Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 1826


Gollum

Rekomendowane odpowiedzi

Sam nie mam doswiadczenia, ale z tego co wiem to jest to dobry motor dla poczatkujacych. Wydaje mi sie, ze na gumie go nie postawisz a moc (chyba 45 KM) po jednym sezonie moze okazac sie niewystarczajaca. Jezeli w katalogu jest 180 km/h to raczej w to uwierz. Pisze to, bo sam w przyszlym roku chce isc na prawko i kupic wlasnie takiego (jak zonka pozwoli z nim do domu wrocic - jak nie - to od czego ma sie brata motocykliste z wlasnym lokum )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzki gs 500/f tej nowej z 2005 za 17.900zÂł !!
W tej cenie sa modele z 2004r. ale oczywiscie z 2-letnia gwarancja bez limitu km od chwili zakupu,dodatkowo w tej cenie jest gratis pakiet ubezpieczen
-czy stane na nim dĂŞba??
No jasne,wszystko idzie na gume:przyklad to koles z Ostroleki Team ktory wymiata zajebiscie na kole na GS500F :wink:
-czy 500ccm to jest moc caÂłkiem niezÂła ??
Na poczatek wystarczy
czy pojedzie 200km/h
No z gorki tak :wink: A tak normalnie to ok.180-190km/h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzki gs 500/f tej nowej z 2005 za 17.900zÂł !!poniewaÂż na 18-stke kupiÂłbym se go na raty NOWEGO tylko w mam pytnie do was macie wieksze doswiadczenie i wiecej wiecie :-czy stane na nim dĂŞba??-czy 500ccm to jest moc caÂłkiem niezÂła ??-czy pojedzie 200km/h(w katalogu pisze ze 180km/h ale nigdy nie wieze katalogom)- i czy warto tÂą suzĂŞ czy za tÂą kase juÂż uÂżywke gsx 750 lub cbr itp.??[/quoMoÂże jestem chamski,ale raczej nie kupuj sie synek motocykla bo ci sie szybko znudzi.I jeszcze sie krzywda zrobisz.A co gorsze moÂże i komuÂś innemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giemul czemu tak uwazasz????sam masz œÌigacza i chyba sam kiedyœ mialeœ 16 lat i chciales szaleÌ i nimów mi ¿e nie bo wiem ile teraz dziecikow takich jak ja chce sciga!! A sk¹d wiesz ¿e zrobie krzywde??hmmm mo¿e jedze bezpieczniej ni¿ TY [ Dodano: 2005-08-04, 01:10 ]a po drugie kocham motocykle od urodzenia i jedze na motorowerkach od urodzenia TO JEST MOJA PASJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzki gs 500/f tej nowej z 2005 za 17.900zÂł !!poniewaÂż na 18-stke kupiÂłbym se go na raty NOWEGO tylko w mam pytnie do was macie wieksze doswiadczenie i wiecej wiecie :-czy stane na nim dĂŞba??-czy 500ccm to jest moc caÂłkiem niezÂła ??-czy pojedzie 200km/h(w katalogu pisze ze 180km/h ale nigdy nie wieze katalogom)- i czy warto tÂą suzĂŞ czy za tÂą kase juÂż uÂżywke gsx 750 lub cbr itp.??
MoÂże jestem chamski,ale raczej nie kupuj sie synek motocykla bo ci sie szybko znudzi.I jeszcze sie krzywda zrobisz.A co gorsze moÂże i komuÂś innemu.
