Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

1 Września


maku_CSI RIDERS

Rekomendowane odpowiedzi

nom i znów 10 miechów wiêzienia za co ????????????? co takiego zrobi³emw iem zê to wogóle b³¹d ¿e sie urodzi³em ech ale co to za kara..... mozê chocia¿ sie spotkam z szalonaanka, i coœ wyjdize z tego :mrgreen: [ Dodano: 2005-09-01, 22:01 ]wcale b³êdów nie porobi³em sorki ale na szybko to pisa³em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marura  rok szkolny koncze jzu pod koniec kwietnia ... a potem ino sranie w gacie ... ja che dluzszy rok szkolny !!
PCHELA... nowa matura to œciema !! wiem bo pisa³am w tym roku a na uczelnie i tak sie dostajesz po rozmowach kwalifikacyjnych, czy sprawdzajacych przystosowanie do zawodu... nie ma czego siê baÌ a od kwietnia do maja tzn w czasie matur jest ca³kiem spoko nie mówi¹c ¿e potem ³¹cznie masz 5 miesiêcy wakacji :mrgreen: no w³asnie... mi siê juz 4 koùczy :| tylko nie wiem kiedy on przemino³ ale mimo wszystko POWODZENIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tez Âżycze wszystkim udanego roku szkolengo:)) i naprawde ja nie wiem czemu mĂłiĂŚe Âże wam w tej szkole tak Âźle,ja osobiÂście bym wrĂłciÂł jeszcdze do liceum i pochodziÂłsobie z da trzy lata bo naprawde super byÂło,choĂŚ zalezy to w duÂżej mieÂże od loudzi z jakimi siĂŞ przebywa:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saint, to sie zamieù z tym zê ja mam jeszcze gimnazjum (3 klasa) klase mamy strasznie popier** moze 2 osoby s¹ normalne a reszta to mo¿na by powiedzieÌ U£OMY wogóle nie zgrana klasa jeden przeciwko drugiemu tu jeden czeœÌ a za plecami ju¿ gadka i wogóle kapusie zamiast ¿yczyÌ drugiemu dobrze to tylko ¿eby jak najgorzej mia³ ach wogóle szkoda gadaÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy wszyscy jesteœcie pesymuœci, zamiast sie rozczulaÌ ¿e zosta³o nam jeszcze prawie 10 miesiêcy, lepiej pomyœleÌ ¿e to jest 9 z groszem To dzia³¹ na psychike jak ceny w himpermarketach 39,99 - o coœ kosztuje 30 z groszem Pozdrawiam i ¿ycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.