Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Coś miłego dla Naszych forumowych kobiet i nie tylko


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ca³a prawda o kobietach!Kiedy Pan stworzy³ kobietê, by³ to ju¿ jego 6-ty dzieù pracy i w dodatkupo godzinach..... Pojawi³ siê anio³ i spyta³:- Czemu tyle czasu ci to zajmuje, Panie?Pan mu odpowiedzia³:-Widzia³eœ zamówienie? Musi byÌ ca³kowicie zmywalna,ale nie plastykowa,ma 200 ruchomych czêœci, wszystkie wymienne, dzia³a na kawie i resztkachjedzenia, ma ³ono, w którym siê mieœci 2 dzieci naraz, ma taki poca³unek, który leczy ka¿d¹rzecz: od startego kolana do z³amanego serca. Anio³ stara³ siê powstrzymaÌ Pana:To jest za du¿o pracy na jeden dzieù, lepiej poczekaÌ ze skoùczeniem do jutra.- Nie mogê, powiedzia³ Pan. Jestem tak blisko skoùczenia tego dzie³a,które jest tak bliskim memu sercu. Anio³ zbli¿y³ siê i dotkn¹³ kobiety:- Ale zrobi³eœ j¹ tak¹ miêkk¹, Panie?- Ona jest miêkka, ale zrobi³em j¹ tak¿e tward¹. Nawet nie wiesz ile mo¿eznieœÌ lub osi¹gn¹Ì.- Bêdzie myœleÌ? Spyta³ anio³ (szowinistyczna œwinia z tego anio³a)Pan odpowiedzia³:- Nie tylko bêdzie myœleÌ, ale rozumowaÌ i negocjowaÌ.Anio³ zauwa¿y³ coœ, zbli¿y³ siê i dotkn¹³ policzka kobiety.- Wydaje siê, ¿e ten model ma skazê. Powiedzia³em Ci, ¿e stara³eœ siê daÌ za wiele rzeczy.- To nie jest skaza - sprzeciwi³ siê Pan - to jest ³za.- A po co s¹ ³zy? zapyta³ anio³.Pan powiedzia³:- £za to jest forma, któr¹ ona wyra¿a swoj¹ radoœÌ, wstyd, rozczarowanie, samotnoœÌ, ból i dumê.Anio³ by³ pod wra¿eniem.- Jesteœ Panie geniuszem,pomyœla³eœ o wszystkim, to prawda, ¿e kobiety s¹ zdumiewaj¹ce.- Kobiety maj¹ si³ê, która zdumiewa mê¿czyzn. Maj¹ dzieci, przezwyciê¿aj¹ trudnoœci, dŸwigaj¹ ciê¿ary, ale obstaj¹ przy szczêœciu, mi³oœci i radoœci.Uœmiechaj¹ siê kiedy chc¹ krzyczeÌ, œpiewaj¹ kiedy chc¹ p³akaÌ, p³acz¹ kiedy s¹ szczêœliwe i œmiej¹ siê kiedy s¹ zdenerwowane. Walcz¹ o to w co wierz¹, sprzeciwiaj¹ siêniesprawiedliwoœci, nie zgadzaj¹ siê na "nie" jako odpowiedz, kiedy wierz¹, ¿e jest lepsze rozwi¹zanie. Nie kupi¹ sobie nowych butów, ale swoim dzieciom tak.... Id¹ do lekarza zprzestraszonym przyjacielem, kochaj¹ bezwarunkowo, p³acz¹ kiedy ich dzieci osi¹gaj¹sukcesy i ciesz¹ siê kiedy przyjaciele odnosz¹ sukcesy. £amie siê im serce kiedy umieraprzyjaciel, cierpi¹ kiedy trac¹ cz³onka rodziny, ale s¹ silne kiedy nie ma sk¹d wzi¹Ì Si³y.Wiedz¹, ¿e objêcie i poca³unek mo¿e uzdrowiÌ zranione serce. Kobiety s¹ ró¿nychwielkoœci, kolorów i kszta³tów. Prowadz¹, lataj¹, chodz¹ lub wysy³aj¹ ci maile ¿eby powiedzieÌci, ¿e ciê kochaj¹. Serce kobiety jest tym co powoduje, ¿e œwiat siê krêci. Przynosz¹ radoœÌ i nadziejê, wspó³czucie i idea³y. Kobiety maj¹ wiele do powiedzenia i dodania. Tak, serce kobiety jest zadziwiaj¹ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak, Âżaden z Was tak nie sÂądzi. Szopki sÂą niepotrzebne.  :|
Eeee tam Ania nie znasz siĂŞ Ja tam caÂłkowicie zgadzam siĂŞ z tym, co tam jest napisane [ Dodano: 2005-10-13, 14:59 ]
A ja uwaÂżam, Âże to bardzo fajne. JakiÂś miÂły akcent ze strony faceta, a to sie przecieÂż tak rzadko zdarza  :wink:
Popieram Wydaje mi sie, Âże trzeba pamĂŞtac o kobietach kaÂżdego dnia i doceniaĂŚ je za to wszystko nie tylko przy specjalnych okazjach :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, Âże trzeba pamĂŞtac o kobietach kaÂżdego dnia i doceniaĂŚ je za to wszystko nie tylko przy specjalnych okazjach
A¿ przykro, ¿e tak ma³o facetów pod¹¿a tym samym tokiem myœlenia. Ale pocieszaj¹ce jest to, ¿e znalaz³ siê chocia¿ jeden :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woww.Bardzo ladna tresc.Naprawde jetem pod wrazeniem,bo ogolnie ten tekst przedstawia nas-kobiety.Jestem ciekawa ile panow by umiescilo ten tekst-jakby mialo wczesniej taka mozliwosc. [ Dodano: 2005-10-13, 15:50 ]

A¿ przykro, ¿e tak ma³o facetów pod¹¿a tym samym tokiem myœlenia
No szkoda,szkoda.Ale lepsze to niz nic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicherku ale powiedz mi, tak na codzien, ktory mezczyzna pamieta o czyms takim?
