Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocyklisci ze SLASKA w telewizji!


Tomcio

Rekomendowane odpowiedzi

cos sie pierdzieli te forum 10 raz poodchodze do wyslania wiadomosci :x

Myslalem zeby do tego chlopaka napisac maila z zaproszeniem do nas, na 4um  
Bardzo dobry pomysl , moze by kazy wyslal do niego takie zaproszenie ??? Co wy na to ???
A moÂże by go tak odwiedziĂŚ w kilka, kilkanaÂście maszyn - zrobiĂŚ trochĂŞ haÂłasu pod oknami
Ze juz tak brzydko powiem ZAKURWISTY POMYSL niech chlopak ma chodz chwile radosci niech wie ze jestesmy z nim. Tylko z kad on jest jakis adres i tzra by to szybko organizowac bo pogoda powoli robi sie nie ciekawa
Jestem za  Tak trzymac
Tak bedziemy trzymac jak juz ktos kiedys powiedzial "pod powlokom skor kaskow itp mamy miekkie serca"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

OglÂądÂłem i podziwiam "urzekÂła mnie twoja historia" rzucona przez jednego z chÂłopakĂłw mnie rozwaliÂła TAK trzymaĂŚ i oby wiĂŞcej takich relacji A co do wyjazdu.. jak bym miaÂł normalne moto.. to na pewno bym pojechaÂł szkoda chÂłopaka.. ale coÂż.. take Âżycie PS.. co sie dzieje z tym forum :| postĂłw sie dodawaĂŚ nie da :| Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejde na strone tego programu i zapytam ich o adres i powiem jaki mamy zamiar powinni udostepnic. [ Dodano: 2005-10-13, 20:58 ]Ok to ja juz nie pisze Widze ze mnie wyprzedziles [ Dodano: 2005-10-13, 20:59 ]A JESZCZE JEDNO DRAGON DOBRZE BY BYLO JAKBY TVP3 NIE INFORMOWALO TEGO CHLOPAKA O NICZYM ZROBILIBYSMY MU NIESPODZIANKE )))) [ Dodano: 2005-10-13, 21:01 ]Pomylka ja myslalem ze wyslales do Tvp3 o adres teraz to juz chyba nie bedzie niespodzianki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja juz niestety napisaÂłem mu, Âże mamy taki zamiar, wiesz mimo wszystko zawsze to jakiÂś kÂłopot. Pewnie nie chciaÂłby ÂżebyÂśmy go zastali w jakiejÂś sytuacji, w ktĂłrej czuÂłby siĂŞ skrĂŞpowany. JakieÂś zabiegi czy coÂś podobnego. [ Dodano: 2005-10-13, 21:06 ]A TVP 3 moÂżnaby daĂŚ znaĂŚ kiedy go odwiedzimy, Âżeby mogli pociagnaĂŚ wÂątek tego chÂłopaka, ktĂłrego odwiedzajÂą "szaleĂący" z Kompostowni - chÂłopaki w skĂłrach o miĂŞkkim sercu (oczywiÂście jeÂśli to ich bĂŞdzie interesowaÂło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reporta¿ fajny i w pozytywnym tonie co siê rzadko zdarza.Niestety wypuszczenie drugiego reporta¿u zaraz po pierwszym by³o skandalicznym b³êdem. Szary cz³eczek odbierze to tak: fajnie ch³opaki je¿d¿¹, adrenalinka te sprawy ale potem i tak koùcz¹ jak ten koleœ z respiratorem...le siê sta³o ¿e posz³o to jedno za drugim ale trudno. Dowiedzieliœmy siê za to ¿e taki goœÌ jest i warto mu niespodziankê zrobiÌ, pomys³ super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, kim byl ktos wypowiadajacy sie w kasku i ktos na tym KTMie, bo dalej nie wiem?
gdybys bywal na kompostwoni to bys wiedzial
material zajebisty, tylko nie mogli sobie darowac zeby nie puscic pozniej czegos nawiazujacego do niebezpieczenstwa  i tekst .."jemu nadal podobaja sie piekne kobiety i szybkie motory ..."
wiedzialem ze cos takiego walna :|
widziaÂłem,podobaÂła mi siĂŞ wypowiedz kolegi w kasku:  -Âże niby przy 80km/h w terenie nic sie nie stanie(maÂłe prawdopodobieĂąstwo)-kolega chyba nigdy nie przewrĂłciÂł siĂŞ przy tej prĂŞdkoÂści w terenie,tam 80 jest jak 110 na drodze ale wiĂŞcej kamieni,drzew itp  reszta ok
wole przy 80 upasc na piasek i male kamienie niz na szorowac po asfalcie przy 150;]
"urzekÂła mnie twoja historia" rzucona przez jednego z chÂłopakĂłw mnie rozwaliÂła
ciekawe kto to powiedzial nie patrzcie tak na mnie,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.