Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

pierwszy raz uciekałem


fdsfdsfsdfsdfsdfsdfsd

Rekomendowane odpowiedzi

witam was dziœ wieczorkiem wraz z kumplem jademy samochodem patrzymy a tu polijha (k.domu kultury na zarzeczu)skoro wracalismy z impry i nie bylismy do konca trzezwi to odrazu wpadlismy do chaty i sciagnelismy rerestracje ja na skuterku a on na crosse 80.I jademy nio i nieiwiedzieliœmy jak zwrucic na siebie uwage wiec kumpel pokaza³ palca œrodkowego a oni patrza i machaja lizakiem wiec my olewka i jademy w kierunku podlesia po kilku metrach patrzymny a tu za nami na sygna³u jada (ale czad adrenalina wszystko zajebscie idzie w góre)i nagle sie zastanawiamy kaj jechac wiec przed dwrocem zarzecze skrecilsmy w lewo na pole i do lasu wjechalsmy tam potem posiedzialsmy z kumplem bo on dobrze zna te lasy i jak troche czasu minelo to trza wrucic jakos do chaty wiec jade za nim po lesie wyjechalismy ko³o domu Winklera (jak kots sie orietuje kaj to jest to wie o jakim miejscu muwie i o jakim lesie:D)i niechcielismy ryzkowaÌ jechac drog¹ g³ówn¹ wiec jademy polem troche plastkiów mi sie pourywa³o ale dojechalsmy do naszych domów odrazu rejstreacje przymotowalismy i odrazu radocha na ca³ego z naszego ekstra czynnu.poprostu super sie ucieka fajnie adrenaline sie czuje porostu czad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to zwykÂły debilizm i nie wiem czym tu siĂŞ chwaliĂŚ i jeszcze dla was to jest smieszne. puknijcie sie chÂłopy w gÂłowe ,a moÂże raczej dzieci jak wpadacie na takie pomysÂły, a najlepiej zaparkujcie sobie tymi skuterami we wÂłasnej dupie to dopiero bedzie adrenalina :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to zwykÂły debilizm i nie wiem czym tu siĂŞ chwaliĂŚ i jeszcze dla was to jest smieszne. puknijcie sie chÂłopy w gÂłowe ,a moÂże raczej dzieci jak wpadacie na takie pomysÂły, a najlepiej zaparkujcie sobie tymi skuterami we wÂłasnej dupie to dopiero bedzie adrenalina :|
Piwa mu!! Dobrze gada....A ty Malytgb masz baaardzo du¿¹ fantazjê...albo jesteœ zdrowo pierdolniêty...a mo¿e w dresie na tym skuterku œmigasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malytgb

polijha
zwrucic
wrucic
muwie
poprostu super sie ucieka fajnie adrenaline sie czuje porostu czad
Stary mo¿e nie jestem du¿o starszy ale chocia¿ móg³byœ siê postaraÌ pisaÌ po polsku.Aha zapomnia³eœ dodaÌ ¿e swym skuterkiem i kumplem skakaliœcie po cha³dach jak równie¿ prêdkoœci¹ naddzwiêkow¹ przejecha³eœ po tafli wody na pobliskim stawie.Chcesz troszke dorobiÌ to polecam czytaÌ pismaki kobiece takie jak:-Pani Domu-Twoje Imperium-Z ¿ycia wziête.Tam przynajmniej za takie historyjki dostajesz 50-150z³+25-50z³ za ka¿de zdjêcie.Popracuj troszku nad ortografi¹ i dziêki swojej fantazji mo¿esz niez³¹ kase zarobiÌ Peace
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moÂże dobrze Âże tata nie kupi Ci horneta-z caÂłym szacunkiem,ale masz dopiero 16lata ta caÂła sytuacja masz olbrzymie szczĂŞscie Âże nie skoĂączyÂła siĂŞ inaczej,policjanci jakich ja znam uderzyli by ciĂŞ z paÂły w plecy,wziĂŞli na komisariat,porzÂądnie pobili a moÂże i coÂś ze skuterem zrobili,a na dodatek nie miaÂłbyÂś prawa gÂłosu bo byÂłeÂś pod wpÂływem alkocholu.to jedne z lepszych wersjinaprawde miaÂłeÂś szczĂŞÂściewogĂłle nie popieram tego co zrobiliÂście-potem siĂŞ dziwiĂŚ Âże motocykliÂści nie lubiÂą siĂŞ z policjÂą,a przecieÂż mieliÂśmy ksztaÂłtowaĂŚ pozytywny wizerunek motocyklisty co nie???nie wiem czy mtu siĂŞ chwaliĂŚ,nie to Âże ja jestem ÂświĂŞty ale serdecznie zaÂłuje paru moich wybrykĂłw :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszÂłym roku stuknie mi 17 no i nowy sezon mam zamiar zaczÂąc na CBR 600 F3.Ale w przeciwieĂąstwie to maÂłego tak idiotyczne wyczyny jakoÂś mnie nie ruszajÂą.PeaceBtw. MaÂły a jakie plastiki pourywaÂłeÂś? [ Dodano: 2005-10-15, 10:45 ]W przyszÂłym roku stuknie mi 17 no i nowy sezon mam zamiar zaczÂąc na CBR 600 F3.Ale w przeciwieĂąstwie to maÂłego tak idiotyczne wyczyny jakoÂś mnie nie ruszajÂą.PeaceBtw. MaÂły a jakie plastiki pourywaÂłeÂś?Hoah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon_Zabrze, caÂły podspĂłd mam zarysowany i plastki sie poluzowaÂły muszĂŞ je mocniej przykreciĂŚ.MoÂże i macie racje (Zgodze siĂŞ z wami)i teÂż teraz myÂśle co by byÂło jakby mnie zÂłapali tak to jest jak sie jest mÂłodym i gÂłupim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo napisaÂł/a:tu akurat wiele jest takich rzeczyNaprzykÂład?  
zaleÂży jak kto podchodzi do tego ale z nauk spoÂłecznych wiemy Âże niektĂłrzy lubiÂą rywalizacjĂŞ i jak ktoÂś odbiera to w ten sposĂłb to jest to dla niego duÂżo ciekawsze niÂż np gonienie siĂŞ z kolesiem w audi s4,bo wÂłaÂśnie ryzyko nakrĂŞcaopisuje jak to dziaÂła co nie znaczy Âże to moja opinia,zostawiam bez komentarza i nie pisze na forum pewnych rzeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.