Nie chcĂŞ sobie za bardzo sÂłodziĂŚ, ale przyznam szczerze,Âże staram siĂŞ aby Moja lepsza poÂłowa nie czuÂła sie zaniedbywana jeÂżeli chodzi o tego typu sprawy OczywiÂście szanujĂŞ wszystkie kobiety, a to taki maÂły prezencik dla Was dziewczyny, no bo nie moge kochac Was wszystkich :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Wicherku nie sadze, ze Âźle traktujesz swojÂą kobitke, bo mi sie wydaje, ze ma sie z TobÂą dobrze. Ale wiekszosc panow niestety wielokrotnie ma nasze uczucia gdzies  i pamieta o nas tylko od swieta.  tekst owszem miÂły ale kazdy wie jak jest
odnios³em wra¿enie po przeczytaniu kilku postów w tym temacie ¿e to facet ponosi winê za wiêkszoœÌ z³a w zwi¹zku itp,naprawde dziewczyny jesteœcie takie biedne i to ino was sie krzywdzi????ciekawepozdrawiam ¿eby nie by³o :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher .............. sÂłodkie, aÂż siĂŞ milutko zrobiÂło.

odniosÂłem wraÂżenie po przeczytaniu kilku postĂłw w tym temacie Âże to facet ponosi winĂŞ za wiĂŞkszoœÌ zÂła w zwiÂązku itp,naprawde dziewczyny jesteÂście takie biedne i to ino was sie krzywdzi????  ciekawe
ÂŻeby nie byÂło... wcale tak nie uwaÂżam... Baby potrafiÂą byĂŚ nieraz baaardzo wredne i gorsze od faceta..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Wicherku nie sadze, ze Âźle traktujesz swojÂą kobitke, bo mi sie wydaje, ze ma sie z TobÂą dobrze. Ale wiekszosc panow niestety wielokrotnie ma nasze uczucia gdzies  i pamieta o nas tylko od swieta.  tekst owszem miÂły ale kazdy wie jak jest
odnios³em wra¿enie po przeczytaniu kilku postów w tym temacie ¿e to facet ponosi winê za wiêkszoœÌ z³a w zwi¹zku itp,naprawde dziewczyny jesteœcie takie biedne i to ino was sie krzywdzi????ciekawepozdrawiam ¿eby nie by³o :wink:
heheh Leo nigdy nie zrzucam winy na faceta, wina jest przewaznie obustronna Ale tak jest, ze niestety nie pamieta sie wtedy, kiedy ma sie pamietac o to mi chodzi. Wypluty od niechcenia kwiatek to nie jest szczyt romantyzmu hehe ale nie jest Âźle przeciez Panow niestety tez sie krzywdzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher napisaÂł/a:Anushka napisaÂł/a:I tak, Âżaden z Was tak nie sÂądzi. Szopki sÂą niepotrzebne.  Eeee tam Ania nie znasz siĂŞ  Ja tam caÂłkowicie zgadzam siĂŞ z tym, co tam jest napisane  Wicherku ale powiedz mi, tak na codzien, ktory mezczyzna pamieta o czyms takim?
