Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

forum motocyklistow 2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hey,Tak se mysle ze skoro tyl osob narzeka mniej lub bardziej na forum.motocyklistow.pl to moze zrobic alternatywe ? Z tym ze np mogl bym koms tam porzadzic ... i zobaczylibysmy co by z tego wyszlo... piszcie co wy na to ... ? ja moge dac troche miejsca na www adres jakis i pomoc tech w razie czego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi sie Âżeby to byÂł dobry pomysÂł. Problem z ogĂłlnopolskim jest taki Âże wielu zarĂłwno uzytkownikĂłw jak i administratorĂłw uwaÂża siĂŞ za najmadrzejszych na Âświecie. Tacy ludzie sa niereformowalni. ÂŚlÂązacy nawet jak majÂą cos do siebie to potrafia to zaÂłatwiĂŚ przy piwku lub ognistej wodzie. Ja na tamto forum czasami zaglÂądam, ale praktycznie wogĂłle nie pisze juÂż. ZostaĂąmy przy tym co mamy, mnie siĂŞ takie grono podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robta co chceta.Moje zdanie jest takie-podoba mi sie tu.Mimo,ze nie mam mozliwosci spotkania sie bezposrednio z ludzmi z forum,lubie forumowiczow.A jesli sie komus cos nie podoba

tyl osob narzeka mniej lub bardziej na forum.motocyklistow.pl
to niech tu nie zaglada i tyle.Czego oczy nie widza,tego sercu nie zal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie siê te¿ podoba tak jak jest, a jestem tu krótko... :!: Mo¿e wczeœniej by³o inaczej :?: Ale o tym, ¿e ludziom siê tu w jaki kolwiek sposób podoba, œwiadczyÌ mo¿e choÌby wci¹¿ wzrastaj¹ca liczba zarejestrowanych u¿ytkowników. A kto che to i tak zagl¹dana ogólne forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec forum, chyba bedzie ... chodzby tak do picu zobaczymy co z tego wyniknie... bedzie to calkiem inne forum pod innym adresem wiec tu nic nie bedzie zmieniane :-) Jak ktos chce sie tam pobawic niech da znac napewni mariopres, pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz czas Pche³ka to próbuj ale ja ja uwa¿am, ze lepiej ca³e si³y i czas poœwiêciÌ na dbanie o nasze forum. Jest najlepsze na œwiecie i tak tez jest postrzegane przez ludzi z Polski (gdzieœ s³ysza³em albo czyta³em opinie, ze nigdzie nie ma tak rodzinnej atmosfery jak u nas). A wszelkie fora ogólnopolskie prêdzej czy póŸniej id¹ w tym samym kierunku. S¹dzê, ¿e lepiej zadbac o to, ¿eby nasze forum sz³o dalej tym torem jakim idzie. Tak czy siak ja zostajê TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NadgorliwoœÌ gorsza od faszyzmu......Nie uszczêœliwiajmy ludzi na si³ê, jeœli bêda sie logowac ludzie z innych rejonów to mozna nad tym pomyœleÌ...niektórzy mog¹ to te¿ odebraÌ jako konkurencjê...a konfliktów przez ogólne mam ju¿ doœÌ....lepiej wreszcie galeriê by siê przyda³o zrobiÌ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie wiem nie przeczyta³em tu wszystkich wypowiedzi,ale wiem jedno jako motocykliœci powinniœmy siê ³¹czyÌ, wiele juz by³o tu pisane o podzia³ach itp. a tu co czytam ... :wink: wiadomo ¿e w ka¿dej grupie ludzxi jest ktoœ nie odpowiedni, ale trzy trzeba coœ takiego robiÌ, wiadomo kazdy nato patrzy sie ze swojej strony. i tak wogóle to mi siê wydaje,ze to nie ma sensu. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PcheÂła, daj se siana i nie baw sie w te klocki. Na ÂŚlaskim jeszcze roboty po jajka, a sie chcesz pakowaĂŚ w inne. Poza tym forĂłw (?) jest i tak w cholerĂŞ, a to, chociaz Âślaskie, nie zabrania logowac sie nikomu z innych stron.MarianKaforum slÂąskie, ogĂłlne, TDM polskie, TDM miĂŞdzynarodowea jeszcze zerkne czsem na poÂłudniowcĂłw. I na motocyklu by sie czasem pojeÂździÂło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.