Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

f.j.u.t.y z.j.e.b.a.n.e ryje


Prodiz

Rekomendowane odpowiedzi

mam nieciekaw¹ wiadomoœÌ.w œrodê po 17-tej tak do 19 skradziono mi motocykl honda cbr900rr. sta³ pod blokiem na ulicy Lenartowicza. nie mialem AC wiec moto odpada na kilka lat. nr ramy: HMSC282355141nr silnika: SC28E2355638malowanie tak jak na zdjêciach.gdyby ktos cos wiedzial to by³bym wdziêcznydó³ jak chooj, a mialem teraz jechac na wisle.pozdro i nie dajcie sie okraœÌ bo ja da³êm i teraz mi pozosta³ tylko ból i cierpienie no i d³ugów na jakies 2 lata oddawania, a moto nie ma. czyli z moich wyliczen za jakies 5 lat wroce na drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak... 2-3 wrzesieù bajzel £ódŸ, 10-11 bajzel Wa-wa...cholerny kraj!ale trzeba mieÌ nadziejê - niedawno by³a akcja na PRECLACH, te¿ zgin¹³ motocykl, suka jakaœ (chyba GSXR 600), ale wyp³ynê³a na allegro, kto wie, mo¿e i tym razem szczêœcie dopisze - bede za to 3ma³ kciuki.na wszelki wypadek masz linke na precle -http://usenet.gazeta.pl/usenet/0,1.html?gr...l.rec.motocyklezapodaj info o padace, wiele ludzi to przegl¹da to jest szansa na to ze ktoœ swróci uwagêby³oby dobrze gdybyœ poda³ kilka szczegó³ów tego motocykla - coœ co trudno bêdzie znaleŸÌ w innych RR-kach (w tej suce by³o to np. specyficzne siedzenie) Opisz te¿ jak moto by³o zabezpieczone - to ku przestrodze, czego robiÌ nie nale¿y/nie powinno siêpowodzenia raz jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOjj Prodiz, przejebane..Badzmy dobrej nadzieji ze sprzecik sie znajdzie .A to co moto miales przed blokiem swoim ,miales jakies zabezpieczenie.Moze toj jakis kolega zrobil sobie glupi zart :?: Miejmy nadzieje ze sie to dobrze zakonczy.Chyba bede musial zabezpieczac swoja maszynke bo teraz coraz gorzej sie robi widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qwa zajebaÌ skurwysynów....trzeba uwa¿nie siê rozgladaÌ - napisz czy mia³ coœ po czym idzie go poznaÌ i jakichczabezpieczeù u¿y³eœ(mo¿e np.coœ musieli naruszyÌprz jego odblokowywaniu). Jeœli ktoœ jedzie na gie³dêdo ³odzi albo ma tam qmpli niech ich poprosi ¿eby szukali jakiœ pojedynczychc elementów - owiewek kó³...mo¿e zêbatka (wygl¹da na nieseryjn¹)...a jak zobacz¹ to od razu z brygad¹10 albo psami i za pysk sk¹d to maj¹wspó³czujê...mo¿e siê ktoœ po okup zg³osi lub bêdzie chcia³ to spyliÌ przez allegro lub grtke.pl lub otomoto - ostanio w GM opisywali coœ takiego. miej nadzieje - jest szansa ¿e siê znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K.U.R.W.A. .................Wspolczuje prodiz.................A niedawno jeszcze widzielismy sie w Morsku Skurw****Jesli tylko wpadnie mi gdzies Twoj Blady w oczy to zaraz robie co trzeba 8) Trzymaj sie ! Moze uda Ci sie go odzyskac ! Co to za kraj.......................................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaki szczególne: pol lewej stronie zbiornika mala zagniotka od kolana, natylnej feldze odprysk lakieru wielkosci 1 cm, dolna lewa owiewka przerysowanaprawie na ca³ekj d³ugoœci, prawa dolna owiewka miala ma³e wypuklenie, ty³ zlewej strony mial z 4 ma³e ale g³êbokie zadrapania, ty³ z prawej mia³pêkniêcie okolo 1cm widoczne dopiero po nacisnieciu na nie, tylni b³otnikwyciêty, na przednim b³otniku naklejka s³onik, stopka hamulca tylniego lekkozakrzywiona do silnika, tylna opona pirelli dragon supercorsa sc2, przodmichelin pilot sport, kolektor spawany by³ z 20 cm od ³¹czenia w wydechem,wydech mia³ kilkanaœcie odwiertów dooko³a wewnêtrznej fify przerysowany by³ napo³owie d³ugoœci oraz zagniecony by³ przy uchwycie zag³êbienie okolo 7-8 mm. to tyle co pamiêtam.

Opisz teÂż jak moto byÂło zabezpieczone - to ku przestrodze, czego robiĂŚ nie naleÂży/nie powinno siĂŞ
kupiĂŚ snajperkĂŞ i r.o.z.p.i.e.r.d.o.l.i.c. takiego gnoja
.A to co moto miales przed blokiem swoim ,miales jakies zabezpieczenie.Moze toj jakis kolega zrobil sobie glupi zart  :?:
pojechaÂłem do kumpeli i staÂł pod klatkÂą a zabezpieczeĂą jeszcze nie miaÂłem jedynie blokada kiery.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.