Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

+18 okropne!!! jesli jesteś wrażliwy nie oglądaj!


matoshiba

Rekomendowane odpowiedzi

Moja pasja sÂą teÂż rowery przeglÂądajÂąc tematy na forum rowerowym DH znalazÂłem tekie coÂś http://dh-zone.com/forum/viewtopic.php?t=1...ghlight=policja sam nie oglÂądaÂłem filmĂłw ( nawet nie wiem czy chodza)bo i tak bym nie wytrzymaÂł ogladaÂłem te ogrishe czy jak to siĂŞ pisze i nic ale tego nawet nie chce widzieĂŚ !!! Futro- przyjemnosĂŚ za Âżycie!!! Skurwiele nie ludzie!! jak zobaczĂŞ babkĂŞ w futrze to ja zajebiee! Chodzi mi tylko o to by to nagÂłosnic tak nie moÂże byĂŚ w naszym Âświecie to przechodzi wszystkoooo!!! jesli ten link nie wiem czy dobrze to zrobiÂłem nie chodzi wpiszcie http://dh-zone.com/forum/ opcja szukaj i temat ludzie? nie to mutanty!! chodzi mi tylko o te zwierzĂŞta niech ludzie wiedza ile one cierpia dla kilku futer chu... pierdolone mam nadzieje Âże nikogo tym tekstem nie uraziÂłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys z 3 lata temu bawiÂłam siĂŞ w takie sprawy. Kampania na rzecz zabijanych zwierzat i tak dalej. Widzialam uboj, swinie z poderznietym garlem wisialy na hakach powoli zdychajac, lub byly zywcem oparzane wrzatkiem zostawiane do wykrwiawienia sie powolnego. Widzialam ile trzeba zabic zwierzatek futerkowych na jedno futro - czasem i 200, obdzierane nie raz na zywca... Ten straszny kwik, rozdzierajacy glowe i serce, te odglosy umierania i katorgi. Nie jedzcie nigdy w zyciu do ubojni szczegolnie takiej ktoralamie prawo mozna sie tak szczerze poplakac i zezygac rownoczesnie. Widzialam filmiki o maÂłpkach, myszkach, krolikach z testĂłw medycznych mam je gdzies na kompie, nikomu w zyciu nie zyczylabym takiego cierpnienia, nawet najgorszemu wrogowi. Ale co zrobic, spoleczenstwo konsumpcyjne szczerze ma w dupie jakie zwierzatko i w jaki sposob umiera dla nich liczy sie szyk, elegancja, marka.Ja mam skorzana kurtke ktora dostalam od mamy i glany, moja mama nie ma prawdziwego futra ma sztuczne i wyglada rownie ladnie jak te prawdziwe jednak ja nic wiecej nie kupie skorzanego, miesko tez jest dla ludzi ale jakos jem strasznie maÂło... Mnie to wszystko jakos nie rajcuje, smierc niewinnych zwierzat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze,ze mi normalnie lzy polecialy.Kocham zwierzatka i nigdy takich rzeczy nie ogladalam,to byl moj pierwszy raz i ostatni.Nie rozumiem ludzi-kobiet,ktore kochaj asie ubierac w futerka.Jeszcze sie szczyca tym jak z boku jakas biedna lapka zwisa.Ciekawe co by one zrobily jakby sie je tak potraktowali.Nie mowie,ze nie mam w domu skory,bo tak jak Anushka mam glany i skore,ale to poprostu na motorek jest potrzebne.Biedne zwierzatka.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam sie ze nawet tego nie ogladalem.. wiem jak takie rzeczy na mnie dzialaja, jestem porpostu zbyt wrazliwy, kiedys ogladalem taki film ze poprostu wstydzilem sie tego ze jestem czlowiekiem.. nie moglem pojac takiego celowego okrucienstwa i barbarzynstwa.Z tego co widze na Was tez wywarlo to pewne emocje.. i dobrze bo to tylko dobrze o nas swiadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy przeczytalam wasze posty, doszÂłam do wniosku ze tego filmiku nie obejrze. Od 3,5 jestem wegetarianka, nie nosze zadnych skorzanych ubran, butow ani dodatkow typu torebki, jak juz to tylko i wyÂłacznie z eko skĂłry. Jak widze babsko w futrze to az mnie nosi , najchetnie to bym jej pusciÂła tego typu filmik i ciekawa jestem czy by dalej szczyciÂła sie swoim futerkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daÂło sie wytrzymaĂŚ :cry3: :cry3: to takie nieludzkie, ja dobrze ze wymyslono tworzywa sztuczne i rozne imitacje, bynajmniej to daÂło troche wolnosci tym zwierzatkom Anushka, ten ubĂłj ÂświĂą tez widziaÂłam, jak wÂłasnie naÂżywca sa oparzane i niektĂłre jeszcze przy tym kwicza, innym sÂłowem mowiac dla czÂłowieka to by byÂła niepojeta tortura. O testach na zwierzĂŞtach czytaÂłam, doszÂłam do dwĂłch wersji, jedna z nich mowiÂła do humanitarnym traktowaniu takich zwierzat, a druga o znĂŞcaniu sie nad nimi tylko dlatego Âżeby uzyskac jakis lepszy efekt :|Ps. Jacy my ludzie jesteÂśmy czasem bezduszni i okrutni, dla naszego naturalnego Âśrodowiska, bez ktĂłrego niemoglibyÂśmy przeciez istanieĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.