Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

10 wrzesieĂą zlot w Wapienicy (Bielsko-Biała)


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 407
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja takÂże wrĂłciÂłem bezpiecznie choĂŚ ulewa mnie dorwaÂła przed Katowicami, zlocik fajny zajebisty konkurs palenia gumy do teraz wszĂŞdzie ja znajduje, szkoda Âże nikt mi nie powiedziaÂł Âże miaÂłem pysk z niej urÂąbany i na schelu dziwnie siĂŞ pani patrzyÂła pewno myÂślaÂła Âże jakiÂś gĂłrnik na moto, Motobandit pojechaliÂśmy bo parĂŞ chwil po tym ja zatrzymaliÂśmy siĂŞ na stacji kilka sprzĂŞtĂłw przejechaÂło, ja myÂślaÂłem Âże to ci zatrzymani pewnie inni teÂż tak pomyÂśleli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaaaaaaaaa......mmmmmmmmmm.....jakies aluzje tam zlookaÂłam 94% bania tak tak....a ja wam powiem z epamietam wszystko z najmniejszymi szczegolikami :mrgreen: a najwazniejsze informacje wyniesione z tego zlotu to:Spider bajsnoÂł jednego Mac-a w Âłokiec biedaczysko malenie i i trenowaÂł tez judo :roll: Mendel opowiedzial mi caÂła historie swojego zycia zwiazana z judoTimac nie chciaÂł tanczyc :? paÂły to pedaÂły i cos tma o biaÂłych kaskach ale daemne to bytÂło...Zawiercie sie opakowaÂło chyba gÂłownie w Finlandiez kims tancowalismy pod scena :| ale nie pamietam jak sie zwaÂł(forumowicz)ÂŁysy miaÂł bardzo blisko ciaÂła shcowane kluczyki ale jak sie okazaÂło nie sieg nozkami na jego cebrze podczas palenia gumy jeden z gapiĂłw siedzocych na drzewie spadÂł (urwaÂła sie gaÂłaz)Saint zgubiÂł naszywke podbeskidzkisÂławek jak zwykle kreciÂł se te filmiki (ja tez tam bede)Kawabuza jak zwykle dzialiÂła mnie Âżubrem brakowaÂło mi tylko gadgeda<==on by ze mna poszalaÂł Fajna.. nie powiem tez miaÂła fajne jazdy...fajnie byÂło fajnie cos komus jeszcze powiedziec??..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.DoszedÂłem w koĂącu do siebie.Pozdrowienia dla wszych nowo poznanych.ImprezkĂŞ mozna zaliczyĂŚ do udanych.Kto chce juÂż zakoĂączyĂŚ sezon!!!!!!!!!???????????????????PrzecieÂż 24-25 organizujemy zlocik w ZAWIERCIU.Wszystkich chĂŞtnych zapraszamy gorÂąco.Mamy juÂż dwie kapele ktĂłre zagrajÂą i na 99 % sponsora ktĂłry da kaskĂŞ na pivko i ÂżareÂłko.BĂDZIE COOOOOL.!!!!!!!PRZYJEZDZAC LUDZIE- OBY TYLKO NIE OBERWAÂŁA SIĂ CHMURA NAD ZAWIERCIEM.Oj Borys sÂłabiutki byÂłeÂś rano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOO zajebisty zlot byÂł! Tego mi byÂło trzeba Kapitalny - palenie gum i strzelanie z wydechow na przemian, doprawiane przeprowadzaniem motocykli kolo glin i pyskowaniem im prosto w oczy wiem ze chlopaki w sumie robili to co im przelozony kazal, ale wczorej wyjatkowo ich nie lubilem (udupili mnie )W nocy jakis gnojek chyba podprowadziÂł Mendlowi kask... taki mniej sympatyczny akcent No i "striptyz"

Jak zwykle te zloty sa zawsze na wiosne i na jesien.Ale 21 stycznia 2006 Monika bedzie organizowac 1 zimowy zlot w tym samym miejscu,dla tych ktorzy przyjada na moto bedzie ciepla strawa  :)
Ja w tym sezonie jezdziÂłem i w BoÂże Narodzenie i w Wielkanoc, wiec kto wie czy tam nie zawitam YNO JAZDA!! pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint zgubiÂł naszywke  
he he a ja nie wiem jak to sie potem sta³o,ale ptrze ko³o mojego sprzêta gdzie mia³em jeszcze plecak na ziemi lezy jakas naszywka to myœ³e,¿ eto moja i da waj j¹ do kieszeni. no i siê okaza³o w domu, ¿e mam dwie wieÌ jak ktoœ nie ma a jest chêtny to moge mu przekazac :mrgreen: [ Dodano: 2005-09-11, 20:58 ]
Saint zgubiÂł naszywke  
he he a ja nie wiem jak to sie potem sta³o,ale ptrze ko³o mojego sprzêta gdzie mia³em jeszcze plecak na ziemi lezy jakas naszywka to myœ³e,¿ eto moja i da waj j¹ do kieszeni. no i siê okaza³o w domu, ¿e mam dwie wieÌ jak ktoœ nie ma a jest chêtny to moge mu przekazac :mrgreen:P.SCOœ to forum nie¿³e nawala:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga to Zawiercie dlugo nie wytrzymalo wolnego tempa i dawaj rura do przodu
z tych dwoch co wylecialo midzy innymi bylem ja , poprostu chcielismy sobie odkrecic troszke bo sie starsznie motocykle grzaly ale czekalismy potem albo puszczalismy was przodem i gonilismy , chyba nikogo tym nie obrazilismy jesli tak to przepraszamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.