Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

pinlock - z czym to sie je???


Vader alias Toitoi

Rekomendowane odpowiedzi

czy pinlok wymaga specjalnych wizjerow w ktorych przewidziano mozliwosc zalozenia tego dinksa???
tak trzeba mieĂŚ specjalny wizjer
Acha czy ktos z was stosuje pinlocka w swoim garnku??? Jak to sie sprawuje?
kumpel w N100e mo zaÂłoÂżony i sobie chwali bo wogĂłle mu sie nie paruje
A co to jest pinlok i czemu on sÂłuÂży?
jeœli to to o czym myœle to to s¹ takie dwa ma³e dinksy na wizjerze i doczepia siê tak¹ ma³¹ szybkê do g³ównego wizjera ¿eby np nnie parowa³amo¿e siê myliÌ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, no ale jak kupowa³em swój kask (ok 3 miesi¹ce temu) to goœÌ mówi³, ¿e do niego te¿ mo¿na to za³o¿yc (oryginalna szybka nie ma dinksów), mówi³ ¿e siê to przykleja. Widzia³em coœ takiego w Nolanie rzeczywiœcie dzia³a (ale sprawdza³em latem, nie wiem jak to siê sprawdza w takich temperaturach jak teraz s¹ nad ranem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, no ale jak kupowa³em swój kask (ok 3 miesi¹ce temu) to goœÌ mówi³, ¿e do niego te¿ mo¿na to za³o¿yc (oryginalna szybka nie ma dinksów), mówi³ ¿e siê to przykleja
mo¿e on mówi³ o antifogu-takiej naklejce,ale to nie tosamo-pinlocka zawsze mo¿na œci¹gn¹Ì
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie cos w swoim kasku dwa "dinksy" po lewej i po prawej stronie no i kilka takich foliowych szybek do przymocowania ...byÂło od razu w zestawie jak kupowaÂłem kask ale szczerze mĂłwiÂąc nieurzywaÂłem tego ani raz ...bo i bez tego szyba mi nic a nic nieparuje ...wsumie to niezbyt sie orientowaÂłem po co to ..myslaÂłem ze jak juz sie nazbiera troche flakĂłw to odczepiam i szyba czysta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi babka w takim jednym sklepei powiedzia³a, ¿e takiego cosia mozna praktycznie do ka¿dego kasku za³o¿yÌ. Poprostu kupujesz zetawik z dinksami, bierzesz ma³e wierte³ko i robisz w szybce otworki. PóŸniej wsadzasz "dinksy" we wczeœniej nawiertane otworki i montujesz dodatkow¹ szybke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.