ja tesz tak mysle jak giemulbo z twojej wypowiedzi wynika z hcesz motor tylko do szpanu... :? hasla typu " czy stane nim deba", "czy pojedzie 200km/h" swiadcza o tym ze hcesz sie pokazac przed qmplami itp... :| jesli przesiadasz sie z motorowerka na japonca to naucz sie pierw dobrze hamowac, pokladac w zakrety i innych podstawowych rzeczy a potem mysl o wyglupach i predkosciach maksymalnych... wiem co to jest przesiadka z motoroweru na motor (nawet na 500)...taka slabiutka GSka tesz potrafi wyjsc spod Twojej kontroli! ...hyba ze zle sie wyraziles w swoim poscie to cofam to co mowilem (ze nie powinienes miec moto)..wybacz ale jak czytalem twoj post to przyszedl mi na mysl jakis malolat ktory sie za duzo fimow naogladal :mrgreen: ...jesli pytasz czy GS jest dobry na poczatek to poszperaj w starszych tematach bo ten watek jusz byl poruszany o ile sie nie myle...pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sargon, zgadzam sie z Toba w 100% !!Po przeczytaniu posta, ktory napisal malygb to takich dziwnych nerwow dostalem!Moim zdaniem przy kupowaniu motocykla powinno sie zwracac uwage na to ile pali, na moc, moment obrotowy, jak z czesciami itp! a nie do ciezkiej cholery czy idzie na gume! Uwierz mi ze nawet jakby gs szedl na gume bezproblemowo to przez pierwsze 3-4 miesiace bys nawet nie probowal! Po roku nauki moze jakos bys jezdzil! A pozatym upadnie Ci ten GS500F i masz po owiewkach :| ja proponowalbym CI zebys kupil na sezon, dwa GS'a z 1992-1995

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spytaÂłem o to co nie pisze w katalogu a ile pali to juz bylo tam na pisane !!! czesci niema problemu mojego brata kolega handluje czesciami i pewnie by cos dla mnie zaÂłatwil !!!!! JeÂśli chodzi wam motor do szpanu powiedzie mi czym tu szpanowac motocykl ten to nie zadna R1 lub Hayabusa !!! Moi koledzy mogÂą mieĂŚ lepsze motory i co bede przed nimi kozoczyc tak?????Ja tylko pyaÂłem o was to niepowiedzialem Âże bedĂŞ to robiĂŚ,napewno czeÂści zwas lubi teÂż poszlaeĂŚ typu stawanie dĂŞba itp. myÂślaem Âże dostane tu jakieÂś dobre rady,AA co do twojej odpowiedzi SARGON to chyba ocziwsie ze najpier nauczuc sie jedzic a potem wygÂłupy jescze tak nie upadÂłem na Âłeb !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem CI ze GS'a po jednym sezonie mozna miec opanowanego gdzies tak w 80%!Po 2 sezonach zadna frajda chyba bedzie dla Ciebie jezdzenie nim!Dlatego zastanow sie dobrze nad kupowaniem nowego GS;a! Bo po wyjechaniu z salonu tracisz juz 3-5 tysiecy zlotych....Ale z drugiej strony jak sie patrzy to za te 17 tysiecy mozna kupic nowy motocykl, nic nie komnbinowany, ktory WYGLADA jak scigacz....aaa tam robta co chceta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba ocziwsie ze najpier nauczuc sie jedzic a potem wygÂłupy jescze tak nie upadÂłem na Âłeb !!!!!!