Po Âślubie, to juÂż Âżaden, SÂłoneczko :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anushka napisaÂł/a:Wicher napisaÂł/a:  Anushka napisaÂł/a:  I tak, Âżaden z Was tak nie sÂądzi. Szopki sÂą niepotrzebne.  Eeee tam Ania nie znasz siĂŞ Ja tam caÂłkowicie zgadzam siĂŞ z tym, co tam jest napisane  
No wÂłasnie Sean, przed slubem tez bardzo duzo panow nie pamieta a co dopiero po slubie. Przynajmniej sie odwazyles prawde powiedziec
Wicherku ale powiedz mi, tak na codzien, ktory mezczyzna pamieta o czyms takim?Po Âślubie, to juÂż Âżaden, SÂłoneczko
obrócê kota do góry nogami i napisze coœ,bardzo lubiê pokazywaÌ osobom ¿e punkt widzenia zale¿y od punktu siedzenia i wiêc:-dlaczego biedna dziewczyno facet po jakimœ czasie nie okazuje Ci ju¿ tego co kiedyœ??? a mo¿e to Ty droga kole¿anko siê zmieni³aœ???i nie jesteœ taka jak kiedyœ,a to jest tylko w³aœnie reakcjê na twój bodziec???-od œlubu mo¿e zamiast wspania³ej dziewczyny pojawi³a siê jakaœ dziwna ¿ona,w dodatku z kompanem nazywanym teœciow¹???-mo¿e poprostu schizujesz?wymyœlasz i zwalasz na swojego faceta bo masz jakiœ problem z sam¹ sob¹ i chcesz jego winiÌ za to ¿e wasz zwi¹zek popada w rutynê???-a mo¿e twój ch³opak ju¿ dawno Ci sie znudzi³ i tylko szukasz powodu ¿eby zerwaÌ i kole¿ankom powiedzieÌ ¿e to wszystko jego wina???dziewczyny o zachwianymi wartoœciami nie zauwa¿aj¹ w³aœnie ¿e nie ma dymu bez ognia,a jeœli dumaj¹ czemu ju¿ ch³opak ich olewa a same nie dzia³aj¹ to jest to jakaœ pomy³ka,przecie¿ jak coœ czuje to chyba nie siedzi bezczynnie?????czym siê ró¿ni facet od kobiety???jak facetowi coœ nie pasuje to to mówi,poprostu tak jak jest a kobieta zacznie myœleÌ czy powiedzieÌ to teraz czy potem,jaka bedzie reakcja rozmówcy i tak dalej.....w koùcu wychodzi ¿e ¿eby zwi¹zek by³ ok to albo kobieta musi przestaÌ zaszyfrowqywaÌ ifnormacje albo facet musi bezb³êdnie rozumieÌ swoj¹ kobietê.moje skromne zdanie.mo¿ecie siê z nim nie zgadzaÌ,absolutnie nie bronie facetów ale nie popadam w drug¹ skrajnoœÌ,w naturze jest równowaga tak jak w relacjach kobiet i mê¿czyzn,a wina zawsze jest po obu stronachPozdrawiam serdecznie p³eÌ Piêkn¹ i Brzydk¹ te¿,dobra koniec spamu,ale post nabity hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak facetowi coÂś nie pasuje to to mĂłwi,poprostu tak jak jest a kobieta zacznie myÂśleĂŚ czy powiedzieĂŚ to teraz czy potem,jaka bedzie reakcja rozmĂłwcy i tak dalej.....  w koĂącu wychodzi Âże Âżeby zwiÂązek byÂł ok to albo kobieta musi przestaĂŚ zaszyfrowqywaĂŚ ifnormacje albo facet musi bezb³êdnie rozumieĂŚ swojÂą kobietĂŞ.
Ja kiedys Leo w jakims temacie pisalam,ale juz nie pamietam dokladnie,w ktorym.No masz racje=przynajmniej ja tak uwazamFacet musi miec wszystko czarno na bialym.Kawa na lawe podana musi byc.MY kobiety owijamy w bawelne,bo takie juz jestesmy.Zadamy,zebyscie czytali w naszych myslach i wiedzili czego oczekujemy po spojrzeniu nam na twarze,w oczy,itd.Ale co z tego,ze ja to wiem.Jestem kobieta...My kobiety takie poprostu jestesm.Czasami wy musicie nas zrozumiec,a czasami my was.To jest poporstu zycie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicherku jak cie ostatnio poznalam to cie polubilam ale teraz lubie cie jeszcze bardziej nastepnym razem jak sie spotkamy to musze pogratulowac twojej Pani Wicherkowej

Wicher ale z Ciebie bajerant...
nie chodzi o to ze bajerant tylko, wazne jest ze chcialo mu sie cos takiego napisac tylko po to zeby nam zrobic przyjemnosc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co z tego,ze ja to wiem.Jestem kobieta...  My kobiety takie poprostu jestesm.Czasami wy musicie nas zrozumiec,a czasami my was.  To jest poporstu zycie.
i tak bardzo przyciÂągacie :roll: czasem ÂżaÂłuje Âże moÂżna mieĂŚ ino jednÂą no ale Moja je fajno babka,a to Âże Wy takie jesteÂście to teÂż szczerze w to wierze :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.