Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

WYPADEK ZULKA


adi GSX600F

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja Wam powiem ¿e jest w strasznej sytuacji!!!!!!!!jest daleko od domu,nie umi wstaÌ sam,mówi¹ po czesku i czekaj¹ go jeszcze operacje!!!!rzeczywiœcie dobrze ¿e nie jest gorzej lae wcasle nie jest dobrze,bardzo mu wspó³czuje i wiem ¿e jest mu ciê¿ko mam nadzieje ¿e jak najszybciej przyjedzie do Polski i wyzdrowieje. 8) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adi GSX600F, ja wyszÂłam z tego bez wiĂŞkszych obraÂżeĂą. Nie mam Âżadnych zÂłamaĂą, tylko ogĂłlne stÂłuczenia lewej strony (ÂłokieĂŚ, dÂłoĂą, kolano, biodro, troche na plecach). LeciaÂłam za moto po asfalcie, wiĂŞc jestem troche poobdzierana.Wiem jedno: na przyszÂły sezon kupujĂŞ ubranie ze skĂłry. Nigdy wiĂŞcej tekstyliĂłw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Wam powiem Âże jest w strasznej sytuacji!!!!!!!!jest daleko od domu,nie umi wstaĂŚ sam,mĂłwiÂą po czesku i czekajÂą go jeszcze operacje!!!!rzeczywiÂście dobrze Âże nie jest gorzej lae wcasle nie jest dobrze,bardzo mu wspó³czuje i wiem Âże jest mu ciĂŞÂżko  :oops:  mam nadzieje Âże jak najszybciej przyjedzie do Polski i wyzdrowieje. 8)  pozdrawiam
we wszystkim trzeba znalezc optymistyczny akcent ,ja na przyklad pierwszy raz naprawde mialem spokojny urlop,odpoczelem jak nigdy,przejebane jest tylko to ze trzeba chodzic o kulach a jak je odstawi to trzeba od nowa uczyc chodzic [ Dodano: 2005-09-02, 20:36 ]
Wiem jedno: na przyszÂły sezon kupujĂŞ ubranie ze skĂłry. Nigdy wiĂŞcej tekstyliĂłw.
dokladnie only skĂłra a najlepiej ARLEN NESS lub BERIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech wraca szybko do zdrowia !! kurwaaaaaa coÂś duÂżo tych wypadkĂłw u mnie na wsi:D(na Zarzeczu)h teÂż byÂł kilka tygodni temu wypadek koleÂś chciaÂł zachamowaĂŚ przed autbusem PKS ale zamocno nacisnoÂł tylni chamulec i motocykl oboruciÂło na bok i turlaÂł sie po ziemi i walnoÂł w pks,naszczĂŞscie koleÂś caÂły ale motocykl do skasowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:? o kurcze... ja dopiero teraz zauwaÂżyÂłam ten temat... rzczywiscie Zulk ma wyjÂątkowego pecha, bo jeÂśli chodzi o umiejĂŞtnoÂści to wydaje mi sie Âże mu ich nie brakuje, jeÂździÂłam z nim i ani przez chwile nie poczulam zagroÂżenia... Kuruj sie chÂłopie i wracaj na szose jak najszybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem.Mam cwiczyc kolano tak mi kazali a to troche boli jeszcze ale daje rade Dzieki wszystkim za cieple slowa miaÂłem relacje na bierzaco Pewno w tym sezonie nie dam rady na dwa koÂła ale kto wie jak bedzie taki dlugi jak zeszlywiec jak co to dzidaaaaaaaaaaaaaaaaa PS,CaÂłkiem wypas ten czeski szpital Aaa i wybaczcie ze wolno pisze 1 reka w gipsie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.