Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Słowacja


Spider

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Adi,skad ten sarkazm w g³osie(trudne s³owo)? Kto wie ,jak siê wyrobiê z paroma rzeczami,moze wam poka¿ê kilka fajnych miejsc na S³owacji?A swoj¹ drog¹,to jest forum motocyklistów,czy posiadaczy motocykli i nie tylko? 8) Wiem ¿e w³ozy³em teraz kij w mrowisko..Ale co mi tam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chêtnie sie zabiore z kolegami na S³owacje by³em ostatnio na Wêgrzech i asfalty s³owacy maj¹ zajefajne. A tak na marginesie to wybieram siê na F1 na Hungaroring 29-31 lipca mo¿e ktoœ jest chêtny na taki wypad by³oby fajnie w kilka moto œmign¹Ì

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cĂłz,czy ja wiem?Z tego co ja czytam,to najwiekszym problemem ludzi jest jak dojechaĂŚ do Boomeranga..A SÂłowacja,i inne to juÂż jest trzeci Âświat..CĂłz,jak mĂłwi mĂłj znajomy;jazda motocyklem,nie jest obowiazkowa...MĂłj nastrĂłj,moze stÂąd Âże kolega miaÂł ciĂŞzki wypadek na motocyklu..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAKI SPORT!!!! Z NASZEJ EKIPY JUZ 4 SIE WYÂŁOZYÂŁO ALE WSZYSCY JUZ JEZDZÂĄ SÂŁYSZAÂŁEM ZE ZULLG JUZ NAGINA :!: A ZALICZYÂŁ NIEZÂŁEGO SZLIFA NA SÂŁOWACJI 2 TYG TEMU 8) PANOWI NIEMA CO PÂŁAKAC ZA 2 TYG NAPIER... NA SÂŁOWACJE SZYKUJCIE MASZYNY I DZIDDDDAAAAAAAAAAA!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie to wybieram siê na F1 na Hungaroring 29-31 lipca mo¿e ktoœ jest chêtny na taki wypad by³oby fajnie w kilka moto œmign¹Ì
a masz kupione bilety? Jedziesz na 100%? Bo ja tez sie zastanawialem na Wegry jechac na GP Schumiemu pokibicowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie to wybieram siê na F1 na Hungaroring 29-31 lipca mo¿e ktoœ jest chêtny na taki wypad by³oby fajnie w kilka moto œmign¹Ì
a masz kupione bilety? Jedziesz na 100%? Bo ja tez sie zastanawialem na Wegry jechac na GP Schumiemu pokibicowac
No ja jade na bank byÂłem juÂż 5 razy i za kaÂżdym razem byÂło ssssuuuuuuuuuuuuuper!!!BiletĂłw nie mam ale na miejscu nie ma problemu Âżeby kupiĂŚ trochu drogie no ale czego sie nie robi dla F1!!! Jak jesteÂś zdecydowany to jest nas juÂż 3 bo ja jade z ÂżonkÂą . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bratko:Ja F1 ogladam od dawna (wszystkie wyscigo na zywo w tv - od 97 zadnego nie przegapilem ) Raz bylem na Hockenheim w 2000 roku i to byl kosmos!!! Klimat, ryk silnikow i deszcz to jest to Co do cen to jest wlasnie duzy problem (chyba ceny zaczynaja sie od 700/800zl w gore za weekend - przy cenach na motogp to kosmos ), nie wiem jak na Wegrzech ale ja kupowalem na miesiac przed GP. Chetnie bym sie wybral (juz od dawna na to sie nastawiam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo ja sie pisze na bank jestem bardzo wyposzczony brakiem jazdy,  hehehe ostatnio tylko smigam na ogledziny do PZU ale w tym tyg maja przyjsc czesci i poskladam moto do kupy
NO NARESZCIEEEEEEEE KOLEGA SIE ODEZWA£ jak tam moto? posk³adasz do wyjazdu? mam nadzieje ze tak i poœmigamy znowu razem (teraz bez szlifu do 3 razy sztuka) jak dobrze pójdzie to bêdzie 7 moto ,super , zrobimy niez³¹ imprezke mocno zakrapian¹ i zaliczymy ok 700 km
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo ja sie pisze na bank jestem bardzo wyposzczony brakiem jazdy,  hehehe ostatnio tylko smigam na ogledziny do PZU ale w tym tyg maja przyjsc czesci i poskladam moto do kupy
NO NARESZCIEEEEEEEE KOLEGA SIE ODEZWA£ jak tam moto? posk³adasz do wyjazdu? mam nadzieje ze tak i poœmigamy znowu razem (teraz bez szlifu do 3 razy sztuka) jak dobrze pójdzie to bêdzie 7 moto ,super , zrobimy niez³¹ imprezke mocno zakrapian¹ i zaliczymy ok 700 km
Noo kurde juz sie doczekac nie moge w piatek poskladam maszyne do jazdy i dzidaaaaatakze na wypadzik jestem na bank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK TO WSZYSTKO CZYTAM TO AÂŻ PÂŁAKAĂ SIĂ CHCE Z RADOĂI PANOWIE , ÂŻE TO JUÂŻ ZA ........................................................8 DNI. MY, MOTO,RĂWNA DDROGA NO I ....................NO WÂŁAÂŚNIE CO JESZCZE ISTONEGO? CHYBA NIC. POZDRAWIAM .ABY 8 DNI BYÂŁO JAK 1MINUTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WysÂłany: 2005-07-07, 23:28        Aaaa wiecie ze w Brnie 17 lipca sa mistrzostwa superbikow moze by tak jakos wplesc ta imprezke w nasz harmonogram wyjazdu co wy na to ?
bardzo dobrze myÂślisz!!! ale wiesz coÂś wiĂŞcej np ile by nas to kosztowaÂło i o jaki jest charmonogram wyÂścigĂłw? mozemy tak trase wytyczyĂŚ zeby zachaczyĂŚ o Brno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha,ja wiem gdzie w Brnie przy torze moÂżna oglÂądaĂŚ za darmo...ByÂłem w zeszÂłym roku na MotoGP i siedziaÂłem pod siatkÂą a z drugiej strony (jakieÂś 3 m dalej) siedzieli kolesie za peÂłne free i oglÂądali to co ja!Jak sie nic nie zmieni to ja teÂż siĂŞ piszĂŞ... z plecaczkiem...Bierze ktoÂś teÂż "plecaczek"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.