no oki...zwracam honor...ale to na holere ci wiedziec takie rzeczy jak jestes swiadomy ze nie umiesz jeszcze dobrze jezdzic na moto?sam sie dowiesz na ile moto pozwoli i na ile pozwola twoje umiejetnosci jak juz trohe pojezdzisz!pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co??ja myÂśle tak jak Giemul!!!!moÂże naporawde kup sobbie bmxa albo BMW- bo jak masz 16 lat i juÂż myÂślisz o takich jazdach to znaczy Âże masz wysokie mniemanie o sobie-i jesteÂś pewien za swoje umiejĂŞtnoÂści.sam jestem mÂłody,lubie wyrabiaĂŚ na moto ale do wszystkiego podchodze z dystansem i powoli.a tekst typu: mam 16 lat i wszyscy moi koledzy chcÂą Âścigacza - to sÂłyszaÂłem nie raz a potem w dzienniku mĂłwiÂą: chÂłopak miaÂł bogatych rodzicĂłw,na 18 dostaÂł szybki motocykl i trochĂŞ go poniosÂło,rozwaliÂł siĂŞ na krawĂŞÂżniku.-to sÂłyszaÂłem gdzieÂś 2 lata temu o chÂłopaku z katowic.pozdro i dobrze Âże przynajmniej myÂślisz o 500 a nie np o starym Fajerze jak tamten.ale powoli.pozdro i staraj siĂŞ zrobiĂŚ tak jak my wszyscy( czyli Âżeby omy w oknach nie godaÂły : jĂłzek mioÂł motĂłr i sie rozwaliÂł ja bym synowi nigdy motĂłra nie kupiÂła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do twojej wypowiedzi powiem wprost:niejestem BOGATY,bo napewno mnie niekotrzy zrozumieli mojego posta bogaty koles mlody i chce kozakowaÌ niemam zadnego motoroweru typu SUZUKI,Yamaha,Honda,peugeot itp. mam tajwana na ktorego czekam 3 tygodnie bo jest u mechanika.A jakbym byl nadzainy to jedzilbym yamaha tzr50 lub aprilia 50.Porostu ¿le mnei rozumiecie mysliscie ¿ê jestem glupkowaty gnojkiem ktury bedzie miec moto i bedzie kozakowaÌ i tatusi mu pojdzie i kupi piekna suzê hayabuse z salonu i siê zabije !!!!!! chcialbym mieÌ kase ale niemam i moi rodzice niemaja tyle kasy ¿eby kupic coœ drogiego (dlatego napsialem ¿e kupilbym go na raty).Owszem przynam ¿e z czasem jade szybko (ale ostoznie) i oribe to w miejsach gdzi niema nikogo nie tak jak nikotrzy Z WAS smigaja na kole po centrum katowic.SAmi byliscie molodzi i napewno chcieliscie scigacza(co niekotrzy)i podobalo wam sie stawanie deba-i robicie to bo wam sie to podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie kupuj nowego GSa bo kosztuje jak dla mnie straszne pieniÂądze-tylko kup uÂżywanego-ino zadbanego.500 za 18 tyÂś nowa jest dla ludzi ktĂłrzy liczÂą siĂŞ z tym Âże przy sprzedaÂży stracÂą.pozdbieraj kaske i na jesieĂą wiem Âże Sargon bĂŞdzie sprzedawaĂŚ swojÂą 500 a ona jest caÂłkiem wporzÂądku i zapÂłacisz 12tyÂś mniej(moÂże mniej moÂże wiĂŞcej nie wiem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle na niego kasy czy jest warto go kupowac
nie warto! to jest obudowane i kazda gleba chodzby nawet na parkingu (nie wieze ze takiej nie bedziesz mial) skonczy sie ogromnymi kosztami i w zyciu nie splacisz tego motora... pamietaj ze oprocz motocykla musisz sie jeszcze zaopatrzec w konkretny kask i przynajmniej kurtke a to tez swoje kosztuje moja rada to kup GSa! ale uzywke i nakeda! ... w cholere tego jezdzi i nie jest zbyt trudno znalezc dobry egzemplarz w rozsadnej cenie... jak dobrze kupisz (z czyjas pomoca) to gwarantuje ze nie wlozysz w niego kolejnych tysiecy na remonty itp, bedize sie dobrze sprawowal i na poczatek wystarczy... pojezdzisz sezon, dwa i bedziemy gadac dalej ... pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede na 80% sprzedawal na nowy sezon! Ale to kryptoreklama!SÂłuchaj kolego!Widze, ze zle zaczoles troszke na tym forum-ale pamietaj: nie wazne jak kto zaczyna, wazne jak kto konczy''!! Widze, ze kazdy kolejny posto pisany przez CIebie jest