Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Impreza !!! - do zorganizowania


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Temat jest ale cos malo chetnych HEJ HEJ FORUMOWICZE DO WAS MOWIE BRAC SIE I ZGLASZAC GOTOWOSC!!!!!!! nie myslec tylko o sobie pomagac innym moim zdaniem Pawel ma racje pomagac jednym to to bedzie dla nich widoczne zreszta mnie jest wszystko jedno dla jakiego domu wazne ze sie pomaga przypominajcie znajomym o nowej akcji po tamtej wszyscy byli zachwycenipozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jestem ZA, ZA i jeszce raz ZA !!!!zglaszam gotowosc no i pomoc w czym tylko bede mogÂła co do wyboru domu dziecka. trzeba wziasc pod uwage odleglosc od gliwic no i liczbe dzieciakow w sarnowie bylo ich cos kolo 90 o ile dobrze pamietam wiec dwa autobusy jak nic no i nie wiem jak to jest formalnie z organizowaniem takich wycieczek musza byc jacys opiekunowie itd ale to sie nie znam.w kazdym badz razie pomysÂł git !!!! nic tylko realizowac 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no 90 dzieciakow to zbyt duzo, tam nie ma tych konikow az tak duzo, niestety bedziemy musieli wziasc mniejsza liczbe dzieciakow, i dzielic je na mniejsze grupy do smigania na konikach a reszta bedzie siedziec przy ognichu z kielbaskami czy cos tam porabiac z wami i czekac na swoja kolej... a i mysle ze autkoar nie byÂłby zbyt drogi... pamietam, ze zawsze na wycieczki za autokar placilo sie kolo 400 - 600 zÂł na dystans dosc dlugi typu katowice - krakow a tutaj odlegÂłosc bedzie znacznie mniejsza, wiec mysle, ze cena nie bedzie zbyt wygorowana ja tam sie w sumie na tych cennikach nie znam....Ludziki w miare mozliwosci tak do konca lipca poczatku sierpnia zbieramy sie na dzieciaczki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ops 2 razy to samo sie napisaÂło :D I tu jest pytanie, ja nie wiem czy np mi by ktos zaufaÂł dac pieniazki, wiec pytanie do Marcina, czy mozna by w salonie skladac pieniazki ? Oczywiscie ten co nie ma jak dojechac moze w Bumerangu przy wszystkich komus przekazac i ten ktos zawiezie je do Marcina... No cholercia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli ustalimy ktory dom to podejme sie do zalatwienia sprawy z dyrektorem, co do dowiezienia dzieci i ich opiekunow. W Sarnowie juz nas znaja, wiec latwiej byloby sie dogadac, oni pewnie tez pomogliby w zorganizowaniu transportu, napewno organizuja wycieczki, wiec maja zaprzyjaznione firmy z autokarami tak mysle.Kase faktycznie mozna zbierac w salonie u Marcina, juz to zdalo egzamin a i w bumerangu tez,moge ja dostarczac Marcinowi, mam blisko a w bumerangu tez czesto jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie czyta to duzo osob bedzie w tym czasie na wakacjach wiec moze przelozymy to na poczatek wrzesnia pogoda jest zazwyczaj wtedy oka dom faktycznie mozna wybrac blisko miejsca zabawy bedzie lepiej ich przywiezc i odwiezc
Ja tez jestem za zeby to zorganizowac we wrzesniu po wakacjach(nie bedzie mnie przez cale wakacje ), oczywiscie dokladam sie do imprezy dajcie znac gdzie i od kiedy mozna dawac kaske, bo 29czerwca mam wyjazd i chcialbym to jeszcze przed wyjazdem zalatwic, co do Sarnowa to jestem za!!Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ponawiam propozycjê, któr¹ ju¿ kiedyœ rzuci³em. Na wiosnê co roku organizujemy wypad do Domu Dziecka w Sarnowie, który objêty by³by naszym patronatem. Natomiast drugi wypad w lecie lub wczesn¹ jesieni¹ do innego domu dziecka. Tym bardziej, ¿e jeœli chcemy zorganizowaÌ imprezê w okolicach Gliwic to wybór Domu Dziecka w okolicy zmniejsza problemy z transportem dzieciaków. A poza tym dzieci nie maj¹ wp³ywu na to do jakiego domu dziecka trafi¹ i chyba lepiej jak siê uœmiechnie wiêcej dzieciaków. Oczywiœcie do³o¿ê siê i zjawiê siê niezaleznie od tego, który DD wybierzemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja teÂż jestem za wrzÂśniem i za akcjÂą. co do domu to hym...sprawa nieÂłatwa. niby zwykle grupy mc biorÂą pod opiekĂŞ 1 konkretny dom - to jest bardziej zauwaÂżana...z drugiej strony to fakt Âże to nie dzieciaki decydujÂą gdzie trafiÂą...swojÂą drogÂą jakoÂś nie wydaje mi siem Âżeby dom w gliwicach byÂł w zÂłej sytuacji..wiecie miasto wÂładza pieniÂądze itp...ale nie wiem..kombinujta - mnie i tak zaraz nie bĂŞdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mogĂŞ wystawiĂŚ opiniĂŞ stadninie o ktĂłrej mowa. ByÂłem tam w niedzielĂŞ z mojÂą kobietÂą i znajomymi. Bardzo miÂłe panie treserki. ByÂła to nasza pierwsza przygoda z 4 kopytnymi, wiĂŞc zostaliÂśmy poinstruwani co i jak, nakazano nam wykonywaĂŚ ĂŚwiczenia. Bardzo fajna przygoda, mam nadziejĂŞ Âże teraz w miarĂŞ regularnie bĂŞdziemy tam jeÂździĂŚ. StadninĂŞ mogĂŞ poleciĂŚ w 100%. Co do ceny to udaÂło nam siĂŞ otrzymaĂŚ mega promocjĂŞ A to wszystko dziĂŞki znajomoÂściom z forum. DziĂŞki Iniemaboy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.