Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Na czym zaczynalaście?:)


Honduś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jak mia³em 6 lat "przeje³em" od mojego kuzyna motorynke ,potem by³y ró¿ne pendziwiatry , w wieku 13 lat dosta³em Gilere runner 50 ,b.fajny skuter którego puzniej tuningowa³em na maksa na czêœciach malossi ,puzniej by³ GS 500 a teraz DRZ 400SM . moja fota na skuterku ( ja po prawej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh moj priewszy kontakt z motorkiem to motorynka od kumplatak co sobote sciepa na paliwko i przejazdzki po osiedlu.pozniej mialem kadeta 2 biegowego palil na kopke a biegi w raczce wiecej grzebania niz jazdy ale milo wspominambyl tez ogar 3 biegowy, w wydluzonym widelcem prawie choper - malo jezdzilem bo byl mocno wyeksplatowanynawet karte motorowerowa zrobilem jeszcze wtedy na policji sie zdawalopozniej dlugo nic a w tym roku skok na Honde VT500C - uwielbiam ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od urodzenia byÂłem woÂżony przez ojca na moto WSK125 (jedyny pojazd w rodzinie ). Od 8 roku Âżycia niepotrzebowaÂłem juÂż nikogo do obsÂługi na zawracaniu. W wieku 10 lat pierwsze zgarniecie przez niebieskich . A potem juÂż siĂŞ posypaÂł caÂły zestaw demoludĂłw i normalnych moto klientow (na czas krĂłtki) aÂż po dziÂś, PotwĂłr ETZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja piekna historia rozpoczela sie od jazdy na baku... na motorynce oczywiscie 8) W wieku 8 lat gwizdnolem bratu tego potwora i chcac zaszpanowac przed kuzynka (4 lata starsza) wyjebalem przez psa, zlapa mnie za spodnie do tej pory kutas lata po ulicy...i po tym wypadku poczulem ciag do 2 kolek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kadet,motorynka-silniki zapasowe mialem w skrzynkach wiec ni enaprawialem tylko wymienialempotem przerwa-ale jezdzilem na simsonkach,nawet na takim wozku inwalidzkim,jawa sport,MZ ETZ 251,WFM,MZ trophy ,Junak-piekna maszyna,WSK 175,jakas Honda-wtedy pierwszy raz poczulem ze motocykl moz ebyc samolotem,dluga przerwa i na starosc odzylo,na razie 600cm3 w 4 garach, ale marzy mi sie 1100/1150 BMW,na wiosne sie zobaczy,a to przez kumpla ktory wyremontowal jakiegos ruskiego boxera ale to juz hybryda ale jaki dzwiek ,jaki moment obrotowy ach marzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsk 125 supersport a pozniej wsk 125 chopper - ciagle ten sam egzemplarzpo skonczeniu 8 klasy kumpel wzial mnie do swojego dziadka na wies. Tam czekala na nas cud maszyna wska po wujku. Od czasu jak karnalem sie tym sprzetem polna droga wzdluz lasu przepadlem,........... caly czas mysle o motocyklu/ach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.