Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

akcja ścigacz 2005


szramer

Rekomendowane odpowiedzi

Gixer chyba musisz zmienic oprocz kombinezonu caly motocykl bo Ciebie chyba tam juz wszyscy znaja Nawet w moich stronach wie pare osob, ze jest ktos taki jak Gixer - "motocyklista szaleniec" jakby to okreslily gazety :mrgreen: Daj sobie zrobic jeszcze pare ladnych fotek i jestes znany w calej Polsce a od tego to juz krok do prezydentury Fajnie byloby jakby prezydentem byl motocyklista A tak wogole to jak kupie moto to od razu zakupie kilka par dresu, krotkich spodenek, tramkow itp. na rynku i zaden gliniarz mnie nie rozpozna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehe co za kraj...
No tak Suzi kraj do bani, a dlaczego? Bo Kwachu nie jezdzi! Czas to zmienic. A ten pomysl z tymi kombinezonami jest tak durny jak wszystko inne w naszej "kochanej" ojczyznie. A ja na znak protestu sobie kupie czerwonego komarka i bede jezdzil bez kasku i w dresie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam choppera wiĂŞc mnie nie dotyczy ta akcja i dalej bez obaw mogĂŞ jeÂździĂŚ na jednym kole po mieÂście. Gorzej bo kumple na gsx i cbr bĂŞdÂą musieli siĂŞ uspokoiĂŚ.OdnoÂśnie tych zdjĂŞĂŚ to czy policja ma prawo zbieraĂŚ nasze fotki i jeszcze je publikowaĂŚ bez naszej zgody? Nie wspominajÂąc o werbowaniu do tej roboty pieszych ktĂłrzy w czasie robienia zdjĂŞcia wejdÂą np. na Âśrodek drogi Âżeby zdjĂŞcie lepiej wyszÂło.Potem bĂŞdzie:-Jak to siĂŞ staÂło Âże wpadÂła Pani pod tira?-A bo widzi Pani redaktor, jak zobaczyÂłam Âże na ÂświatÂłach stoi motocyklista to wiedziaÂłam Âże ruszy na jednym kole wiĂŞc ustawiÂłam siĂŞ w dobrym miejscu(sÂłoĂące miaÂłam za plecami) Âżeby zdjĂŞcie dobrze wyszÂło ale nie wiedziaÂłam Âże ten tir po prawej ma zielone ÂświatÂło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giemul napisaÂł/a:  HWDP  bez obrazy ale dla mnie to poziom intelektualny podstawĂłwki Confused
I jeszcze z b³êdem Bo jo jestem tempy motocyklista i podstawuwe ledwo skonczy³em .A panuf poprawiaczy œwiata zapraszam na ku³ko rurzaùcowe razem z innymi dewotami. ps.Napis HWDP pisze sie raczej bez C bo tak sie w przyje³o i wszyscy wiedz¹ o co chodzi.( ty chyba te¿ bo zakuma³eœ)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUKI z tym raciborzem zes mnie zaskoczyl pierwszy raz takie cos slysze. A zreszta nie raz mi kumpel mowil jak tam na ul.Opawskiej sie scigaja, bynajmniej sie scigali bo teraz wszyscy jezdza do Olzy sie scigac lub na"waly" a zreszta nie raz byly akcje ze niebieskie mundurki przyjechaly i kolesie jeszcze specjalnie kolo nich powoli i na gume moto, nawet ich nie ruszyli. A zreszta mam nadzieje ze nie beda robic zdiec skuterow i ubioru wlasciciela?? Bo pekne ze smiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

