Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

SPOTKANIE MOTOCYKLISTOW Z PRASA


krzyzyk

Rekomendowane odpowiedzi

jutro tj 17 czerwca w Wojewodzkim Osrodku Ruchu Drogowego w Katowicach odbedzie sie spotkanie motocyklistow z policja ruchu drogowego oraz wywiad prasy na temat przestrzegania zasad ruchu drgowego i jazdy z duza predkoscia. wszystkich chetnych serdecznie zapraszam!!!!ps. nie bedzie zadnych podtekstow typu zobaczy kombinezony do fotoradarow kto na czym jezdzie ani zadnych podobnych [ Dodano: 2005-06-16, 21:59 ]i najwazniejsz spotkanie odbedzie sie o godz. 16.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, WiĂŞc wszystkich zapraszam i sÂłodzic mi tam w mediach :-)mozna zaczac od ostatnich badan ang. uczonych tz jezdzisz na motocyklu jestres zdrowy. polecam! 8)funio przyjedz w samych badkach to potem beda takiego szukali jak co :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. nie bedzie zadnych podtekstow typu zobaczy kombinezony do fotoradarow kto na czym jezdzie ani zadnych podobnych  
widzisz pierwszy tak skojazyÂłem na GG sory ale do 17 gnije w robocie a potem sie odstresowuje :mrgreen: jak by to byÂło w weekend albo chociaÂż sobote to chetnie , ale mam nadzieje Âże wam wypaliKrzyzyk kiedy powtĂłrzymy akcje z bazaru we Wrocku?? 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jechaÌ mi tam, bo ja chyba jesli z gara¿u wyjadê, to pojadê poogl¹daÌ pod M1, co Chris bêdzie wyprawia³ ucz¹c innych na kole jeŸdziÌw³aœnie przegl¹da³em stronkê WORD'u i nie ma tam nic o tym spotkaniu, ale przynajmniej wim gdzie to jest czy ta wiadomoœÌ jest jakoœ potwierdzona, ze ma to spotkanie tam siê odbyÌ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pojadê i zobaczê [ Dodano: 2005-06-17, 20:16 ]by³em zobaczy³em i wróci³em.Spotkanie nawet ciekawe...policjaci którzy to prowadzili sami je¿d¿¹ na moto(prywatnie) wiêc byli w temacie(co wiêcj czêsto po cywilnemu inwigiluj¹ motomaniaków na zlotach i w bumerangu ) po pogawêdce na temat co robiÌ ¿eby prze¿yÌ potem trochê o tym ¿e ludzie w puszkach nas chc¹ pozabijaÌ Potem obejrzeliœmy film w klimatach naszego dzia³u ku przestrodze...jednak z w¹tkiem fabularnym - opowiadali te¿ historie o ludziach którzy zgineli w tych wypadkachna koniec pami¹tkowe zdjêcia rozmowa na temat zaprezentowanego materia³u.Namawiali do oranizacji spotkaù z nami. I tu pomys³ -ale muszê oddaÌ to w czyjeœ rêce. Zale¿a³o im ¿eby przeeprowadziÌ spotkanie z tymi co czasem je¿d¿¹ niebezpiecznie jak i z tymi spokojniejszymi, na którym podalibyœmy jakieœ pomys³y co zrobiÌ ¿eby nas mniej ginê³o i obagdali co policja mo¿e zrobiÌ ¿eby zapobiegaÌ wypadkom. i tu moja propozycja (prowadz¹cym te¿ to powiedzia³em) co by zorganizowaÌ specjalne spotkanie dla naszego forum i oni byli pomys³em zachwyceni...co wy na to...namiary na prowadz¹cego przeœlê Pcheli i SDMC. [ Dodano: 2005-06-17, 20:29 ]aha zapomnia³bym by³o nas 8+2 policjantów ech wy tchórze [ Dodano: 2005-06-17, 20:31 ]aha zapomnia³bym by³o nas 8+2 policjantów ech wy tchórze a co do bazy danych kombinezonów - to bujda sami powiedzieli ¿e to nie jest dowód. :faja: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARY RECZE WLASNYM MOTOREM ZE NIE BEDZIE TAKICH ZADNYCH PODTEKSTOW CHODZI O TO ZEBY ZMIENIC WIZERUNEK MOTOCYKLISTOW I ZEBY TE GLUPKI JEZDZACE CIEZAROWKAMI DOWIEDZIALY SIE ZE OPROCZ NICH JEST JESZCZE KTOS NA DRODZE!!!
powiem ci tyle tylko ze znam kilku "g³upków w ciêzarówkach" zarazem smigaj¹cych na moto od czasów gdy ty by³es w planach rodziców. jecha³es kiedys ciezarówk¹? jestem przekonany ze nie jechales. bo jakbys jecha³ to bys wiedzia³ kilka rzeczy których teraz twój umys³ ogarn¹Ì nie zdo³a. pomysl zanim kogos g³upkiem nazwiesz. ja sam wczoraj na srednicówce mia³em wielk¹ ochote naklepac ga³y jednemu motocykliscie od siedmiu bolesci za manewry które odwala³ na jezdni. echhhszkoda gadac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STRAYNIGDY NIE JECHALEM CIEZAROWKA ALE NIE RAZ PRZEZ WLASNIE TYCH GLUPKOW JADACYCH TAKIM CIEZKIM SPRZETEM LEZALBYM W ROWIE A NIESTETY NA MOTORACH TEZ JEZDZA GLUPKI I TEGO NIESTETY NIKT NIE ZMIENI ALE PRAWDA JEST TAKA ZE WIEKSZOSC KIEROWCOW CIEZAROWEK PROMUJE MOTTO ZE DUZY MOZE WIECEJ I PO CO ON MA UWAZAC NA MOTOR SKORO ON JEST WIEKSZY JEZELI KOGOS URAZILEM WIELKIE PRZEPRASZAM!!!!!!JEDNAK POMIMO TEGO NIE WSZYSCY KIEROWCY DUZYCH SPRZETOW SA GLUPKAMI I JEZDZA TAK ZE TYLKO IM TEGO POZAZDROSCIC Z RESZTA WSROD NAS TEZ TAK JEST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

