Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

podryw


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

Stojê sobie ostatnio spokojnie w kolejce do kasy w Carrefourze. Stojê sobie... stojê... Nagle zauwa¿am przy drugiej kasie, wpatrzon¹ we mnie i uœmiechaj¹c¹ siê siê DO MNIE blondynê.Ale jak¹ blondynê!!! Mówiê Wam!!! Karaiby, s³oùce, pla¿a, Baccardi...! Ostatnio ³adne dziewczyny siê do mnie tak uœmiecha³y, gdy przytaszczy³em do akademika, na drugi dzieù po imprezie, skrzynkê zimnego piwa. Ale to by³o 10 lat temu... Ta jednak uœmiecha³a siê do mnie przyjaŸnie nawet bez piwa. Jakaœ taka znajoma mi siê przez chwilê wyda³a ale nie mog³em sobie przypomnieÌ sk¹d... Pewnie podobna do jakiejœ aktorki...Powoli budzi³ siê we mnie g³êboko uœpiony instynkt ³owcy. Mieszanka adrenaliny i testosteronu wype³nia³y mój organizm. To one kaza³y mi bez zastanowienia zapytaÌ:- Przepraszam, czy my siê sk¹dœ nie znamy?Wypad³o nawet nieŸle. Lala po³knê³a haczyk. Jej reakcja by³a szybka, uœmiech bez zmian: - Nie jestem pewna, ale chyba jest pan ojcem jednego z moich dzieci...Mówi siê, ¿e ludzki umys³ potrafi w sytuacjach ekstremalnych pracowaÌ nie gorzej od komputera. Mój by³ w tej sekundzie w stanie konkurowaÌ z najlepszymi. Po chwili mia³em wydruk.Zawsze u¿ywam gumek. Zdrada ma³¿eùska jest ju¿ sama w sobie wydarzeniem szargaj¹cym nerwy szanuj¹cego siê mê¿czyzny. Po co j¹ jeszcze dodatkowo komplikowaÌ? Mój komputer pok³adowy przypomnia³ mi tylko trzy przypadki, które by³y odstêpstwem od tej zasady.Kole¿anka z pracy, na szczêœcie tak brzydka, tak ¿e sama jej twarz by³a najlepszym zabezpieczeniem. Kole¿anka ¿ony z pracy, na szczêœcie po takim alkoholu, ¿e mi nie do koùca ... tego...Jest!!! Pozosta³a tylko jedna mo¿liwoœÌ. kiedy mog³em sobie "strzeliÌ" dzidziucha na boku. Nie omieszka³em podzieliÌ siê t¹ radosn¹ nowin¹ z matk¹ "mojego" nieœlubnego dziecka i setk¹ kupuj¹cych przy okazji:- Ju¿ wiem!!! Pani musi byÌ t¹ stripteaserk¹, któr¹ moi koledzy zamówili na mój wieczór kawalerski przed 8-ma laty!!! Pamiêtam, ¿e za niewielk¹ dodatkow¹ op³at¹ zgodzi³a siê pani wtedy robiÌ TO ze mn¹ na stole w jadalni na oczach moich klaszcz¹cych kolegów i tak siê pani przy tym rozochoci³a, ¿e na koniec za darmo zrobi³a im pani wszystkim po lodziku!!!Zaleg³a ca³kowita cisza. Nawet kasjerki przesta³y pracowaÌ. Wszyscy wpatrywali siê na przemian we mnie i w czerwieni¹c¹ siê coraz bardziej œlicznotkê. Kiedy osiagnê³a kolor znany w krêgach muzycznych jako "Deep Purple" wysycza³a przez œliczne usteczka:- Pan sie myli! - Karaiby zast¹pi³a Arktyka.- Jestem wychowawczyni¹ pana syna w 2b...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

haha dobre nie naprawde super przygoda w supermarkecie !! oby tylko sie to nie odbilo na synie bo wtedy wiem jak to jest jak sie nauczycielka przeczepi do kogos.. sam tak mialem jak mój tata byl na zebraniu i zacz¹³ wmawiac mojej wychowawczyni ze powienienm miec wzorowe zachowanie a moja wychowawczyni nie by³a w humorku i przerz nastepne dwa tgodnie jako iz mia³em z ni¹ polski stalem przy tablicy przy kazdej nadarzone sie okazji.. nie no super:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.