Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Psom ODBIŁO !!!!!!!!!!!!!!


berni71

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie i panie !! DziÂś w radiu sÂłyszaÂłem taki tekst (moÂże ktoÂś to sÂłyszaÂł ?? ) : psy w rejonie naszych piĂŞknych gĂłr zapowiedziaÂły Âże na wszystkie serpentyny w gĂłrach bedzie zakaz wjazdu motocyklom , bo niby stwarzajÂą niebespieczeĂąstwo na krĂŞtych drogach. Zapowiedzieli Âże jak spodkajÂą tam motocykliste to bedÂą wlepiaĂŚ wysokie mandaty .!!!!! Jak ktoÂś coÂś sÂłyszaÂł to prosze o potwierdzenie tej wiadomoÂści !!! Pozdro BERNI !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ....musilei by wprowadzic ustawe ograniczajaca ruch ktora by przeszla przez sejm.....pozatym wprowadzenie zakazu poruszania sie mtocyklem precyzuja odpowiednie przepisy , i musi byc zatwierdzone przez odpowiednie wladze!!mowie o ogrqaniczeniu dlugotrwalym , niewynikajacym z zdarzenia losowego (wypadek)wiec spokojnie , jakis polanat w radiu pierdoly pociska!!! :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba nie jest tak oczywiste, ¿e nie mog¹ zabroniÌ wjazdu. Mog¹ ustawiÌ znak "zakaz wjazdu motocykli" i bêdzie pozamiatane. Pytanie tylko czy s¹ jakieœ zasady ustawiania takich znaków tzn. czy musz¹ byÌ spe³nione jakieœ bardzo konkretne zasady, zagro¿enia ?? ¿e nie bêdzie siê wpuszcza³o moto. A z drugiej strony nie uwa¿acie , ¿e to utrwala stereotyp motocyklisty jako kogoœ gorszego, je¿d¿¹cego brawurowa itp. ?? Czemu nie zakazuj¹ wjazdu BMW albo ludziom ubranym w dres??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stawiania znaków, jest jeszcze jeden malutki,przepis, a mianowicie musza byÌ one zarejestrowan w jakiejœ tam ksiêdze czy czymœ, brat mi to kiedys dok³adnie t³umaczy³ i naprzyk³ad wiêszoœc znaków na parkingach przy hipermarketach nie zawsze jest legalnie postawione, czyli nie trzeba ich uznawac. Natomiast jeœli coœ chc¹ wprowadziÌ na winkle to trzeba poczekac a¿ info przyjdzie z jakiœ pewnych Ÿróde³ i motem zacz¹Ì dzia³aÌ jak górnicy walcz¹ to my te¿ mo¿emy, choÌ wiem,¿ê takie akcje za du¿ó nie daj¹ ale spróbowaÌ zawsze warto. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni weekend zrobiÂłem trase 500 km Tychy-wadowice-limanowa-szczawnica-babia gĂłra-tychy i po drodze spotkaÂłem tylko jeden radiowĂłz, pod sam koniec na wjezdzie do tychĂłw. kolejny pic w sezonie ogĂłrkowym, muszÂą coÂś powiedzieĂŚ zeby wypeÂłniĂŚ radiowÂą audycje.A na naszym forum jest jeden gliniarz, moze on sie wypowie jesli czyta ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na naszym forum jest jeden gliniarz, moze on sie wypowie jesli czyta ??
i zaraz dosta³by bana ale rzeczywiœcie, jeœli jest ktoœ, kto zna te wszystkie sprawy od kuchni, mo¿e podzieli³by siêz nami informacjami i zorganizowa³ jakieœ spotkanie w celu ustalenia co jest prawd¹, a co gazetowymi bredniami, bo za jakisczas to bêdziemy mieli taki mêtlik w g³owie, ze zwariujemy a czêœÌ to siê bêdzie ba³a nawet myœleÌ o motocyklach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kudlaty tu chcesz wziasc i czlowiekowi co moze nam nie raz pomoc dac bana a chwile potem piszesz zeby jak by mogl podzielil sie informacjami. Nierozumiem cie. Zdecyduj sie co gdzie jak. Ja dopolicji nic nie mam, ale czasem tez ich wysmieje jak slysze jakie akcje sa. JA mam szacunek do nich ale jak widze ze sie mnie o byle gowno czepia i poznij slysze ze okradali kogos a oni na wezwanie nie przyjechali to mnie zalewa. Policja byla by moze i lepsza gdyby dostawala wiecej kasy, wieksze mozliwosci w lapaniu przestepcow, lepszy sprzet i zeby sady bandytow trzymala za kratami, a nie wypuszczali po 48h. Wtedy policja zaczyna to olewac bo po co oni maja sie wysilac jak ich cala praca idzie w brud bo i tak przestepca bedzie wolny. Wiec zastanow sie, bo aloze sie ze jak by policji nie bylo to nie jeden z nas by tu nawet nie zdazyl sie zarejestrowac na to forum bo wczesniej by go ktos zadzgal.A powracajac do tematu to jesli zakrety beda zamykane to chyba bedziecie przepychac po zakrecie sprzeta wiec chlopaki 8) krzepe se wyrabiajcie bo nie wiadomo co bedzie jak od pazdziernika bedzie nowy rzad. Pewnie do motocykli beda kazac zamontowac tachometry lub blokowac do 60km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.