Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

akcja ścigacz 2005


szramer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Faktycznie cos kombinuja:http://www.policja.bielsko.pl/index.php3?polidr_komZ tego co kojarze to temat byl poruszany na forum w odniesieniu do jednego z miast na ÂŚlÂąsku. Nie przypuszczalem ze bielska policja ma rownie bujna wyobraznie A niech robia sobie te zdjecia- zdjecia bez danych motocyklisty moga sobie powiesic na scianie- tak jak robia ze zdjeciami z fotoradarow. Znowu ktos na komendzie probuje sie wykazac ....ja dalej bede jezdzic bo Bielsku tak jak jezdze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to, ¿e nikt nie zabroni na forum zagl¹daÌ policji organizuj¹cej t¹ akcje to pewnie przyzna³bym siê, ¿e je¿dzê na lewych tablicach i motocyklem w ogóle nie zarejestrowanym polsce i na dodatek bez prawka hehehe 8) nie no prawko znaczy mam ale le¿y w urzêdzie hehehe 8) (nie nie. nie zabra³a mi policja tylko jeszcze nie od 2 lat nie odebra³em :mrgreen: )Bezapelacyjnie wygra³bym gdybym 8) [ Dodano: 23-07-05, 13:03 ]"Nie nale¿y do rzadkoœci motocyklista, który pêdzi z szybkoœci¹ 130 km/h przez centrum na jednym kole, wprawiaj¹c w os³upienie innych kierowców, a tak¿e pieszych, którzy patrz¹ na takie sytuacje z przera¿eniem dr¿¹c o swoje zdrowie i ¿ycie. " HAHAHA dobre, dobre dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w Polsce istnieje ustawa o ochronie danych osobowych, i z tego co wiem to wed³ug jej przepisów ka¿dy mo¿e obejrzec swoj¹ teczkê któr¹ policja mu za³o¿y³a. Chyba siê zg³oszê do MO w Bytomiu o udostepnienie mi danych i ewentualn¹ aktualizacjê ( dam im jak¹œ ³adniejsz¹ fotke )ps. to co kiedy umawiamy siê na jak¹œ wspóln¹ sesje zdjêciow¹ ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe chÂłopaki, ale tym kolesiÂą w komendzie odbija. Konkurs fotograficzny Chyba sie zgÂłosze, moÂże bĂŞdzie sie daÂło wygraĂŚ karnet do pÂłacenia mandatĂłw Mam kilka fajnych zdjĂŞc z kompostowni, albo z Sarnowa. ChÂłopaki w komendzie sie ucieszÂą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no przesadzili, ztym konkursem na najlepsze prace Proponuje dowiedziec sie jakie sa nagrody i porobic jakies fotki Moze sie uda cos wyrwac A my koledzy musimy zaczac mixowanie sprzetow. I tak np. Danielos ja biore od ciebie czasze i zadupki, ty dostajesz moje. Zamieniamy sie tylnymi felgami, spodniami od kombikow, oraz jedna rekawiczka I niech sie chlopaki mecza z identyfikacja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycje spoÂłecznÂą. Wszyscy malujemy nasze sprzĂŞty na czarny kolor, do tego czarne kombi i czarny kask. Ciekawe jak nas wtedy zidentyfikujÂą  :doh:
ja i tak mam wszystko czrne a Wy sie dostosujcie niech sobie rob¹ takie akcje i tak im to nic nie da ale przynajmniej wyka¿¹ siê w oczach spo³eczeùstwa ¿e walcz¹ z psychopatami na motocyklach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabrys trza troszke fotek doÂłoÂżyĂŚ do stronki i im podesÂłaĂŚ linka"Pod koniec wrzeÂśnia Komendant Miejski Policji w Bielsku-BiaÂłej powoÂła komisjĂŞ, ktĂłra wybierze najlepsze zdjĂŞcia. Autorzy najlepszych zdjĂŞĂŚ mogÂą liczyĂŚ na nagrody, a najlepsze prace zostanÂą pokazane na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-BiaÂłej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec wrzeÂśnia Komendant Miejski Policji w Bielsku-BiaÂłej powoÂła komisjĂŞ, ktĂłra wybierze najlepsze zdjĂŞcia. Autorzy najlepszych zdjĂŞĂŚ mogÂą liczyĂŚ na nagrody, a najlepsze prace zostanÂą pokazane na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-BiaÂłej"
W sumie to wychodzi na to Âże jesteÂśmy zachĂŞcani do jazdy na kole i 130 km/h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur*** co za debile... Identyfikowac po ubiorze... No tak jak ĂŚwoki sa tak obcykani ze taki kombik to dla nich abstrakcja to potem mysla ze jest takich 20 na wojewodztwo i mozna po nich rozpoznaĂŚ... Co do fotek - mam spora kolekcje z Bumerangu, tam to sa zajeboza ujecia i nawet tablice widaĂŚ :mrgreen: :mrgreen: bede wozil przy sobie, jak cos moze uda sie dzieki nim wybawic ehhhh konkret gupota pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycje spoÂłecznÂą. Wszyscy malujemy nasze sprzĂŞty na czarny kolor, do tego czarne kombi i czarny kask. Ciekawe jak nas wtedy zidentyfikujÂą
ja i tak mam wszystko czrne a Wy sie dostosujcie
ja tesz mam wsio na czarno :mrgreen: teraz reszta musi kupic czarne ciuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.