no wiêc tak z akcji œcigacz wyniklo tylko tyle ze na bielsku coraz czêœciej obserwujemy coraz bardziej agresywne zachowania kierowców puszek w stosunku do nas, coraz czêœciej zdarzaj¹ sie zajechania drogi z pramedytacj¹ ¿eby utrudniÌ nam przejechanie np w korku itpz akcji jakie ostatnio by³y:kumplowi zajecha³a droge puszka, koleœ otworzyl okno i z mord¹ "gdzie ci sie tak spieszy"dziœ koleœ chcia³ Gabrysia zgarn¹Ì na maskê poloneza choÌ mia³ w cholerê miiejsca ¿eby sobie normalnie przejechaÌ(jedzie sobie normalnie i jak zobaczy³ motocykliste przeciskaj¹cego sie w korku to odbi³ w jego stronê)sam sie w ostatnim czasie spotka³em z tym ¿e nie idzie przejechaÌ miêdzy samochodami bo specjalnie zastawiaj¹ drogê i jakby mogli to by mnie wzrokiem zabilia wiêc serdecznie dziêkujemy bielskiej policji za nastawienie wrogo do nas spo³eczeùstwadziêkujemy za to ze przyczynili sie to tego ¿e teraz ludzie chc¹ nas pozabijaÌzapewne bedzie dziêki tej akcji "mniej" wypadkówbrawo za zajebisty pomys³

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziœ koleœ chcia³ Gabrysia zgarn¹Ì na maskê poloneza choÌ mia³ w cholerê miiejsca ¿eby sobie normalnie przejechaÌ(jedzie sobie normalnie i jak zobaczy³ motocykliste przeciskaj¹cego sie w korku to odbi³ w jego stronê)
Normalnie tak sie wkurwilem ze myslalem ze goscia zajebie Spokojnie i powoli omijam korek a tu kutas z przeciwka Polonezem majac miejsce tyle ze 2 TIRy by sie zmiescily nagle z premedytacja odbija w moja strone ladujac na czolowke.A przez szybe widze jego zakuty ryj krzyczacy cos,normalnie paranoja Dobrze ze gosc ktorego akurat mijalem widzial to i mi maksymalnie zjechal na prawo zebym sie zmiescil...Takie sytuacje sa teraz w Bielsku na porzadku dziennym.Jak czyta to teraz z ktorys z was kutasow policjantow to gratuluje pomyslu (a zwlaszcza temu ktory wymyslil cala ta akcje),wasza glupota zamiast poprawic bezpieczenstwo na drodze tylko je pogarsza.Ale coz,policjant zawsze byl kojarzony z glupkiem i tak juz chyba pozostanie....
a wiĂŞc serdecznie dziĂŞkujemy bielskiej policji za nastawienie wrogo do nas spoÂłeczeĂąstwa  dziĂŞkujemy za to ze przyczynili sie to tego Âże teraz ludzie chcÂą nas pozabijaĂŚ  zapewne bedzie dziĂŞki tej akcji "mniej" wypadkĂłw  brawo za zajebisty pomysÂł
Nic dodac,nic ujac :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...he no ta ..moj wykladowca z maty powiada ....jak nic nie umisz to do policji ...tam cie wezna ... / ostatnio w rybniq mialem podobna sytuacje co Gixer... kretyn w puszce mial 2 pasy wolne aa ja se pomalucq omijalem korek i jak ten mnie tylko zejrzal to na mnie ostro ..nie mialem sie gdzie schowac to przystanolem tylko ...ten w ostatniej chwili odbil ....ech widocznei nigdy nie mial stycznosci z jednosladem ...taki cep nie zrozumi ... zlosliwosc rzadzi ...; /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje Âżeby Bielscy gliniarze przejehcali sie do Brzeszcz- tam to sie dopiero dzieje! myÂśle Âże mam materiaÂł idealne nadajacy sie do prowadzonej akcji, film w zwolnionym tempie, trochĂŞ go poprawiÂłem bo orginalnie to byÂła tylko smuga -----------[glow=red:c9629716b6]dokÂładam obiecany pliczek-[/glow:c9629716b6] "W uszach szum, w oczach mgÂła... na liczniku 22" a na koszulke teÂż bym sie pisaÂł 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.