Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

22-23 październik,dni otwarte Sikora-Moto-Centrum


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

22-23 paÂździernika dealer Hondy z Bielska,Sikora-Moto-Centrum organizuje dni otwarte.Zaczynaja sie od 12.00 a w programie liczne promocje,jazdy testowe,grill,piwko,dobra muzyka a wieczorem koncert zespolu LORD.Ja juz dostalem zaproszenie wiec pewnie sie tam pojawie Nie wiem jak w tym roku ale w zeszlym jak tam bylem to piwo i jedzenie bylo gratis i kazdy mogl spozywac tyle ile chcial i oczywiscie przyjsc mogl kazdy.Nie wiem jak w tym roku.Wiecej informacji pod nr tel. 033-8194242

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja tez tam jak mĂłwiÂłem przybĂŞde ale o ktĂłej trudno powiedziec bo z poÂłudniowcami jade poÂśmigac i siĂŞ zobaczy co i jak bĂŞdzie wieĂŚ do zobaczyska gdzieÂś na trasie [ Dodano: 2005-10-22, 18:30 ]wieĂŚ byÂłem Cherflika i Timaca spotkaÂłem, VFR przetestowaÂłem miaÂłem jeszczne na fmx'e poÂśmigaĂŚ ale siĂŞ zepsuÂł, znaczy paliwa w nim brakÂło ogĂłlenie impreza fajna i do tego dowiedziaÂłe siĂŞ zĂŞ kumple tam pracuje ) a na koĂąiec poÂśmigaliÂśmy po gĂłrach 180km na liczniku przybyÂło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOA6, a czy zaÂławaÂżyÂłeÂś to Âże na trzecim biegu przy 4-5tyÂś
No niestety do 5 nie doszÂłem :mrgreen: .....bo tylko bylo 1 do gĂłry dwa i juÂż miaÂłem przed sobÂą prowadzÂącego ............zabardzo sie slimaczyli i nieszÂło motora zabardzo rozkrecic :x .....ale i tak od 1 do 3 szÂła do odciecie :mrgreen: [ Dodano: 2005-10-23, 11:27 ]No na 3 cos jebaÂło ale myÂślaÂłem ze to te kolejne zawory co sie otwieraja [ Dodano: 2005-10-23, 11:28 ]Wogule juÂż z samego wygladu byÂło widaĂŚ ze ta VFR juz preszÂła co nieco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.