Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

A tak kochalam motory =(


Vella

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze bylam taka dumna ze smigamy sobie z moim chlopakiem na jego kawasaki, tak strasznie lubilam ten ryk pedzacego motoru... ale to wszystko sie zminilo wszystko za sprawa wypadku, ktory moj Damian mial miesiac temu! Jakis idiota na autostradzie przygniotl go do barierki samochodem, nie zauwazyl go przy zmianie pasa efekt: zerwane obydwa wiezadla boczne i krzyzowe tylne oraz rzepka rozlupana na 4 czesci! Przeszedl rekonstrukcje kolana w instytucie sportowym w USA i podobno sie nawet udalo, ale mamy watpliwosci czy noga wroci do calkowitej sprawnosci Na razie ma calkowity zakaz obiazania i jakiegokolwiek ruchu kolana na 10 miesiecy, potem z pewnoscia dluga rechabilitacja! Na moje oko w takim czasie zanikna miesnie... Co najlepsze sprawca wypadku uciekl z miejsca wypadku i nawet nie pofatygowal sie sprawdzic co sie stalo. Dopiero nastepny kierowca zatrzymal sie i wezwal pogotowie, zabezpieczyl miejsce wypadku zeby ktos go nie przejechal przez przypadek, jednak sa jeszcze ludzie z sercem! Moj chlopak prawdopodobnie doznal trwalego kalectwa w wieku 20 lat, wszystko przez jednego barana. Brak mi slow, jestem zalamana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z debilami w autach zawsze sa klopoty... Szkoda ze nie zapamietaÂł numerĂłw rejestracyjnych puszki, choc wiadomo ze to nie o tym sie mysli w momencie kiedy sie moze stracic zycie. Pozdrowienia dla Damiana z szczerymi Âżyczeniami odzyskania peÂłnej sprawnoÂści w kolanie. Trzymajcie sie oboje!!A kolesia z auta niech ch** szczeli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo za wszystkie slowa otuchy, jestescie kochani a zyczonka na pewno przekaze oczywiscie ze powintalo ale to trudne jak sie z bolu traci przytomnosc to jest to niestety fizycznie niewykonalne :roll: powinnam sie cieszyc ze skoncylo sie tak a nie inaczej, bo jechal ze spora predkoscia (kolo 200km/h, ale autostrada wiec jest usprawiedliwiony ) i moglam go juz wiecej nie zobaczyc jednak szczesliwite barierka go zatrzyma, takze nie wllecial pod kola aut jadacych z przeciwnego kierunku, a i troche wychamowala, takze motor przewrocil sie juz przy znacznie mniejszej i... Jednak wyobrazacie sobie calkowite unieruchomienie calej nogi przez 10 mies!? A przez nastepne pare lat rechabilitacja! Takze lacznie kolo 3 lat smigania o kulach, a pozniej nie wiadomo co bo calkiem mozliwe ze kolano nie bedzie juz nigdy na tyle stabilne zeby Damianek mogl chodzic chyba nawet nie bedzie mogl prowadzic auta przez caly ten czas, bo ma uszkodzone prawa noga a wszyzstkie automaty sa wlasnie na prawa. Moze mozna to jakos przerobic? Bedziemy musieli sie dowiedziec. Tak strasznie mi go zal, ma dopiero 20 lat i nie bedzie mogl w pelni wykorzystac najpieknieszego okresu swojego zycia :x chociaz moze byc pewien, ze w trudnych chwilach bede zawsze przy nim, tak samo jak rodzina i najblizsi przyjaciele na ktorych zawsze mozna liczyc Jeszcze raz dzieki za mile slowka =*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

¯ycie jest niestety ma³o przewidywalne, a ró¿ne wypadki s¹ wpisane w jego definicjê. Zarówno te mi³e, jak i mniej... Najwa¿niejsze aby cz³owiek nie pozosta³ sam, bo wtedy robi siê na prawdê kiepsko. Rodzina i przyjaciele s¹ najwa¿niejsi. Zatem rych³ego powrotu do zdrowia dla Damiana oraz o cierpliwoœÌ dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zycze szybkiego powrotu do zdrowia Damianowi.Teraz najwazniejsze,zeby Ci ktorych kocha byli przy nijm.Wsparcie psychiczne w takich chwilach jest bardzo wazne,zreszta swietnie o tym wiesz A co do motorow-w tej chwili moze masz zal do mtorow(chociaz nie wiem naprawde dlaczego,ja to bym miala zal do samochodow),ale w glebi kochasz je tak samo mocno jak przed ty przykrym wypadkiem.Chlopak dojdzie do sibie i bedziecie razem z usmiechem na buzi patrzec na motory.Je jak sie raz pokocha,to kocha sie do konca zycia.Tutaj sa ludzie,ktorzy w wypadkach motocyklowych stracili kogos bliskiego,przyjaciela...A mimo to jezdza.Mieliscie ogromne szczescie,ze nie skonczylo sie najczarniejsza wersja.Pozdrawiam serdecznoie Ciebie i Twojego Damiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko siĂŞ na pewno uÂłoÂży. Trzeba tylko mocno w to wierzyĂŚ. Moja Ola jeszcze miesiÂąc temu byÂła w ÂśpiÂączce przez tydzieĂą po wypadku motocyklowym z ciĂŞÂżkimi obraÂżeniami gÂłowy, a lekarze nie dawali jej wielkich szans przeÂżycia. W ubiegÂły piÂątek wypuÂścili jÂą ze szpitala i wszystko wskazuje na to, Âże wyzdrowieje. WiĂŞc gÂłowa do gĂłry. Wiara czyni cuda. NajwaÂżniejsze ÂżebyÂś chÂłopa nie opuszczaÂła w tych trudnych chwilach.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.