Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Stroboskopy


PRZEM

Rekomendowane odpowiedzi

moÂże ktoÂś z was wie jak takowe stroboskopiki zrobiĂŚ w moto??? sÂłyszaÂłem o gotowych zestawach, ale obiÂło mi sie o uszy Âże da siĂŞ to zrobiĂŚ metodami garaÂżowymi, oczywiÂście po wczeÂśniejszym dostaniu elementĂłw, jeÂśli ktoÂś z was wie jak cos takiego wykombinowaĂŚ, i ile cos takiego kosztuje to piszcie, bede bardzo wdzieczny pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Festyniarstwo....
tez mi sie to nie widzi...jak choinka  ale skoro chcesz  
dla mnie to poprostu "wieÂś tuning", "wieÂś taĂączy i Âśpiewa"  
to mnie podsumowaliœcie qrcze ja nie zarzekam sie ze chce cos takiego zrobic, poprostu z cieakowsci posta zamiesci³em, a tutaj ju¿ qrcze podsumowaliscie mnie ¿e gadka rodem z wiejskiej dyskoteki a na allegro wchodzi³êm ale nie wiem konkretnie nawet czego mam szukac :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Chrisa tata ma takie stroboskopy w ST 1.1 PanEuropean. Sa niewielkie i dyskretnie ulokowane, wal¹ po oczach ca³kiem nieŸle:)Fajna sprawa, mnie sie to nawet podoba. Jeszcze jak strobole sa dobrej jakoœci, to jak przylutujesz komus na twoim pasie, to mo¿na oœlepn¹Ì i z pewnoœci¹ zjedzie do rowu :mrgreen: Poszukaj na Allegro, w sklepach tuningowych i kioskach ruchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mo¿e po prostu uszanowa³byœ czyj¹Ì decyzjê i zamiast wyra¿aÌ s³owa krytyki, to poradzi³bys cos konkretnego.Ja nie lubie motocykli sportowych, ale szanujê tych którzy na nich je¿d¿¹ i je kochaj¹. £atwo skrytykowac, trudniej doradziÌ.Ja wychodze z za³o¿enia: Niech kazdy robi wedle uznania, a zpewnoscia bêdzie dobrze.Wiêc jak masz pisaÌ "o niczym" to lepiej nie pisz w ogóle, lub zacznij wyznawac podobne pogl¹dy.Pozdrawiam :|msg-6076-1190541551.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mo¿e po prostu uszanowa³byœ czyj¹Ì decyzjê i zamiast wyra¿aÌ s³owa krytyki, to poradzi³bys cos konkretnego.Ja nie lubie motocykli sportowych, ale szanujê tych którzy na nich je¿d¿¹ i je kochaj¹. £atwo skrytykowac, trudniej doradziÌ.Ja wychodze z za³o¿enia: Niech kazdy robi wedle uznania, a zpewnoscia bêdzie dobrze.Wiêc jak masz pisaÌ "o niczym" to lepiej nie pisz w ogóle, lub zacznij wyznawac podobne pogl¹dy.Pozdrawiam :|
Brawo Wicher . Mnie tez sie wydaje Âże na temat gustĂłw sie nie dyskutuje ,a tym bardziej - nie krytykuje . Dolozyli chlopu , a on poprostu jest indywidualista i chce miec moto inne niz wszyscy . Ja osobiscie jestem za kaÂżda przerobka , ktĂłra prowadzi do tego ,Âże jestesmy lepiej widoczni na drodze . Nie wiem tylko co na to gliny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.