Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 1884


Darek DR800

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 297
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

witam!!!wiêc od pocz¹tku:-kask mia³em super dopasowany i a¿ trochê mnie uwiera³ w policzki (nowy kask-NItro)-mam z³amany krêg th-9,liczne obtarcia cia³a,wstrz¹s mózgu,musze nosiÌ goirset przez 2miesi¹ce,przez30 dni braÌ zastrzyki w brzuch,potem rehabilitacja-moto wcale nie wygl¹da tak Ÿle,z³amany kierunek,lusterko,lampa przednia oderawa³a siê,lagi proste,dekle zamówione ju¿ nowe,silnik tak jak wczeœniej w super stanie,porysowany b³otnik przedni,lekko nad³amane mocowanie silnika do ramy w miejscu jej przyrêcenia do silnika( spokojanie da siê jeŸdziÌ nie tylko spokojnie ),licznik zepsuty - aha moto jest do sprzedania za dwa tysi¹ce mniej ni¿ chcia³em przed wypadfkiem,koszt naprawy wyjedzie jakieœ 300z³-ciesze siê ¿e jestem ju¿ w domu,a wiem ¿e Przem jeszcze trochê pole¿y ;(-dziêkuje wszystkim za p[amiêÌ,Pumie7 za telefon z pozdrowieniami a Gixerowi i Spiderowi za odwiedziny i przechowanie moto-aha przez jakieœ 10miesiêcy z powodu wypadku i uszkodzenia zdrowqia nie moge wsiadaÌ na moto-i pierwszy raz siê ciesze ¿e zbli¿a siê zima ;P-jako dodatkow¹ wiadomoœÌ podam ¿e w orzeszu w sobote mia³ miejsce jeszcze jeden wypadek-ch³opak na cbrce ude¿y³ w dzika i jest w szpitalu ;(pozdrawiam i mam nadzieje ¿e wszyscy którzy ucierpieli wróc¹ szybko do zdrowiaaha przypomiana³o mi siê ¿e obydwaj policjanci z którymi gada³em w szpitalu mieli wypadki motocyklowe,a neurolog mia³ BMW po tuningu i 50koników ale nie wsiad³ na niego od czasu wypadku ;(a spotka³em te¿ na oddziale ch³opaka który dzieù wczeœniejm mia³ wypadek na Xt!!!kurcze,ja mo¿e sobie lepiej Intrudera w przysz³oœci kupie bo nie wiem czy zm¹drzeje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziĂŞkuje za przywitanie,w tym sezonie moge pomaÂżyĂŚ o jeÂźdzeniu,w przyszÂłym do roboty wyjeÂżdzam a potem napewno coÂś bedzie.a teraz moja sytuacja wyglada tak Âże nie moge jeÂździĂŚ do katowic autobusem ze zÂłamanym krĂŞgosÂłupem przez 1,5 godziny w jednÂą strone i musze zakupiĂŚ jakiegoÂś starszego katamarana na zime i jesieĂą,jeÂśli jest ktoÂś zainteresowany kupnem to prosze pisaĂŚ na email lub gg [email protected] lub 8181656 aha i Âżadne mocowanie silnika do ramy siĂŞ nie urwaÂłao to byÂło nie porozumienie,geometri motocykla jest nie zmieniona.sprzedam im szybciej tym taniej,gdyby nie wypadek nie sprzedaÂłbym wcale,wole autobusem jeŸ¿dziĂŚ niÂż nie mieĂŚ dwĂłch kó³ek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis bylismy znow posmigac na Salmopolu i znow dzwon.... :? Mlody (Kuba) na GS500F na pierwszym winklu poszedl w barierki...Moto wlasciwie kasacja,wszystko rozwalone,dobrze ze Kuba tylko lekko poobijany (mial caly kombik).A tak zajebiscie latal,na kolanie to nawet po centrum Bielska latal...Tyle zostalo z jego sprzetu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj LeoJako Âże zaliczam sie rĂłwnieÂż do pechowej grupy zlotu w wiÂśle (chociaÂż w nieco inny sposĂł Âśledze uwaÂżnie informacje o stanie poszkodowanych i ciesze sie serdecznie, Âże wszyscy powoli wracajÂą do zdrowia. 8) Ciekawi mnie tylko, ktĂłrĂŞdy jechaliÂście do wisÂły bo wydawaÂło mi siĂŞ, Âże sie spotkamy bo przesiedziaÂłem caÂłe popoÂłudnie przy zjeÂździe na WOSZCZYCE a to podobno twoje okolice i wÂłaÂśnie nie wiem czy dobrze myÂślaÂłem.to tak tylko na marginesie.Po za tym szybkiego powrotu do zdrowia Âżycze i udanego sezonu 2006 :mrgreen: Co nas nie zabije to nas wzmocni 8) 8) 8) pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.