Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

10 wrzesieĂą zlot w Wapienicy (Bielsko-Biała)


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 407
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzieki, widocznie slabo mnie szukaliscie, bo MOTOBANDIT mnie znalazÂł, hehehe.
No tego nie moÂżesz mi zarzuciĂŚ bo staraÂłam siĂŞ jak mogÂłam co prawda miaÂłam ograniczone ruchy, bo kolega Cebula tak mocno mnie trzymaÂł, Âże mogÂłam chodzi tylko jego ÂścieÂżkami...
Maisha chyba znowu nie udalo nam sie zamienic kilku slow, ale co sie odwlecze to....
Nie no kilka s³ów zamieniliœmy, ale dos³ownie kilka... do nadrobienia
DziĂŞki Maisha za wspĂłlne szukanie Borysa- tylko nie jestem pewien czy szukaliÂśmy czy mnie podtrzymywaÂłaÂś przed upadkiem . WaÂżne Âże siĂŞ wsio dobrze skoĂączyÂło.
I to i to
gonzo,  czy to ty przypadkiem nie tancowaÂłes z emna pod scena??..
Pewnie ze tancowalem, ale na 100% nie jestem pewien z kim; kurcze; wiem ze byla taka sytuacja ze sobie pogusa wywijalem z "toba" i przyszedl jakis koles i cie zabral; jesli to ciebie to juz wiem o kogo chodzi; Ale jazda byla -tak na marginesie
No jak wy nie wiecie to ja wam powiem... Razem taĂącowaliÂście, nawet do zbliÂżeĂą doszÂło nic strasznego(tylko buziaki) wogĂłle wczeÂśniej gonzo Tobie zukisu i Madzi Kawabusie postawiÂł po piwku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam byc szczera to nie pamietam zadnych caÂłuskĂłw :| a pamietam naprawde bardzo duzo z tego zlotu pomimo finlandi gonzo nie postawiÂł nam po piwku tylko wepchaÂłysmy sie bez kolejki i gonzo kupiÂł i Madiz ale nie mi ja yno Finlandie zÂłopaÂłam daÂłysmy mu wtedy po buzkamu w podziekowaniahc a potem poszlismy tancowac pod scene:)a ten pan ktĂłry mnie zbaraÂł to moj yyy..... spun [ Dodano: 2005-09-14, 23:21 ]Ps. spun chyba nie ma o takie sprawy zazdrosny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo 94% forumowiczek mialy niezla banie
Potwierdzam. Pewnie dlatego pozwoli³y sobie na chamskie komentarze wobec mojego plecaczka. Poza tym imprezka spoko. Szkoda, ¿e nie mog³em zostaÌ d³u¿ej. A bielskie pa³y? Có¿, oni siê ju¿ chyba nie zmieni¹.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam.  Pewnie dlatego pozwoliÂły sobie na chamskie komentarze wobec mojego plecaczka
Prosze nie uogĂłlniaĂŚ, ja nawet nie wiedziaÂłam, Âże z plecaczkiem przyjechaÂłeÂś... Generalnie to Cie raz przelotem widziaÂłam, jakos z forumowiczami wogĂłle nie siedziaÂłeÂś i nie mieliÂśmy jak pogadaĂŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maisha ja tez nie siedzialem z forumowiczami bo nawet nie wiem ktory to ktory , jakby kazdy mial jakas naszywke z nickiem to by bylo lux a tak to na forum super se gadam z ludzmi albo na GG a ogolnie w Wapienicy to ciezko ludzi poznac , tylko Kudlatego poznalem a tak to lipa pare osob do mnie podeszlo i sie przywitalo "czesc moto i wogole" ale do tej pory nie wiem kto to byl A tak ogolnie to gdzie wy siedzieliscie bo ja sie non stop gdzies tam kolo sceny szlajalem.A tak ogolnie to nawet nikt nie raczyl nawet mi powiedziec ze gdzies razem siedzicie. Myslalem ze kazdy se tam gdzies sam lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze nie uogĂłlniaĂŚ
Racja. UogĂłlnianie nie jest w porzadku. Albo konkretnie albo wcale. Kto komentowaÂł ten wie o kim piszĂŞ. Ciebie, Maisha, , przepraszam za wrzucenie do jednego wora.
jakos z forumowiczami wogĂłle nie siedziaÂłeÂś
Siedzia³em. Przy stoliku obok bo za bardzo juz miejsca nie by³o i doœc krótko bo mia³em, niestety, ma³o czasu. Ale kilka s³ów z ludŸmi z forum zamieni³em. W Siamoszycach bêdzie lepiej pod tym wzglêdem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zukiSu musimy z suzi powtĂłrzyc jazde na koniku ......... wiecie zostawiÂłysmy go tam i bedzie tskniÂł ehhee trzeba go odwiedzic
hehe FAJNA ja ju¿ zapomnia³am o tym koniku ale przynajmniej by³o gdzie usi¹œÌ na chwile :mrgreen: a co do k³ótni forumowiczki - forumowicz to ja nie wiem o co chodzi i w sumie chyba ani mi nie zale¿y zeby wiedzieÌ, ale po co te pieklenie sie na siebie :? :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie te¿ siê podoba³o To mój Pierwszy Zlot ale za to jaki :roll: Palenie Gumy Super <ca³a koszulka w gumie> na 2 dzieù gumê mia³em nawet w uszach :mrgreen: !!! Serce mi pêka³o jak ktoœ oddawa³ Kud³atemu nowiutk¹ Hondê Z forumowiczów pozna³em Maishe i jej kuzynkê <chyba> aha i Skalara który ju¿ troszkê wypi³ i niestety nie móg³ nas przewieœÌ PóŸniej szukaliœmy jeszcze kogoœ trzeŸwego ale nikt siê nie znalaz³ :):D Niestety musia³em wracaÌ do domu o 21 i nie widzia³em NIESPODZIANKI... Wszyscy dobrze siê bawili i by³o spox 8) Nie mogê doczekaÌ siê nastêpnego zlotu... Jak najwiêcej takich imprez :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.