Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Faak am See - przemyślenia


vpower

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,rzadko tu pisze ale raczej czasu wolnego mam niewiele niestety. W tym roku w koùcu dotar³em na wymarzon¹ imprezê - European Bike Week w Austrii nad Faaker See. Ciê¿ko jest opisaÌ t¹ imprezê. Poprostu brakuje s³ów. Do 60000 motocyklistów, motocykle takie, ¿e oczy bielej¹ - ka¿dy inny, ka¿dy indywidualny. Koncerty zar¹biste, kupiÌ tam mo¿na wszystko od stringów po harusa za 50000 Euro. Ale w sumie nie o to mi chodzi.Otó¿ by³y tam ca³e stada klubów MC - od Hells Angels po mniej znane. I co? I w³œnie nic. Zero zaczepek, bicia po mordach, zrywania barw, orze³ków, wron i co tam tylko kto mia³ na plecach. Nikt nie edukowa³ nikogo w sprawach praw MC do barw itd. Zero zaczepek, zero spojrzeù spode ³ba - normalnie szok. Przyjacielska atmosfera, jak na pikniku. Zastanawiam siê gdzie nasz krajowe MC naczyta³y siê o tych wszystkich m¹droœci o tym jak to nale¿y ³ad i porz¹dek wprowadzaÌ na zlotach. Co¿ jaki kraj tacy ludzie widocznie.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat wracaÂłem z WÂłoch w piÂątek i jechaÂło na zlot okoÂło mnĂłstwo motorĂłw a na kaÂżdej stacji po drodze kolejki pod dystrybutory na 20min czekania wiĂŞc mnie liczba 60tyÂś sprzĂŞtĂłw nie dziwi. Super musiaÂła byĂŚ impreza mam plan w przyszÂłym roku sie wybraĂŚ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 60000 motocyklistĂłw
nie napisaÂłeÂś jednego zera za duÂżo ?? Cholera moje zdolnoÂści percepcji nie ogarniajÂą takiej iloÂści motocykli
Nie - liczba jest prawidÂłowa. Do tego 95% jak nie wiĂŞcej to HD. W obrĂŞbie kilkunastu kilometrĂłw i dalej widac byÂło tylko motocykle. NiekoĂączÂąca sie parada - szczĂŞka opada - naprawdĂŞ. Wg mnie lepiej odpuÂściĂŚ wszystkie zloty w Polsce razem wziĂŞte a tam jechaĂŚ i poczuĂŚ to drÂżenie ziemi. Jest tak jak powiedziaÂłem - atmosfera jak na rodzinnym pikniku. Jak bedzie dobrze to za rok znĂłw jestem.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i faktycznie,tylko pozazdroscic.Tak wtrace tutaj jedna rzecz jesli chodzi o zloty motocyklowe.Mam najomego,ktoremu kilka lat temu udalo sie byc na zlocie we Francji.Nagral to na kamerze,wiec mialam mozliwosc to ogladac.SLuchajcie,miasto calkowicie zamkniete.Nikt nie mial prawa wjezdzac tam samochodem.MIeszkancy tego miasteczka na czas zlotu wyrowadzili sie z domu(Ci co chceli pozostawali).Impreza 3 dni-miasto motocyklistow.Dla mnie to juz bylo szokiem.W Polsce takie cos by nie przeszlo,no i kto by sie odwazyl zostawic swoj dom,jak dookola pelno nieznajomych ludzi.Wiec probuje sobie wyobrazic ta impreze i chyba jestem wstanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.