - oby ten nocleg byÂł dla nas (Jak wszyscy przyjadÂą to na okoÂło 15 osĂłb ).Pozdrowienia ( jaki plan imprezki ????? Madzia Kawabusa )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze nie wiem, dzisiaj jade do poznania( maja mi wszczepiac szpik kostny w moja niezrastajaca sie lapke ) jak wroce i bede w stanie nacisnac klamke sprzegla, ktora z reszta musze wymienic po ostatnim zlocie, to sie zjawie w Kotwicy.No chyba, ze nie dam rady na moto to moze autem podjade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa z Zawiercia na 99 % bêdzie ( i jak wsio wypali to doœÌ liczna ) .Ale napisz Madzia czy to spanie mamy gwarantowane i co siê bêdzie dzia³o na imprezce .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :?: :?: :?: :?: :!: :!: :!: Jeszcze przyda³aby siê jakaœ mapka jak tam dojechaÌ. :!: :!: :!: Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec moi kochani-tak jak pisaÂłam wczesniej miejsca jest dosc do spania o to sie nie martwcie 8) Jutro pojawi sie mapka jak dojechac na miejsce imprezy Co do konkursĂłw-to oczywiscie mozna byÂłoby zorganizowac jakies,ale to niestety bez zadnych nagrĂłd-nagroda dla zwyciezcy moze byc buziak ode mnie :wink: Aha i ludzie,ktĂłrzy zostaja na noc-nie zapomnijcie o spiworach :!: :!: :!: Ciesze sie ze lista sie caÂły czas powieksza Jak czegos jeszcze nie wiecie to smiaÂło pytajcie Co do godziny rozpoczecia imprezy uwazam,ze najodpowiedniejsza byÂłaby 17 ,poniewaz pierwszy domek dopiero udostepniaja nam na 16 :roll:i uwazam ze moglibysmy sie spotkac o godz 16:30 pod Salonem Szpili i caÂła grupa jechac na Kotwice 8) Tak wiec ludziska,pozdrawiam i do zobaczenia [ Dodano: 2005-10-04, 21:33 ]No i tak jak ÂŁysy z Arczim napisali-obowiazkowo bedzie rozno,wiec wezcie sobie jakies kieÂłbachy ze soba no i jakies browarki albo co tam wolicie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia Kawabusa, pod Szpil¹ moze byÌ, tam umiem trafiÌ, ale na Kotwicê za cholere nie pamiêtam jak siê jedzie.Co do buziaka od Ciebie, to kusz¹ca propozycja, bêde startowa³ we wszystkim jeœli go dasz zwyciêzcy nie wiem czy zostanê na noc, czy nie, ale postaram siê dowieŸÌ tam moje ow³osione dupsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.