Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

CZy Kawasaki to padaki ?


rekrut76

Rekomendowane odpowiedzi

CZeœÌInteresuje mnie temat awaryjnoœci Kawasaki Zx9 lub Zx7. W sumie s¹ to motorki które obok bladego te¿ mi siêpodobaj¹ ale s³ysza³em ¿e KAwasaki s¹ awaryjne i ¿ sêsypi¹ czy to prawda ¿e motorki ponad 50 tyœ przebiegu to tylko hondy i yamahy siê op³aca braÌ ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krotko mialem TE kAWAÂŁSRAKI i ja bym tego wynalazku nie kupowal.Skrzynie to sie tak sypia ze szok i wogole daj se spokoj z tym motocyklem. [ Dodano: 2005-09-17, 09:58 ]Mowilem ogolnie o firmie Kawasaki ze to wynalazki.Moze sa i ladne bo nie powiem ze nie ale ogolnie to smietnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze bo ja tak naprawdĂŞto juz niewiem co kupiĂŚ jedni mĂłwiÂą to jest dobre drudzy to jest dobre i ja juÂż z tego nic nie wiem moÂże polecicie mi jakieÂś moto uÂżywane w grĂŞ wchodzÂą tylko scigacze ( bo mi siĂŞ najbardziej podobajÂą ) kasy bĂŞdĂŞ miaÂł ok 12 000. Jest jakiÂś dobry wybĂłr w tej cenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mowi ze Kawasaki to padaki to niech sie jebnie w leb! :| Taka opinie wyrobili im debile ktorze takie mieli ale nie wiedzieli co to serwis.I tak jezdzili dopoki silniki nie padly a potem pierdolili ze Kawasaki to padaki.Mialem 3 Kawy:ZXR750R,ZX6R i ZX9R.Z ani jednym nie mialem problemow,zadna nie brala ani grama oleju.Przebiegi tez mialy juz spore np.ZXR750R (i to ta sportowa,bardziej wysilona) jak kupowalem miala 36tys.km a jak sprzedawalem to miala 58tys.km i chodzila jak zloto.A ZX9R sprzedawalem jak miala przejechane 66tys.km i tez chodzila rewelacyjnie.Tylko ze ja o nie dbalem:zawory,gazniki i olej regularnie co 6tys.km!!!Kumpel ma np.ZX9R z 1996 i ma juz prawie 100tys.km i nadal jest w b.dobrym stanie tyle ze tez nie zaniedbuje serwisu.Poprostu kto dba ten ma :wink: Co prawda w ZX10R nie popisali sie troche (pekajace ramy,stelaze) ale ogolnie Kawy od 1991 to fajne sprzety:mocne i nietuzinkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Gabrysiem 8) Kazdy sprzet da sie zajebac............i niema reguly ze "Kawasaki to padaki"..........Jak wlasciciel dba o maszynke i regularnie ja serwisuje to bedzie OK 8) Tak to jest znajomy mial ZX 6R.....i dopiero ja go uswiadomilem po 15 TYS. !!!!!! ze powinien zmieniac olej co 6 tys...... A potem mowia takie rzeczy o motocyklach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w³aœnie pomyœ³a³em sobie o zx7
Tez mialem taki dylemat i chcialem lyknac zx7rA ze Gabrys mi namieszal w glowie to kupilem srada 750.Jezeli chcesz sprzeta bardziej do jazdy to bier kawe a jak chcesz conieco pomeczyc sprzeta to suzuki.Suzuki lzejsze jest o wiele od kawy takze ...Jak bedziesz chcial to sprzedam ci moj komarek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.