i jeszcze mi siĂŞ przypomniaÂło - Policjanci prowadzÂący powiedzieli Âże jeÂśli jaki kretyn zachowuje siĂŞ na drodze wzglĂŞdem nas(motocyklistĂłw) lub ogĂłlnie niebezpiecznie ot dali nam szanse odegrania siĂŞ- wystarczy zapamiĂŞtaĂŚ zapisaĂŚlub coÂś w tym stylu numery goÂścia potem zÂłoÂżyĂŚ zawiadomienie na policjĂŞ - prawdopodobnie go nie ukarajÂą ale bĂŞdzie miaÂł w kartotece Âże zostaÂł wezwany z powodu takiego a takiego - jednym sÂłowem jak go kiedyÂś zÂłapiÂą za coÂśto moÂże nie dostaĂŚ Âżadnych "rabatĂłw";) a jak trafi na policjanta - motocyklistĂŞ (podobno ich trochĂŞ jest) to bĂŞdzie miaÂł przekichane :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co do GÂŁUPKĂW w wielkich cieÂżarĂłwkach to sie mylisz, mĂłj ojciec jest kierowca takiej cieÂżarĂłwki i jest motocyklistÂą. PowinieneÂś najpierw pojeÂździc takim sprzeytem albo porozmawiaĂŚ z osobÂą jÂą prowadzÂąca wtedy byÂś tak nie mĂłwiÂł, nie twierdze teÂż ¿ê oni wszyscy sÂą ok bo jak wszĂŞdzie znajdzie sie czarna owca. Ale warto sie zastanowic jak sie prowadzi 40-50 tonowy zestaw jak to zatrzymaĂŚ ruszyc itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.