coraz bardziej sensowniejszy!GS500F..hmm slicznie wyglada! Widzialem go na zywo! Wyglada jak troszke mniejsza Hayabusa! Ale pamietaj, ze to ma silnik ten sam co moj golas! A zaplacisz 3 razy wiecej! GS'a w dobrym stanie mozna wyhaczyc za 5-6tysiecy lub w zajebistym stanie za 10-12<tego nowszego>! A nie kupowac z salonu!Kupujac motocykl z salonu na raty jeszcze musisz pamietac jeszcze o stroju! Przedewszystkim kask 300-600zl! Kurtka 300-600! Moze spodnie i na poczatek ochraniacze!Sam po 4 miesiacach jezdzenia na GS'e zaliczylem szlifa i dobrze, ze nic sie nie stalo!(wszedlem za bardzo w zakret i zaczolem trzec podnozkami---spanikowalem )A wiesz czemu nic sie nie stalo? bo wolalem zainwestowac w gmole ochronne a nie owiewki! Pozatym kolego masz troche mniej latek niz ja! Do 18 masz jeszcze 2 lata! Do tego czasu pewnie duzo CI sie zmieni! Czasy rowniez sie zmieniom! Nie wiadomo czy beda wtedy jescze sprzedawane nowe GS'y w salonach-ale mysle ze tak! jak juz 15 lat wytrzymaly to jeszcze 2 beda napewno!!Przemysl wszystko na spokojnie!GS jest super motocyklem do nauki, do spokojnej jazdy i do malej turystyki!Bardzo malo pali przy czym osiagi tez nie sa zle!(tzn czego mozna wymagac od 46koni)!Wyglada bardzo ladnie!W kazdym serwisie go znaja!Z czesciami nie ma problemow!I napewno jest lepszy niz jakas RS czy tez NSRka!Pozdrawiam! Jakbys mial jakies pytania to bardzo chetnie odpowiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki tomcio ale mam do ciebie pytanie "A wiesz czemu nic sie nie stalo? bo wolalem zainwestowac w gmole ochronne a nie owiewki!" co to sÂą te gmole ochronne?? chodzi ci o takie 10cm rureczki wystajace pod bakiem(widzalem to w motocyklu ktory startowal na torach i mysallem ze to do ochrony silnika powiesz mi co to jest??? dziekije z gory [ Dodano: 2005-08-04, 21:54 ]i maM jescze jedno pytanie czy gs jest awaryjny bo nichcialbym bywaĂŚ czĂŞsto u mechankia lub grzebaĂŚ w silniczku !!!! z gury bardzo dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba widziales crashpad'y!Hmmm jakby Ci to wytlumaczyc....Gmole to sa te rurki przed silnikiem(sa srebne, wiec rzucaja sie w oczy!) nizej masz link do zdjec mojego GS'a!http://www.bikepics.com/members/odyd/94gs500/A crashpady wygladaja tak:http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=59133882spelniaja ta sama funkcje, ale sa stosowane przewaznie w scigaczach gdzie nie ma miejsca na gmole! Czy GS jest awaryjny? Hmm jedyne awarje o jakich slyszalem w GS'ach to zatarcie niestety GS Âłyka olej-ten typ tak ma! GeeS jak jest cieplo potrafi do pol litra oleju zjesc na 1000 km! I jak ktos niedolewa systematycznie badz w ogole oleju moze spowodowac, ze zabraknie go w silniku,silnik nie bedzie mial smarowania i moze zostac zatarty Trzeba pamietac o wymianie oleju, chyba co 6 tysiecy! Ja robie co sezon Jak bedziesz dbal, serwisowal itp to nie powinien sie psuc!(ja przed sezonem wyregulowalem i wyczyscilem gazniki, wymienilem olej, wyregulowalem zawory, wymienilem filtr oleju i powietrza,wymienilem swiece i klocki hamulcowe - dzieki czemu mam spokoj na caly sezon!)Pozdrawiam!aaaaaa i kolego nie zapomni uzupelnic swojego prfilu! bo nawet nie wiemy skad jestes!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio spytam o jescze kilka pytan (z gury ci dziekuje za odpowiedz "czy sÂą awaryjne") Czy do GS trzeba mieszanke laĂŚ ???? speÂłnilem twoje wymagania i dalem info w profilu !!!!!! i jak cie moge spytaĂŚ ile tak stoi cennowo uÂżywka nakeda GS 500???? i bardzo ci dziekuje za odpowiedzi !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.