Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Re: Prawdziwy opis mojego wypadku w relacji sąsiadki-kurwy


Adrian.moto

Rekomendowane odpowiedzi

-jecha³em na kole i przewróci³em sie do ty³u-mam parali¿ od szyi w dó³-dziewczyna mnie przez s³omke karmi-ude¿y³em przy 180 w auto-wogóle nie ¿yje-terrorysta któy gwa³ci³ przepisy w powiecie miko³owskim wkoùcu ukarany-i inne steki bzdur:
Zawsze tak jest. Ludzie nie maja co robic to pierdola. Jak to bylo itp. Potem kazdy kazdemu cos opowiada tu cos ujmie tu dolozy i powstaja takie glupoty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ludzie maja to we krwi (zwlaszcza te starsze babunie siedzace w oknach caly dzien ) Jak ja mialem szlifa 3 miechy temu ( ale o wlasnych silach wrocilem na moto do garazu- byla ok 24-1 w nocy!) to na drugi dzien zadzwonila moja byla dziewczyna ktora nie widzialem z 1,5 roku i sie pyta "czy to prawda ze polamany leze w szpitalu caly w gipsie... " hehe no comment nie wiem jak to ludzie robia ze wszystko wiedza a ja na koncu sie wszystkiego dowiaduje :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA MOÂŻE NIE ZWIÂĄZANE Z MOTO, ALE TEÂŻ SMIESZNE. PO DWĂCH LATACH OD ZERWANIA Z FACETEM SPOTYKAM ZNAJONEGO KUMPLA NA PRZEJAZDZCE ROWEROWEJ I DOWIADUJE SIE ZE BYÂŁAM W CIÂĄÂŻY I MAM DZIDZIUSIA ZASMIAÂŁAM MU SIE W TWARZ I POWIEDZIALAM ZE CHYBA CHOWAM JE W PIWNICY I WYCHODZE Z NIM NOCÂĄ NA SPACERY, HEHE LUDZIE CZASEM MAJÂĄ NASRANE W GÂŁOWACH ÂŻEBY TAKIE GÂŁUPOTY OPOWIADAĂ. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo podoba mi siĂŞ to powiedzenie Rollo,Timac jakby byÂła wÂłaÂśnie fajna to by siĂŞ pewnie o mnie martwiÂła ,od niej to jedynie chyba grzybicy mĂłgÂłbym dostaĂŚ(kurcze robie sie taki jak ona)smoÂżna by jÂą opisaĂŚ jako znudzonÂą,zakompleksionÂą omĂŞ,hahaa serio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wytrzymam i musze to napisaĂŚ!!wÂłaÂśnie wrĂłciÂłem z koÂściĂłlka,spotkaÂłem tam kolesia ktĂłrego osobiÂście nie lubie no ale nie ch se Âżyje na tym Âświecie,podaÂł mi rĂŞkĂŞ i mĂłwi Âże jakoÂś chyba dobrze siĂŞ trzymam,nastĂŞpnie mi mĂłwi Âże byÂł przekonany Âże ja siĂŞ spaliÂłem podczas wypadku!!!!!!!!!!ja pierdole!!!!!!!!kurwa spaliÂłemprzepraszam za wulgaryzmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no,na mĂłj pogrzeb to z tysiÂąc osĂłb by przyjechaÂło,a dzisiaj siĂŞ dowiedziaÂłem Âże byÂł u mnie jeden z forumowiczĂłw i oglÂądaÂł mĂłj motocykl (jak nikomu go nie pokazywaÂłem!) i niby wszystko widziaÂł i mom urawane mocowanie silnika do ramy!!!!!!!!!!o ile pierdoÂłami typu : leo siĂŞ zjaraÂł ,byÂłem rozÂśmieszony to takimi bredniami jestem oburzony,bo jak niby kolega X miaÂłby widzieĂŚ mĂłj moto????skoro nikogo takiego u mnie nie byÂło,a nawet go nie znam osobiÂście!!! (ksywa do mojej wiadomoÂści)pozdro,naprawde widze jakie ludzie dÂługie jĂŞzyki majÂą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.