Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

KOMPOSTOWNIA - FILM


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

I miejsce oddalone od zabudowan mieszkalnych takze nikomu to raczej nieprzeszkadza
Na kompostowni byÂło podobnie... Daleko od zabudowaĂą mieszkalnych ale i tak komuÂś przeszkadza. Z wÂłasnego doÂświadczenia wiem Âże nawed jak jeÂźdze po haÂłdzie to komuÂś to przeszkadza, bo pod haÂłde potrafiÂą podjechaĂŚ niebiescy :|Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale to jest ochrona ale pa³y te¿ mog¹ tam przyejchaÌ a jeœli tam duzo ludzi przyjedzie to muze byc nie bezpiecznie i ochraniazaom to sie moze nie spodobac.Z tego co wiem to na drodze szybkiego ruchu Katowcie Miko³ów spotyka³a sie grupa motocyklistów w restoracji "pod goscincem"i wymiatali na drodze ale tam czesto paly przyjedza³y woglue ruch duzo samochdow jedzi itp. ja znam kilka fajnych prostych drog wolgue zero dziur drogi tyle co zrobione ale blisko s¹ domy a to mieszkancom sie nie spodoba.u mnie na zarzeczu czesto kilka typow na drodze sie siciga i policji wolgue nie ma i dziw mnei to ze ludzie nie dzwonia na paly :[ juz kilka razy bylem i ogladam jak 4 kolesi sie scigalo na prostej z zarzecza dok³adnie kolo domu klutury porsto a¿ do miko³owa,kto miszka w okolicahc moze wiedziec o jaka droge mi chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska, w³aœnie posk³ada³em sceny w jeden filmik (z ostaniego pi¹tku), pozosta³o jeszcze wybraÌ jak¹œ fajn¹ muzyczkê (z tym zawsze mam problem) i film gotowy. 8) W pi¹tek bêdê mia³ kilka p³ytek. A jak ktoœ koniecznie chce otrzymaÌ, to przyjmujê indywidualne zamówienia na priv [ Dodano: 2005-09-05, 10:36 ]Aha, na p³ytce bêdzie ca³a moja dotychczasowa twórczoœÌ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.