Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Prośba do dziewczyn


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

Leo napisaÂł/a:trzeba byĂŚ ubranym modnie ale stylowoHmmmmmmm,jakbym miala ubierac sie modnie to ja wole te moje glany,spodnie i skore i na motor  Chyba mi nie powiesz,ze to co w ostatnich czasach jest modne to tak bardzo Ci sie podoba.Nigdy nie szlam za moda.To co ostatnio pojawia sie w sklepach przeraza mnie,nie ma nawet czasami co kupic.
tam pisze w moim poÂście:nie trzeba ubieraĂŚ siĂŞ modnie ale stylkowo!!!!!!!!czytaj bo wychodze na idiote!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wÂłaÂśnie Skalar!! pytanie czy nie czasem wiĂŞcej kobiet wyglÂąda sztucznie w glanach(ktĂłre wywodzÂą sie z wojsk powietrznych)????
Nie wiem.. jakos nigdy mi glany dziwnie nie wygladaly na dziewczecych stopach .. a naprawde wiele dziewczyn je nosi.. do spodni pasuja.. do sukienki to juz kwestia gustu.. mi sie tam podoba, tylko ze ja siedze w takich klimatach :wink:
ubieranie siĂŞ kobiet w tym stylu jest dopiero od niedawna(moÂże z 20lat) a w np sukienkach(hehe) kobiety widywane sÂą od paru stuleci
Tak tylko zawsze suknie kobiece byly dlugie do kostek a dzis juz malo ktora kobieta ma w swojej szafie taka kiecke...
Beti napisaÂł/a:W ogole uwazam,ze kazda kobieta,ktora ma dobry gust we wszystkim bedzie ladnie wygladac.Niezaleznie od tego czy to beda szpilki,glany,sandaly,drewniaki....mini,spodnie,suknia,itp.....  od gustu wÂłaÂśnie zaleÂży co ubierze,ale nie koniecznie bĂŞdize dziĂŞki gustowi w tym Âładnie wyglÂądaĂŚ- tu juÂż musi byĂŚ uroda i styl  a wÂłaÂśnie!!nie trzeba byĂŚ ubranym modnie ale stylowo,hehe
Jesli kobieta ma doby gust, to kupuje i ubiera sie w takie rzeczy ktore pasuja jej do urody i stylu... A moda.. to jeden wielki pic na woda... :wink: :mrgreen: [ Dodano: 2005-09-12, 13:52 ]
a jesli chodzi o glany tez nigdy na nogach nie mialam
to dam Ci dzis moje ponosic :wink:
Hmmmmmmm,jakbym miala ubierac sie modnie to ja wole te moje glany,spodnie i skore i na motor  
Beti, dokladnie... trzeba chodzic po swojemu.. nie dajmy sie zwariowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dziekuje mam swoje, a co do japonek w tym mnie tez nogi bolÂą  
ewentualnie moge w hurcie dla PaĂą zaÂłatwiĂŚ gumioki-TANIO!kumpel sprowadza z chin bo taĂąsza robocizna-moÂże policzyĂŚ bez marÂży-ino temu kolesiowi co je w transicie przywozi trza daĂŚ zarobiĂŚ bo dÂługo jechoÂł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh a ja tam siê k³ócic nie bêde . Ubieram siê w to co lubie i w czym czuje siê dobrze. Czy to spodnie i glany czy spódnica i szpilki - w zale¿noœci od sytuacji i wymagaù. Trzeba wiedzieÌ co i kiedy powinno siê mieÌ na sobie. O gustach siê nie dyskutuje ka¿dy z nas ma swoje, a jeœli któraœ lubi wygl¹daÌ jak wytapetowana lalka barbi to Jej sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.