Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

f.j.u.t.y z.j.e.b.a.n.e ryje


Prodiz

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo mi przykro, nie wiem co moge powiedzieÌ Chyba ¿aden sposób nie jest dobry, ¿eby Ciê pocieszyÌ, a wyrazy wspó³czucia wylewane na forum tez na wiele sie ne zdadz¹ Niby motocykl to rzecz nabyta, ale taka strata+sp³acanie d³ugów za coœ czego nie ma to ciêzka sprawa Oby motocykl sie znalaz³, szczerze Ci tego ¿yczê, bo wegetacja to naprawdê trudny okres w ¿yciu motocyklisty Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu Seweryn wspolczuje ci strasznie wiem ile zdrowia(dziadek)i zapalu kosztowal cie ten motocykl,ale mam nadzieje ze albo sie znajdzie albo zadzwonia te hu.e,przejebane caly ten kraj jest chory bo nawet gdybys mial AC to pewnie firma ubespieczeniowa okradlaby ci po raz drugi.Bede bacznie obserwowal osiedla i trasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur************ wiem co to jest straciÌ moto ja sie tak czu³em przez jeden dzieù ale naszczêœcie kasa dosz³a.... mo¿na by ci sie nawet zrzuciÌ na jakieœ moto np co kompost po 2 z³ od wjazdu(choÌby jak¹œ MZ) nie chce Cie te¿ uraziÌ , ja Cie doskonale rozumie ;( teraz pewnie tydzieù bêd¹ trzymaÌ ¿eby troche ucich³o a potem sie wezm¹ za sprzeda¿ albo co innego nie buj sie jesteœmy wszyscy z Tob¹!!!!!!!!! 3maj sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku najbardziej moze Ci pomoc Miesko69...
A co on ma dziuple w domu czy jak ?Szczerze wspó³czuje Prodiz. Zapoda³em kilku znajomym z okolicy fote i ma³y opis, moze ktos cos bedzie akurat wiedzia³.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamNie chcialbym byc pos¹dzony o reklamê ale ubezpieczenie z zakresu AC kradzie¿ nie jest a¿ tak drogie, np. za moto warte 10 000 skladka na rok wynosi nieca³e 350 - mo¿na wzi¹Ì na 4 raty i odpuscic sobie placenie zim¹... Jakby ktoœ mia³ jakieœ pytania to walcie smia³o... Prodiz Tobie wspó³czujê i obiecujê porozgl¹daÌ siê wokó³ - daj jakis namiar kom. bo przecie¿ nikt nie poleci od razu na policje jak zobaczy podobne moto.PozdrawiamMicha³

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... nie zauwa¿ylem... obacze i zapisze w kom - w razie jakby co .Co do ubezpieczenia: nie znam oferty link4 - nie mówie ¿e jest z³a czy dobra - musisz zadzwoniÌ...W PZU wygl¹da to tak:przykladowe moto za 10 00010 000 x 2,1% = 210 (2,1% dot. okrêgu katowickiego w innych czêœciach kraju s¹ inne wspó³czynniki)+ 66% za ubezpieczenie tylko z zakresu kradzie¿ = 348jeœli masz jakieœ zabezpieczenie to mo¿liwa zni¿ka do 10 % - przykladowo masz jakieœ zabezpieczenie -5% = 331jeœli masz OC w PZU -5% = 314jeœli jest to kontynuacja ubezpieczenia z zakresu AC -5% = 399jeœli masz jeszcze np autko ubezpieczone w PZU -5% = 283jeœli ubezpieczysz jednorazowo -5% = 270 zl <--- tyle mo¿e wynieœÌ sk³adka na rok z zakresu kradzie¿...Nikogo nie namawiam ale za jakies 3% wartoœci motocykla mo¿na sobie zapewniÌ spokojny sen...Jeœli mielibyœcie pytania z zakresu ubezpieczeù walcie œmia³o...PzdrMicha³

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.