Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

pier** kierowcy puszek


Dakota

Rekomendowane odpowiedzi

I teraz przyszÂła kolej na mnie. wczora podczas jazdy wypredziÂł mnie samochod jadÂąc po lewym pasie nagle skrĂŞcil na prawy wyglÂądaÂło to tak jak by rĂŞczny ociagnal i zajechal mi droge w wyniku czego niestety moj moto poleciaÂł bokiem po asfacie a ja znalazÂłem sie w rowie, na dodatek gostek zwiaÂł koledzy co bli autem zaczeli go goniĂŚ ale nie udalo sie ich zlapaĂŚ. ZadzwoniliÂśmy po policje po czasie przyjechaÂł 1 radiowoz. no i zaczynam im opowiadaĂŚ co sie staÂło gadam im to a oni ma mowia ze i tak jestem na straconej pozycji bo jestem "dawcÂą" pozniej przyjechaÂł 2 rariowoz i okazaÂło sie ze ci co mi zajechali droge tez to zgÂłoÂśili na policje i gadali coÂś ze jechaÂłem jak wariat czy coÂś takiego i ze oni odjechali bo sie przestraszyli. Reszte zeznaĂą bedziemy skÂładali na komiasriacie a to czy on byl winien mojej wywrotki czy nie chyba bedzie roztrzygal sad a wiec to chyba nici z odzkodowania bo chyba wszyscy wiedza ze co by sie nie staÂło to i tak nasza wina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymam kciuki zeby udaÂło ci sie jak najlepiej:),wczoraj mialem podobna akcje jade se prawym pasem obok samochodu (baba kierowala)patrze a ona nagle mi zajedza droge ja naciskam klaksonik i wystawiam srodkowego paluszka i naszczescie byly swiatal wiec staje obok niej i muwie babo nei umiesz jedzic to nei jedzi bo kur** mnie prawie jeb*** baba cala czerwona tak sie bala ze szybke zamknela siedziala i pozniej mnei juz nie wyprzedzila.(troche mnei z tymi tekstami do niej ale bylem wkurwiony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ja miaÂłem ÂświadkĂłw ale to co tamci policjanci mĂłwili to ich byÂło 4 w samochodzia a wiec nas 4 przeciwko nim. Bedzie cieÂżko ale zobaczymy [ Dodano: 2005-10-10, 11:12 ]tak miaÂłem 3 swiadkow ale z tego co ci policjanci powiedzieli co przyjechali to ich w tym aucie byÂło 4 a wiec ich slowo przeciwko sÂłowu. bedzie ciezko ale zobacze jak sie sprawa rozwinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak to jest,jak mialem wypadek to byla ewidentna wina puszkowca a od razu zrobili ze mnie winnego bo oczywiscie za szybko jechalem a biedny kierowca nie mogl mnie przez to zauwazyc i wyjechal mi na czolowe zderzenie Ostatnio bylem na policji na przesluchaniu....szkoda gadac... Paly tak jebniete ze brak slow Ja im tlumacze jak bylo a Ci na mnie ze szalejemy,robimy sobie glupie koszulki itd.Mowie ze przyszlem tu skladac zeznania a nie sluchac ich glupich wypocin to Ci na mnie ze jeszcze bardziej sie pograzam A najlepszym ich tekstem bylo to ze z predkosci 60km/h cytuje "wyhamowalbys samym silnikiem bo silniki motocyklowe mocno nim hamuja" I jak tu ich powaznie traktowac??? :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy wiedza ze co by sie nie staÂło to i tak nasza wina
No nie jest tak zle, jak ja mialem glebe-opisalem to na forum) to przyjechali bardzo fajni goscie,mimo ze to byli jeszcze ci starzy "wyjadacze".
za szybko jechalem a biedny kierowca nie mogl mnie przez to zauwazyc i wyjechal mi na czolowe zderzenie  
Kumpel mial kiedys baaardzo podobna akcje i stanelo na jego.Mimo ze tez za szybko jechal. Dakota, Ty masz tyle dobrze ze nawet jak nie wygrasz sprawy to wiesz kto to byl :wink: Jak ja mialem glebe to stawka sie troche rozciagnela i chlopaki widzieli ze cos sie stalo w lusterkach.Zanim nawineli i zobaczyli co i jak to gonic kogokolwiek nie bylo sensu bo juz nie bylo kogo... Powodzenia Stary!!P.S: Moto bardzo oberwalo,bo mojemu sie udalo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze wspolczuje, mam nadzieje ze sprawa sie pozytywnie wyjasnijak slysze takie cos to mi sie zaraz cisnienie podnosi, jak tu sie nie dziwic ze co niektorzy samiwymierzaja kary, bo ci co powinni to robic to banda debili. szok!!!a tym kutafonom z puszki lapy polamac zeby se dali spokoj z jazda na jakis czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.