Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tak polak pisze OGŁOSZENIE :D


suzi250

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.mam do sprzednai SIMSONA SR4-4 ,rok produkcji 1976.Jak an te lata sprawuje sie wrecz idealnie! Jego maksymalan predkoœÌ to ponad 80 km.Posiada on chÂłodzenie powietszem,i jako jeden z niewielu ma cztery biegi.W silniku zostaÂły zmienione tarcze spszengÂłowe, pierÂścionki oraz opony. Jego jedyna wada to brak kopniaka,ale na pych odpala bez problemu. Spszedaje poniewasz chcem coÂś o wienkszej pojemnoÂści. OczywiÂście posiada wszystkie papiery.MoÂżliwoœÌ zamiany na minska 125. przepieg nieznany.Muj numer telefonu to 503326094 prosze dzwoniĂŚ wrazie pytaĂą. Jak jeszcze nie podkreÂśliÂłem jakiÂś b³êdĂłw to napiszcie tutaj zapodaje link jak nie potraficie w to ĂFIESZYCI :mrgreen: :mrgreen: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=61121730

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.mam do sprzednai SIMSONA SR4-4 ,rok produkcji 1976.Jak an te lata sprawuje sie wrecz idealnie! Jego maksymalan predkoœÌ to ponad 80 km.Posiada on chÂłodzenie powietszem,i jako jeden z niewielu ma cztery biegi.W silniku zostaÂły zmienione tarcze spszengÂłowe, pierÂścionki oraz opony. Jego jedyna wada to brak kopniaka,ale na pych odpala bez problemu. Spszedaje poniewasz chcem coÂś o wienkszej pojemnoÂści. OczywiÂście posiada wszystkie papiery.MoÂżliwoœÌ zamiany na minska 125. przepieg nieznany.Muj numer telefonu to 503326094 prosze dzwoniĂŚ wrazie pytaĂą.  Jak jeszcze nie podkreÂśliÂłem jakiÂś b³êdĂłw to napiszcie tutaj zapodaje link jak nie potraficie w to ĂFIESZYCI  :mrgreen:  :mrgreen:  :Dhttp://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=61121730
Bykom STOP!!! musiaÂł to pisaĂŚ w poÂśpiechu albo albo nie umie pisaĂŚ XDp.s. a ten jego simsonek nawet zadbany pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy juÂż o tym sÂłyszeliÂście ale...Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosaÂłoe mgoÂą byĂŚ w niaedziÂłe i w dszalym cÂąigu nie pwinono to sawrztaĂŚ polbemĂłrw ze zozumierniem tksetu. Dzijee sie tak datgelo, Âże nie czamyty wyszistkch lteir w soÂłwie, ale cÂłae soÂłwa od razu.i to jest flul wpaysa nie zadna Âśdnreiakwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wszystko przez jego mamusie i tatusia nie czytali mu bajek na dobranoc i nie wpoili zapa³u do czytania ksi¹¿eczek koles skupia sie na œwierszczykach z ilustrowanymi stronniczkami hahaha ¯arty ¯artami polski jezyk spada na spy, zaniedlugo nie bêdziemy umieli dogadac sie sami miedzy sob¹ [ Dodano: 2005-08-29, 11:13 ]Gixer,

PaweÂł - PRC napisaÂł/a:  Ale tego sÂłowa nieumie rozszyfrowaĂŚ: "Âśdnreiakwa"  ÂŚredniawka Wink
hehehe jaki ty mÂądry dlugo myslales nad tym :mrgreen: Pozdrowionka juz nie umie sie doczekac na moja nowÂą piÂżamkĂŞ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiedzia³em ¿e to jest forum PANUF PROFESORUF.Synek chce sprzedaÌ mopla i napisa³ jak napisal.Kto chce kupiÌ wie "o so mu cho¿i" i tyle.Jakoœ mnie straszniie dra¿ni najebywanie sie z innych za b³êdy ortograficzne.Zanim zaczniecie laÌ z innych, poczytajcie sobie napszik³ad swoje ostatnie 3 posty.ORTOGRAFIA TO JES TAKI SAM SZMELC JAK PRZEPISY DROGOWE,SAWUARWIWRY I INNE PIEPSZONE KONWENANSE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.